Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
FmLeasing.pl - adm
Posty: 170
Rejestracja: 1 paź 2009, o 16:58

Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: FmLeasing.pl - adm »

To nie będzie publikacja związana z tematyką naszego portalu - nie będzie tu nic o leasingu. Dlaczego więc poruszamy temat firmy Socket Resources? Dla przestrogi...

Blisko dwa i pół roku temu – przy okazji dyskusji na naszym forum o leasingu myjni bezdotykowych – pojawił się wątek o firmie Carwash Investment. Jest, a raczej była to spółka, która miała za pieniądze indywidualnych inwestorów wybudować sieć myjni bezdotykowych. Inwestorzy mieli na tym zarabiać pieniądze… a konkretnie mieli zarabiać tak duże i „gwarantowane” pieniądze, że od razu zwróciliśmy uwagę, że jest to interes podejrzany. Czas niestety potwierdził nasze przypuszczenia. Po kilku miesiącach okazało się, że myjnie nie powstały, a inwestorzy stracili wszystkie bądź większość swoich pieniędzy.

Do dziś niewiadomo czy Carwash Investment był z góry zaplanowanym oszustwem, czy tylko nieudolnie prowadzonym interesem, który upadł. Wiele jednak wskazuje na to, że była to swojego rodzaju piramida finansowa, mająca na celu wyłudzenie pieniędzy od wielu drobnych i nie tylko „ciułaczy”, chcących pomnożyć swój kapitał.
Po wpisach na naszym forum widać zresztą, że wiele osób „weszło” w ten biznes i teraz próbują w jakiś sposób odzyskać wpłacone pieniądze.

Dlatego z uwagą przyjęliśmy wpis kolejnego użytkownika, który wrzucił informację, że prezes Carwash Investment, Adrian G., pod zmienionym nazwiskiem bierze udział w kolejnym, łudząco podobnym (o czym niżej) do Carwash Investment przedsięwzięciu.
Postanowiliśmy więc przyjrzeć się temu nowemu projektowi o nazwie Socket Resources, korzystając jedynie z informacji powszechnie dostępnych w internecie.

Socket Resources jest szwajcarską firmą, a konkretnie firmą zarejestrowaną w Szwajcarii. Czym zajmuje się spółka? Z ich strony internetowej dowiadujemy się, że Socket Resources jest swojego rodzaju funduszem, który między innymi inwestuje, finansuje przedsiębiorców, itd. – niestety brak jest na stronie portfolio – nie dowiemy się więc jakie sukcesy inwestycyjne ma na swoim koncie Socket Resources.
Skądinąd jednak wiadomo, że w Polsce firma ta oferuje plany inwestycyjne pod nazwą "Perfect Trade" – w skrócie – wpłać pieniądze, a SR je pomnoży dla ciebie. I to jak pomnoży! Nawet ponad 26% rocznie i to gwarantowanego zysku. Znamy to skądś?
Znamy – podobne zyski „gwarantowało” Carwash Inwestment. Socket Resources do złudzenia przypomina model Carwash Investment – czyli tak naprawdę model piramid finansowych.

Poza wspomnianą „gwarancją” zysku można wymieniać jeszcze:
- firma jest wpisana na listę ostrzeżeń publicznych KNF – co samo w sobie nie świadczy jeszcze o „przekręcie”, ale zarówno w przypadku Carwash Investment, jak i wielu innych tego typu tworów z czasem okazywało się, że nie były to ostrzeżenia bezpodstawne

- SR poszukuje pracowników w całej Polsce. W serwisach ogłoszeń o pracę można znaleźć całą masę ofert pracy. Podobnie było w przypadku CWI. Można podejrzewać, że chodzi o znalezienie w krótkim czasie całej masy „naganiaczy” na program inwestycyjny. Notabene w przypadku CWI z czasem okazało się, że pracownicy nie otrzymywali „zarobionych” pieniędzy i na naszym forum dyskusyjnym znajdowały się wpisy pełne frustracji i obelg ze strony byłych pracowników CWI – wręcz musieliśmy częściowo ograniczyć swobodę wypowiedzi, aby zmniejszyć ilość wulgaryzmów.

- strona internetowa SR – tak jak w przypadku CWI jest pełna pięknie brzmiącej treści, zapewniającej o bezpieczeństwie, zyskach, itd. Jak się jednak wczytać, to jest to zwykłe wodolejstwo – nie znajdziemy tam żadnej informacji niosącej jakikolwiek konkret czy dowód na to, że firma jest wiarygodna.

- podobne wodolejstwo znajdziemy w wypowiedziach osób związanych z SR na różnego rodzaju forach dyskusyjnych w Polsce. Wszelkie wątpliwości ze strony co bardziej podejrzliwych (rozgarniętych) użytkowników zakrzykiwane są marketingowym pustosłowiem i odwoływaniem się do ogólników i sloganów. Z rozbawieniem można zresztą przyjąć deklaracje tych osób, że partnerem finansowym SR jest znany szwajcarski bank. Tak samo było w przypadku CWI – tam „partnerem finansowym” był między innymi Raiffeisen Bank. Partnerstwo owo polegało na tym, że CWI miało otwarte w tym banku rachunki powiernicze – czyli po prostu korzystało z usług tego banku. To tak jakby każdy z nas mówił, że bank, w którym mamy rachunek czy lokatę był naszym partnerem finansowym. Tymczasem większość ludzi mówi zwyczajnie – mam konto czy lokatę w banku X, czy Y i tyle…
Notabene konta powiernicze w Raiffeisen Banku, w przypadku CWI, miały być ową gwarancją bezpiecznego lokowania pieniędzy inwestorów. Jak się jednak dowiedzieliśmy z relacji pokrzywdzonych osób znaczne kwoty, a nawet ich większość „wyparowała” z tych kont. Deklarowane „bezpieczeństwo” i „gwarancja” okazała się iluzją.

- ostatnie, ale może najistotniejsze podobieństwo dotyczy atrakcyjności produktu wokół, którego budowane jest przedsięwzięcie. W przypadku Carwash Investment były to myjnie bezdotykowe, które w powszechnej opinii uchodzą za przynoszące ogromne zyski – wszyscy przecież możemy zauważyć kolejki do tego rodzaju myjni. A kolejki to zyski, więc kasa – szkoda, że nie każdego stać na wybudowanie takiej myjni. Tymczasem pojawia się CWI i rozwiązuje problemy. Wystarczy wpłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych i już możemy zarabiać krocie.
Ciekawy produkt, jest więc i zainteresowanie drobnych inwestorów – podobnie jest w przypadku Socket Resources. Program inwestycyjny oparty jest na inwestycjach na rynku towarowym, w złoto, itd. Jak wiadomo jest to ostatnio bardzo modne – rynek rośnie – na zainteresowanie potencjalnych inwestorów SR nie powinno więc narzekać.

Spójrzmy wreszcie na samą firmę Socket Resources – ze szwajcarskiego odpowiednika KRS dowiadujemy się, że jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o najmniejszym możliwym kapitale zakładowym 20 000 franków (to też cecha wspólna z CWI). Udziałowcami spółki są wyłącznie Polacy, co samo w sobie nie jest grzechem. Spółka może przecież w ten sposób chcieć unikać, np.: wysokiego opodatkowania w Polsce - to nic złego. Pytanie jednak czy nie chodzi o to, żeby w razie niepowodzenia uniknąć jurysdykcji polskiego wymiaru sprawiedliwości? Tego na tym etapie nie jesteśmy w stanie zweryfikować.
Niewykluczone też, że chodzi o to aby „udawać” poważną szwajcarską firmę, aby bardziej uwiarygodnić się w oczach potencjalnych inwestorów. Wiadomo, że przeciętny zjadacz chleba słysząc słowo Szwajcaria, pierwsze skojarzenia jakie ma dotyczą poważnych firm, banków, bezpiecznego franka, bezpieczeństwa i solidności. Nic bardziej mylnego… Szwajcaria tak jak słusznie słynie z solidności, tak samo jest przechowalnią różnego rodzaju podejrzanych interesów…

Czego jeszcze dowiemy się ze szwajcarskiego rejestru? Firma powstała zaledwie rok temu. To też nie musi być nic złego – może to być spółka celowa, która powstałą pod dany projekt, itd. i tak to już jest zresztą tłumaczone. Jednak jest to kolejna informacja, która nie podnosi wiarygodności firmy. Podobnie jak jej siedziba w Szwajcarii…. Z pomocą przychodzi Google Maps. Adres rejestrowy firmy odsyła do blokowiska, które jak na standardy szwajcarskie sprawia raczej wrażenie miejsca, w którym mieszkają osoby o – delikatnie rzez ujmując – nie najwyższym statusie majątkowym.

Poniżej zrzut z Google Maps:

Obrazek

Czy firma Socket Resources jest piramidą finansową, sposobem na wyłudzenie pieniędzy? Tego nie wiemy… Niewykluczone, że niedługo nawet pojawią się na forach wpisy osób, które dostały już jakieś pierwsze zyski (takie pozytywne wieści płynęły przez krótki czas również w przypadku CWI).

Nie zmienia to jednak faktu, że jest to biznes jeśli nawet nie podejrzany, to budzący ogromne wątpliwości!
Radzimy być bardzo ostrożnym i przed ewentualną inwestycją zweryfikować wszystko co się da.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Jarosław Król »

Będziemy wdzięczni za umieszczanie Waszych doświadczeń z tą firmą na forum w tym wątku.


Awatar użytkownika
yolkipolki
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2012, o 18:03

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: yolkipolki »

Witam,

"Dlatego z uwagą przyjęliśmy wpis kolejnego użytkownika, który wrzucił informację, że prezes Carwash Investment, Adrian G., pod zmienionym nazwiskiem bierze udział w kolejnym, łudząco podobnym (o czym niżej) do Carwash Investment przedsięwzięciu."

- skąd wiadomo że to jedna i ta sama osoba, która działa pod zmienionym nazwiskiem?


Zapoznałem się z ofertą SR. Co wobec tego z zabezpieczeniem całej inwestycji w złocie razem z gwarantowanym zyskiem w skarbcu firmy Konsalent S.A. Depozyt jest dedykowany na nazwisko inwestora. Jeżeli SR nie wywiązuje się z umowy mamy prawo podjąć depozyt.

Fl_bot nie wykluczam że ta firma to "pic na wodę, fotomontaż", ale wobec tego co z tym zabezpieczeniem..?

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Tomasz Piotrowski »

- skąd wiadomo że to jedna i ta sama osoba, która działa pod zmienionym nazwiskiem?
Nie wiadomo - taką informację wrzucił ktoś na forum i ciężko jest ją zweryfikować. To był tylko impuls do sprawdzenia informacji na temat Socket Resources dostępnych w sieci. W tekście nie ma słowa o tym, że to jest to samo co CWI, tylko, że podobieństwo do technik stosowanych przez CWI w przypadku S-R jest bardzo uderzające.
Zapoznałem się z ofertą SR. Co wobec tego z zabezpieczeniem całej inwestycji w złocie razem z gwarantowanym zyskiem w skarbcu firmy Konsalent S.A. Depozyt jest dedykowany na nazwisko inwestora. Jeżeli SR nie wywiązuje się z umowy mamy prawo podjąć depozyt.
W Carwash zabezpieczeniem były konta powiernicze w Raiffeisen Banku. Według informacji podawanych przez CWI środki mogły być zwalniane z tych kont dopiero po kolejnych etapach inwestycji. Z tego co pisali ludzie na forum pieniądze z tych kont były jednak wypłacane przez CWI mimo, że nie powstała żadna myjnia. Chyba tylko jedna czy dwie były kupione gotowe od kogoś i rebrandowane.
Widać po tym, że sposób się znalazł na obejście systemu escrow. ;)

Nie ma pewności czy tu będzie inaczej? Musiałbyś prześledzić umowę i skonsultować z prawnikami i to z tęgimi głowami, żeby mieć i tak tylko trochę więcej pewności.
Gdybam, ale może przykładowo da się zająć taki depozyt przez komornika na podstawie sfingowanego długu na rzecz innego podmiotu, który będzie w zmowie. :idea:

Przy okazji dodam - co do spółek celowych to w przypadku takich rzeczy udziałowcem wtedy jest instytucja, która to wszystko firmuje a nie osoby prywatne bez żadnego poważnego dorobku w branży. :roll:
Fl_bot nie wykluczam że ta firma to "pic na wodę, fotomontaż", ale wobec tego co z tym zabezpieczeniem..?
Ja też nie wykluczam, że wszystko jest w porządku z tą firmą, ale śmierdzi mi to na sto kilometrów. ;)

Awatar użytkownika
lol1
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2012, o 10:17

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: lol1 »

Konsalent to firemka powiązana ze "służbami". Tylko widać ze chłopcy mają plecy bo są za ciency żey sami zrobić taki numer i włos z głowy im nie spada. To nie pierwszy taki numer. Służby potrzebują słupów do przestępczej działalności ładnie się to w całość układa.

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Spayker »

Ludzie ogarnijcie się trochę.
Przecież to są techniki wałków, które w USA były już w latach 20tych, 30tych..... 80tych i są do dziś, np. pan Maddoff. Tylko tam już jak złapią takiego pacjenta to wsadzają go do pierdla do końca życia dla przykładu.

Kto wierzy w pewne zyski na poziomie 26%? :roll:
Nie ma pewnych zysków - nawet w banku lokata jest pewna tylko tak długo jak jest gwarantowana przez wypłacalny system gwarancyjny.
Zyski to zawsze jest ryzyko, a w tym przypadku to jest raczej nie ryzyko tylko pewność, że będzie się w ciemnej dupie.
Chce ktoś wpłacać tam pieniądza to proszę bardzo wolny kraj. Ja bym wolał napalić tymi pieniędzmi w kominku, przynajmniej będzie oszczędność na ogrzewaniu. Wpłacanie tam to pełna wtopa.

Powodzenia życzę.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Michał Krupiński »

Chwila momento... :)

Przypominam, że żyjemy w państwie prawa i nawet jak ktoś kradnie, to publicznie złodziejem można go nazwać dopiero po prawomocnym wyroku sądu. ;)

Więc proponuję wyrażać swoje wątpliwości w sposób wyważony i w trybie przypuszczającym.... bo o ile dyskutować o tym warto, bo myślę, że interes publiczny wymaga tego, żeby dyskutować o wszelkich wątpliwościach czy przypuszczeniach, to proponuję jednak nie ferować już wyroków.

Chyba, że ktoś ma twarde dowody i ma odwagę się nimi podzielić, a potem ich bronić.

W przeciwnym razie zaraz do administracji forum może się zwrócić ktoś strasząc artykułami z kodeksu i innymi sądami z żądaniem usunięcia wpisów. A chyba nikomu na tym nie zależy biorąc pod uwagę, że temat faktycznie wygląda na taki, o którym warto dyskutować.

Dlatego apeluję o wstrzemięźliwość.

Pozdrawiam
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Robert_Witt
Posty: 44
Rejestracja: 14 mar 2012, o 17:27

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Robert_Witt »

Witam serdecznie,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że zarejestrowałem się na forum tylko ze względu na Socket Resources, którego temat skrupulatnie śledzę od początku roku.
Być może niektórzy kojarzą mój nick z innego forum o szeroko pojętej tematyce finansowej – i dobrze.
W swoim poście postaram się najobiektywniej jak się da opisać moją przygodę z firemką SR.

O firmie i produkcie „Perfect Trade” dowiedziałem się od jednego ze swoich przyjaciół, pana Macieja, który również stara się rozsądnie inwestować swoje środki, więc jest to częstym tematem naszych rozmów.
Z panem Maciejem skontaktował się przedstawiciel Socket Resources i dość często przypominając telefonicznie o swojej ofercie, w końcu umówił się na spotkanie.
Człowiek oczywiście w garniturze, z kosztownym zegarkiem i laptopem na którego pulpicie były wyłącznie pojedyncze pliki ofert SR.
Mój przyjaciel, choć jest człowiekiem relatywnie młodym w środowisku inwestorów, ukończył psychologie więc dość łatwo wychwycił wszelkie neuroligwistyczne przekazy i „sztuczki” wykorzystywane przez agenta podczas spotkania. Dokładnie tak jak pisze autor artykułu – przedstawiciel SR lał mnóstwo wody, unikając jasnych i zwięzłych odpowiedzi na pytania.

W tej też chwili, sam postanowiłem sprawę podejrzanej firmy zbadać u źródeł, a że mam sporo znajomości w „branży”, nie było to szczególnie trudne. W końcu, jeśli ktoś oferuje 26% zysku rocznego, to potencjalny inwestor nie będzie już musiał pracować – „wspaniale, to coś dla mnie” – pomyślałem, jako że też zastanawiałem się czy by nie ulokować dorobku ostatnich 20 lat pracy.

Na początku postanowiłem sprawdzić co o firmie da się dowiedzieć od różnorakich europejskich firm-partnerów z którymi mam kontakty. Niestety – choć SR to taki europejski kolos, nikt nigdzie o nim nie słyszał.

Na następny ogień poszły wyszukiwarki i pozycjonowanie – zero. Prawdziwe czary że firma z kapitałem 270mln euro, w googlach ma tylko swoją stronę (ze świeżo wykupionej domeny, co sprawdziłem), kilka ofert pracy i zapytania o jej uczciwość na dwóch polskich portalach.

Postanowiłem wiec jako punktu zaczepienia, użyć informacji które przekazał panu Maciejowi agent SR. Człowiek ten twierdził że jego firma pozostaje „w ścisłej współpracy” z PKO, Konsalnetem i Mennicą Śląską.
Jak się okazało, PKO w osobie kilku wysoko postawionych głów, nic o ścisłej współpracy z SR nie wie, firma nie jest ich klientem strategicznym, a wyłącznie posiada u nich konto – co dokładnie potwierdza słowa użytkownika fl_bot.

W tym też czasie poprzez kilku zaprzyjaźnionych kontrahentów, uzyskałem informacje, które zresztą zaczęły się pojawiać również na forach finansowych, że w przedsięwzięciu bierze udział szanowny (tfu) pan Grandke. Myślę że wszyscy znamy reputacje tego „biznesmena”, wiec, natychmiast nakłoniłem pana Macieja, żeby dowiedział się od przedstawiciela SR, jak sprawa wygląda.
Człowiek ten wydawał się zdziwiony i obiecał że to sprawdzi. W ciągu godziny oddzwonił informując że to jest zupełnie inny pan Adrian Jachowicz, który w czasie kiedy odchodziły przekręty CWI, siedział w Londynie i to tylko niefortunne zbieg okoliczności :-)
Czy jest to prawda? Nie wiem, nie mam dostępu do takich informacji, więc nie umiem potwierdzić. W internecie pojawiło się jednak z niezależnych źródeł wiele głosów że jest to ten sam człowiek który utopił pieniądze wielu klientów CWI. Kiedy na forum bankier poprosiłem o jasne ustosunkowanie się do sprawy osobę, która zajmuje się reklamą produktu Perfect Trade w sieci, pana Mariusza Mioduszewskiego, dyskusja natychmiast umilkła i do tej pory nikt na moje pytania nie odpowiedział.

Zauważyłem również, że wszelkie niepochlebne posty (proszę nie mylić z wulgarnymi lub łamiącymi netykiete) dotyczącymi Socket Resources, po kilku godzinach znikają bez śladu z forów i gdyby nie fakt że śledzimy wszelkie nowe wieści, pewnie nigdy bym nie miał szans ich przeczytać.

Warto tutaj przyjrzeć się również informacji która pojawiła się kilka tygodni temu od jakoby gdańskiego pracownika, który z SR został wyrzucony, że firma szykuje malwersacje zebranych środków – facet podawał nawet daty i sposoby.

Niemniej wszystko to pozostawało w sferze nie udowodnionych spekulacji – a powiedzmy sobie szczerze, konkurencja na rynku „zainwestuj u nas, a nie u nich” jest ogromna i nie zawsze gra fair.
Dlatego postanowiłem skupić się bardziej na partnerach gwarantujących bezpieczeństwo transakcjom z SR.

Udało mi się dowiedzieć że na terenie Polski, Socket rozlicza się z podatków poprzez firmę "Weland" Sp. z o.o.

REGON: 145898796
NIP: 5252522031
KRS: 0000407657
Siedziba: ul. Nowogrodzka 50 lok. 515, 00-695 Warszawa

W ostatnich dniach, doprosiwszy się wreszcie o rozmowę z przedstawicielem Konsalnetu, wszedłem w posiadanie jeszcze jednej istotnej informacji. Otóż Socket Resources, wbrew temu co pisze w swoich pięknych folderach NIE MA podpisanej umowy na depozyty dedykowane z konsalnetem.
Konsalnet ma umowę z Mennicą Śląską, ale ani jej warunków, ani realnego stopnia bezpieczeństwa depozytu ujawnić nie chciano. Poinformowano nas natomiast że potencjalny inwestor dostępu do „swojego złota” nie ma, a Konsalnet w żaden sposób nie gwarantuje ani nie sprawdza jakości tego co jest w kasetkach – po prostu to przechowuje nie zaglądając do środka. Oznacza to teoretycznie że od początku może być tam węgiel. Wspaniale, czyż nie?
Wisienką na torcie jest fakt, że inwestor nie ma również wglądu w umowę, która precyzuje w jakich warunkach SR, może zająć jego depozyt. Jest to dokładne potwierdzenie wątpliwości, które ujął autor w swoim artykule.
Cała rozmowa z przedstawicielem Konsalnetu, choć jest to moje prywatne, subiektywne odczucie, odbyła się w dość nieprzyjemnej atmosferze, jakby facet o SR mówił bardzo niechętnie, bojąc się powiedzieć ża dużo.

Na chwile obecną, staramy się skontaktować z Mennicą Śląską (która przypominam, pomimo epickiej nazwy nie jest instytucją państwową) i drążyć sprawę tam – niestety, jak do tej pory wszystko skrywa tajemnica firmy. W końcu po co inwestor ma znać realną treść umowy dotyczącej jego pieniędzy. Tutaj apeluje że jeśli ktoś z zainteresowanych ma szanse sprawdzić jakość zabezpieczeń depozytów, ze strony MŚ, niech to uczyni i przedstawi do wglądu reszcie potencjalnych inwestorów.

Przechodząc do konkluzji – przy obecnym stanie informacji, sprawie pana Adriana G i braku stanowiska firmy wobec niego, bardzo niejasnych, ukrytych warunkach depozytu, prawie szwajcarskim pod które umowa podlega, nie odważyłbym się tam zainwestować nawet 10 złotych, bo prawie na pewno szybciej będzie jak napisał ktoś wyżej, dorzucić do kominka.

Informacje które do puli dodał ten artykuł (m.in. żałosne 20 tysięcy kapitału zakładowego), utwierdzają mnie w opinii, że ci którzy przed SR przestrzegają, mają racje.

Aha i na zakończenie jeszcze jedna uwaga – przedstawiciel SR zarzekał się że obecnie firma prowadzi negocjacje w sprawie reklam i ogłoszeń ofertowych na portalach onet.pl i w piśmie Forbes. Zobaczymy czy pojawi się cokolwiek – osobiście w to wątpie.

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Aha i na zakończenie jeszcze jedna uwaga – przedstawiciel SR zarzekał się że obecnie firma prowadzi negocjacje w sprawie reklam i ogłoszeń ofertowych na portalach onet.pl i w piśmie Forbes. Zobaczymy czy pojawi się cokolwiek – osobiście w to wątpie.
O Carwash Investment jako nowatorskiej formie oszczędzania swojego czasu pisano w poważnych pismach i portalach dodatkowo zwiększając ich wiarygodność.

Oni temat od strony promowania się mają dobrze przećwiczony i wiedzą co robić. Strasznie musi im psuć szyki to, że jest internet, ale nie wątpię, że i tak natną od groma ludzi.


ODPOWIEDZ