Leasing dla osoby prywatnej.

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
Alek74
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2018, o 23:03

Leasing dla osoby prywatnej.

Post autor: Alek74 »

Dzień dobry,

Przymierzam się do zakupu nowego auta. Pomyślałem nad leasingiem, by nie wydawać całej kwoty od razu.
Chciałbym wziąć Mazdę 6.
Czy dochody i rodzaj umowy z pracodawcą mają wpływ na pozytywne rozpatrzenie wniosku?
Zarabiam około 4k zł netto na umowę zlecenie. Nie ma zbyt dużych wydatków. Mieszkam z rodziną, dlatego kosztami życia się dzielimy.

Czy mam szanse na lesing prywatny?
Najlepiej jakby rata wynosiła w granicach 1500zł.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Leasing dla osoby prywatnej.

Post autor: Jarosław Król »

Alek74 pisze:Dzień dobry,

Przymierzam się do zakupu nowego auta. Pomyślałem nad leasingiem, by nie wydawać całej kwoty od razu.
Chciałbym wziąć Mazdę 6.
Czy dochody i rodzaj umowy z pracodawcą mają wpływ na pozytywne rozpatrzenie wniosku?
Zarabiam około 4k zł netto na umowę zlecenie. Nie ma zbyt dużych wydatków. Mieszkam z rodziną, dlatego kosztami życia się dzielimy.

Czy mam szanse na lesing prywatny?
Najlepiej jakby rata wynosiła w granicach 1500zł.
To ma być nowy samochód?
Czemu nie kredyt?

Awatar użytkownika
Alek74
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2018, o 23:03

Re: Leasing dla osoby prywatnej.

Post autor: Alek74 »

Jarosław Król pisze: To ma być nowy samochód?
Czemu nie kredyt?
Nie, może być używany. Głównie zależ mi na Maździe 6.
Potrzebuje auta, gdzie będę płacił w granicach 1500zł mc i tyle. Bez opcji wykupu. Dlatego im mniejsza rata leasingu tym lepiej.

Z tego co zauważyłem, to na portalu aukcyjny są oferty w granicach 1300zł za Mazdę 6 na 24mc bez opcji wykupu, ale tylko dla firm.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Leasing dla osoby prywatnej.

Post autor: Lui »

Niestety, jeśli chodzi o oferty dla konsumentów, które są czymś w rodzaju wynajmu długoterminowego, to praktycznie odpadają pojazdy używane.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Alek74
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2018, o 23:03

Re: Leasing dla osoby prywatnej.

Post autor: Alek74 »

Lui pisze:Niestety, jeśli chodzi o oferty dla konsumentów, które są czymś w rodzaju wynajmu długoterminowego, to praktycznie odpadają pojazdy używane.
Nie musi być używany.
W przeciągu roku chce otworzyć działalność gospodarczą, ale najpierw chce zrobić rozeznanie rynku, zdobyć kilku kontrahentów itp.
Potrzebuje auta na dojazdy w różne odległe miejsca w kraju, ale też tzw. prestiżu. Nie pojade na spotkanie z inwestorem z którym będziemy rozmawiać o dużych pieniądzach byle czym.


ODPOWIEDZ