Kto rejestruje samochód w leasingu? Kto jest właścicielem? Czy można rejestrować w dowolnej miejscowości?

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
FmLeasing.pl
FmLeasing.pl
Posty: 905
Rejestracja: 31 mar 2009, o 13:12

Kto rejestruje samochód w leasingu? Kto jest właścicielem? Czy można rejestrować w dowolnej miejscowości?

Post autor: FmLeasing.pl »

Doświadczeni leasingobiorcy wiedzą jak to wygląda, ale ci, którzy pierwszy raz zamierzają wyleasingować samochód często o to pytają.
...
Czytaj dalej: Na kogo zarejestrowany jest samochód w leasingu? Czy mogę wybrać miasto rejestracji?
http://www.FmLeasing.pl | Kontakt: news(at)fmleasing.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
ferri

Re: Kto rejestruje samochód w leasingu? Kto jest właścicielem? Czy można rejestrować w dowolnej miejscowości?

Post autor: ferri »

a są tacy co się cieszą że mają samochód z Warsiawy :mrgreen:

najlepiej mają we Francji, przypadkowe numery bez oznaczeń terytorialnych

Awatar użytkownika
palacz

Re: Kto rejestruje samochód w leasingu? Kto jest właścicielem? Czy można rejestrować w dowolnej miejscowości?

Post autor: palacz »

Ja to w ogóle nie rozumiem w czym jest problem? Zawsze mnie drażni jak ktoś pyta na jakich będzie miał tablicach samochód.

To jakieś kompleksy. :roll:

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Kto rejestruje samochód w leasingu? Kto jest właścicielem? Czy można rejestrować w dowolnej miejscowości?

Post autor: Michał Krupiński »

palacz pisze:Ja to w ogóle nie rozumiem w czym jest problem? Zawsze mnie drażni jak ktoś pyta na jakich będzie miał tablicach samochód.

To jakieś kompleksy. :roll:
No czasami może i są to kompleksy, ale jest też szereg innych argumentów, np.:

- niektóre miasta nie darzą się wzajemną sympatią. Posiadanie w mieście X samochodu na tablicach Y może skutkować czasem nawet jakimiś aktami wandalizmu, zwłaszcza jeżeli ktoś parkuje w miejscach o podwyższonym ryzyku, np. stadion piłkarski. :)
- jest też obiegowa opinia (raczej nie potwierdzona żadnymi badaniami), że samochody na "zamiejscowych" blachach częściej są kradzione. Wiele osób podnosi ten argument.
- w przypadku samochodów ciężarowych jest też kwestia podatku drogowego. W niektórych gminach jest on niższy, w innych wyższy.
- niektórzy są też takimi regionalnymi patriotami i np.: poznaniacy bardzo często nie chcą mieć samochodu na blachach z Wawy czy Wrocławia. :)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ