proszę o analizę oferty

Porady i pomoc w uzyskaniu finansowania pojazdów i sprzętu. Także dyskusje o wynajmie długoterminowym. Sprawy związane z przebiegiem leasingu, użytkowaniem przedmiotu, cesje, wykup i zakończenie umowy
Awatar użytkownika
sonnenberg
Posty: 54
Rejestracja: 26 wrz 2011, o 21:41

proszę o analizę oferty

Post autor: sonnenberg »

WItajcie po skorzystaniu z wyszukiwarki przyszło kilka ofert ale najtańszą jeżeli chodzi i koszt całkowity przedstawił o dziwo dealer :) Pytanie gdzie jest haczyk :D oferta santander multirent:

wartość brutto 251 704,00
wpłata własna 30%
1- 35rata 5 147,91
Wartosc końcowa
2 517,04

Suma Opłat : 102,5%
GAP 204,64 co miesiąc


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
sonnenberg
Posty: 54
Rejestracja: 26 wrz 2011, o 21:41

Re: proszę o analizę oferty

Post autor: sonnenberg »

nie mogę edytować posta ale poczytałem trochę opinii na forum i chyba zaczynam się bać....

Awatar użytkownika
Mekko

Re: proszę o analizę oferty

Post autor: Mekko »

Czego zaczynasz się bać ?

Może ktoś rzucić okiem na tą ofertę czy jest ok ? Samochód roczny od dealera z przebiegiem 20 tysięcy km

Obrazek


Awatar użytkownika
Mekko

Re: proszę o analizę oferty

Post autor: Mekko »

cena samochodu to 335.000 PLN

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: proszę o analizę oferty

Post autor: Jarosław Król »

Rzeczywiste oprocentowanie roczne 5,29% - nie jest to może jakiś szał, ale powiedzmy, że ujdzie w tłoku.

Awatar użytkownika
palacz

Re: proszę o analizę oferty

Post autor: palacz »

A ja bym powiedział, że to słaba oferta. Samochód jest drogi dlatego każdy procencik robi dużą sumę. Spokojnie można urwać ponad 100 złotych na racie a to daje spokojnie z 5000 zł na całym leasingu.

Awatar użytkownika
Gość

Re: proszę o analizę oferty

Post autor: Gość »

Dostałem właśnie kontrofertę od opiekuna leasingu w tej samej firmie i różnica jest 300 PLN na racie netto :D


ODPOWIEDZ