Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia
Awatar użytkownika
Poszkodowana
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:33

Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Post autor: Poszkodowana »

Witajcie,

poszukuję osób, które zostały pokrzywdzone przez PSA Finance (część firmy importującej marki Peugeot i Citroen).

Przygotowuję się do walki w sądzie i może jeżeli będzie kilka osób w podobnej sytuacji będzie nam łatwiej.

Na wszelkie informacje czekam pod mailem: PoszkodowaniPSAFinance@gmail.com.

Pozdrawiam
Poszkodowana :(


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej




Awatar użytkownika
ECJIP

Re: Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Post autor: ECJIP »

Witam
stanowczo odradzam jakiejkolwiek współpracy z firmą PSA GROUPE- psa-finance.com, Po podpisaniu umowy leasingowej nie ma sznns na jaką kolwiek obsługę, wykonanie cesji jest nie mozliwe, ciągle dochodzą jakieś opłaty. Tomasz

Awatar użytkownika
Smyk

Re: Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Post autor: Smyk »

Niemożliwe jest aby przekazać leasing innemu podmiotowi, mimo, że podmiot wykazuje dobre zyski, fatalny kontakt z opiekunem, czas obsługi.... ślimak szybciej sie porusza - stanowczo odradzam tą firmę.

Awatar użytkownika
Robert19

Re: Opinie na temat PSA Finance citroen

Post autor: Robert19 »

ORDADZAM STANOWCZO TĄ FIRME .Mam busa w lizigu z tej firmy .Pracują tam same cwaniaki i kombinują jak tu oszukac każdego klienta .Gdyby nie to że nie mam czasu na sprawy sądowe, dawno już bym ich kilka razy pozwał .Wszystkie inne firmy tylko nie ta.Odradzam

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Opinie na temat PSA Finance citroen

Post autor: Jarosław Król »

Robert19 pisze:ORDADZAM STANOWCZO TĄ FIRME .Mam busa w lizigu z tej firmy .Pracują tam same cwaniaki i kombinują jak tu oszukac każdego klienta .Gdyby nie to że nie mam czasu na sprawy sądowe, dawno już bym ich kilka razy pozwał .Wszystkie inne firmy tylko nie ta.Odradzam
A co konkretnie się wydarzyło?

Awatar użytkownika
Anna262

Re: Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Post autor: Anna262 »

Odradzam współpracę z tą firmą, mam wrażenie że pracują tam osoby które o niczym nie mają pojęcia. Jeśli zadaję pytania o pożyczkę lekką tzw. balonową, każą mi dzwonić i pytać się pracowników salonu a przecież pracownicy salonu sprzedają auto a nie są pracownikami psa. Ostatni raz z nimi współpracuję

Awatar użytkownika
Jck

Re: Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Post autor: Jck »

Odradzam zdecydowanie

Awatar użytkownika
Zawiedziony

Re: Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Post autor: Zawiedziony »

Osobiście mam też z PSA Finance zle doświadczenia. 1,5 miesiąca pism i telefonów ws zakończenia umowy leasingowej, bez odzewu. Nie ma jednego opiekuna leasingu. Dzwoni się na 1 numer BOK i co róż rozmawia z inną osobą, która nie ma pojęcia o twoim leasingu. A na końcu jeszcze wyrażają swoje niezadowolenie i grożą, że jak będziesz miał pretensje to się nie dogadaja z toba. Na pytanie czy czytali korespondencję otrzymałem jedynie w odpowiedzi zdziwienie. Płaci się faktycznie słono za wszystko i stawki podnoszą w trakcie leasingu. W moim przypadku byli nawet zdziwieni, że już zapłaciłem za leasingowe auto, a dzwoniłem do nich w ostatnim dniu umowy leasingowej. Na pytanie co z vekslem, kolejne zdziwienie. Faktury wszystkie elektroniczne z wyjątkiem nie wiedzieć czemu faktury wykupu - to muszą dosłać kurierem nie wiedzieć czemu. No i czekam... A auto od jutra stoi bez OC, bo formalnie leasing się kończy i nie mogę kupić OC na Leasing a na siebie też nie, bo nie mam dokumentów. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Kanek

Re: Opinie na temat PSA Finance (Peugeot, Citroen)

Post autor: Kanek »

Odradzam stanowczo. Złodzieje i oszuści. Podczas trwania umowy została podniesiona rata leasingu o 800 zł. Wysyłam zapytania dlaczego i nie dostaje odpowiedzi. Płaciłem raty zgodnie z harmonogramem, który dostałem przy podpisaniu umowy i teraz nęka mnie windykacja. Windykator przyszedł nawet do mojego mieszkania i za swoją usługę naliczył sobie 3 tys zlotych


ODPOWIEDZ