[Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
3
43%
Przeciętnie
2
29%
Czuję niesmak
0
Brak głosów
Nigdy więcej
2
29%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Jarekz

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Jarekz »

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat.
dopóki tylko się płaci i nic nie trzeba z nimi załatwiać jest OK. Obecnie na cesje umowy leasingowej czekam od końca kwietnia !!!! Za każdym razem na sławetnej infolinii słyszę, że w przyszłym tygodniu...... i tak od kwietnia :(:(
Nigdy więcej tej firmy. Odradzam nawet jak by mieli super ekstra hiper ofertę. Nie jest to mój pierwszy leasing ale na pewno najgorszy z jakim miałem styczność. Nie bardzo interesuje mnie to, że mają nowy system. Jakoś pobieranie kasy z konta i faktury 2 tygodnie po terminie działają.
Unikajcie jak ognia.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Gość »

WY
Złodzieje,
ściągają podwójne raty i nie chcą zwrócić.
Infolinia porażka, nic nie można załatwić.
Dwadzieścia minut oczekiwania zero informacji.
Nigdy więcej!!!!!!

Awatar użytkownika
Janusz 1

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Janusz 1 »

Jestem klientem FCA, dałem zgodę na pobieranie rat z mojego rachunku bankowego.
FCA nie informuje banku o wydaniu dyspozycji we wszystkie miesiące raz daje potem zapomina
i przysyła tego nie zapomina not z naliczonymi odsetkami farfur za powiadomienia.
Wydaje mi się,że nie panują nad sytuacją co nie świadczy dobrze o tak poważnej firmie.
Absolutny brak kontaktu z osobami kompetentnymi, żeby telefonicznie wyjaśnić co jest przyczyną bałaganu
w FCA
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BSA

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: BSA »

Bardzo niekompetentna i nieuprzejma obsługa klienta (telefon i email). Firma wymusza podpisanie ubezpieczenia w przypadku kończącej się umowy - w moim przypadku na 2 dni - oczywiście ich oferta ubezpieczenia jest 2 razy droższa niż średnia rynkowa. Firma poinformowała mnie, że wykup będzie szybszy jeśli kwota będzie wpłacona razem z ostatnią ratą - niestety okazało się, że tak nie jest - wykup był możliwy po miesiącu, a w tym czasie zwrotu kwoty nie otrzymałam. Wydaje się, że powyższe 3 słabe punkty to strategia zarządzających. Brak odpowiedzi na reklamacje. Brak profesjonalizmu - odradzam lub proponuję dobrze sprawdzić ubezpieczenie i nie wpłacać wykupu wcześniej.

Awatar użytkownika
timons

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: timons »

Witam,

Panowie, jak zakończyły się Wasze perypetie z ubezpieczeniem na koniec umowy? Moje ubezpieczenie OC/AC, jest dwa tygodnie "dłuższe" niż sama umowa, i oczywiście dostałem wezwanie do wykupienia kolejnej polisy na cały rok :shock: (bo jak nie, to sami zafakturują takową). Złożyłem deklarację wykupu, wysłałem im kasę, za wykup, na infolinii nikt nie potrafi udzielić wiążącej odpowiedzi.

Awatar użytkownika
ehh

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: ehh »

Ja też mam dobry motyw... Właśnie dostałem pismo, że zalegam z fakturą, która została opłacona w terminie (15.03). Dwa tygodnie przed datą wystawienia pisma(01.04). Kwota zaległości zgadza się z inną fakturą dotyczącą opłaty za indywidualne ubezpieczenie, która miała termin płatności do 05.04... Czemu ja tu nie trafiłem wcześniej :(

Awatar użytkownika
ehh

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: ehh »

Dodam tylko, że pismo oczywiście dotarło już po terminie wyznaczonym na zapłatę (zaległości których nie ma)

Awatar użytkownika
Magda

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Magda »

To nie jest straszna firma. Ta firma to istny koszmar. Już na sam widok FCA Leasing dostaję nudności. Dziś dostałam od nich pismo z informacją, że wykupili za mnie ubezpieczenie, ponieważ nie zgłosiłam im wcześniej (min 14 dni przed wygaśnięciem polisy), że sama ubezpieczyłam auto. Jednak na mailu widzę, że wysłałam i mam od nich automatyczne podziękowanie za wiadomość. Myślę, że sami kasują te maile, bo nóż zdarzy się jakaś sierota, która też go skasowała i będzie bulić. Co tym bardziej oburzające, zapłata za polisę przedstawiona przez nich to prawie 9 tys. zł, podczas kiedy na tych samych warunkach ubezpieczyłam za 4 tys. I oczywiście naliczają jakieś z sufitu wzięte opłaty za monity, ale czy legalnie
Podsumowując: ODRADZAM JAK TYLKO MOGĘ

Awatar użytkownika
AWes

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: AWes »

Najgorszy leasing jaki można sobie wyobrazić .Nikompetencja (szczególnie infolinia ,nie wiem kto tam siedzi,ale wielkrotnie wprowadzano mnie w błąd - chyba świadomie),bałagan ,calkwity brak profesjonlizmu.Odnosi się wrazenie przy kontaktach z FCA ,że celowo próbują naciągnąć klienta .Nie mogłem nawet po zakończeniu spłat odzyskać karty poajzdu i dokumentów przez KILKA MISIĘCY !!! Tłuamczyli mętnie się jakąś zamianą systemu informatycznego ??? Po spłacie leasingu wy syłali jeszcze polisy do ubezpieczenia i kazali pisać wyjeśnienia ,że jej nie chcę,wysyłać ksera aktualnej polisy itd....to tylko nieliczne z przgód podczas trzyletniego leasingu w FCA .Zdecydowanie odradzam i przestrzegam !!!

Awatar użytkownika
Zawiedziony

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Leasys (dawniej FCA Leasing)

Post autor: Zawiedziony »

Moje doświadczenia, są negatywne wymuszanie zawyżonego ubezpieczenia samochodu Mimo wysłania w terminie informacji o zawarciu samemu ubezpieczenia. Infolinia nie służy i nie pomaga klientowi. Długi okres oczekiwania na swoje dokumenty ( np. fakturę wykupu). Najlepiej żeby im nie przeszkadzać, to może jakoś to by działało. Faktury leasingowe wysyłane byle jak i nieterminowo. Na szczęście skończyłem współpracę i na pewno nigdy więcej. ODRADZAM !!!


ODPOWIEDZ