Pomocy! Ciężki leasing?

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Brock
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2017, o 15:26

Pomocy! Ciężki leasing?

Post autor: Brock »

Witam wszystkich forumowiczów!
Na wstępie chciałbym się przywitać z racji tego że jestem tutaj nowy i z góry przeprosić jeżeli pomyliłem działy :)

Do rzeczy! Mam 19 lat jestem osobą uczącą się zaocznie i chcącą zacząć prowadzić własny biznes. Sprawa ma się tak że mam rozbudować rodzinny biznes jakim jest hotel. Mianowicie mają to być "mieszkania pracownicze" które znajdowały by się w domkach tak zwanych "Domkach letniskowych" czy też "bungalow"na posesji hotelu. Moje pytania brzmią:
1 Czy są jakiekolwiek szansę na udzielenie mi leasingu na takowy domek?
2 Czy łatwiejszym i lepszym rozwiązaniem może okazać się kredyt?
3 Czy potrzebowałbym środki na wpłatę własną?

Dodam jeszcze tylko że patrząc na obłożenie hotelu jest to dosyć pewny i dochodowy pomysł ;)
Z góry dzięki!


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Pomocy! Ciężki leasing?

Post autor: Jarosław Król »

Cześć, Na leasing niestety nie ma szans - chodzi przede wszystkim o przedmiot. Takich domków nie finansują polscy leasingodawcy.

Kredyt musi być przede wszystkim dobrze zabezpieczony. Udział własny z pewnością pomaga.

Awatar użytkownika
Brock
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2017, o 15:26

Re: Pomocy! Ciężki leasing?

Post autor: Brock »

Z tego co widziałem to jest kilka firm które finalizują takie domki.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Pomocy! Ciężki leasing?

Post autor: Jarosław Król »

Brock pisze:Z tego co widziałem to jest kilka firm które finalizują takie domki.
Chyba tylko teoretycznie.


ODPOWIEDZ