Co się dzieje z Idea Getin Leasing? Czy nowe umowy nie będą już podpisywane?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
zdezorientowany-gosc

Co się dzieje z Idea Getin Leasing? Czy nowe umowy nie będą już podpisywane?

Post autor: zdezorientowany-gosc »

Cześć wszystkim to mój pierwszy wpis na tym forum
Chciałem podpisać umowę z Getin Idea Leasing, ale od kilku dni jestem zwodzony. Od konkurencji dowiedziałem się, że ta firma ma problemy w zawiązku z aferą KNF i nie rozpatruje nowych wniosków.

Trochę mnie to niepokoi. Czytałem artykuł na fmleasing o sytuacji Idea Getin Leasing i trochę mnie to uspokoiło, ale nadal nie wiem ile mogę jeszcze czekać na zawarcie umowy.

Czy ktoś wie co dzieje się z tą firmą? Czy są jakieś oficjalne informacje?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Co się dzieje z Idea Getin Leasing? Czy nowe umowy nie będą już podpisywane?

Post autor: Jarosław Król »

Do nas także docierają od ok. tygodnia sygnały, że Idea Getin Leasing rzekomo nie podpisuje nowych umów.

Nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat, infolinia Idea Getin Leasing informuje, że nie ma problemu i w ogóle nie wiedzą o co chodzi... Nie dopytywaliśmy na razie służb prasowych spółki - poczekamy na rozwój sytuacji.

Ciężko powiedzieć, czy to jakieś odosobnione przypadki, dodatkowo wyolbrzymione przez plotki, czy faktycznie coś jest na rzeczy. Czasem takie przestoje potrafią się zdarzyć, gdy, np.: uruchamiana jest nowa linia kredytowa, a firma notuje wysoką sprzedaż i gdzieś tam się zatyka. Nie ma co ukrywać, że zamieszanie w związku z aferą KNF nie pomaga w takich sytuacjach, ale w tym momencie jest raczej zbyt wcześnie, żeby wyciągać jakieś daleko idące wnioski.

Awatar użytkownika
DWR

Re: Co się dzieje z Idea Getin Leasing? Czy nowe umowy nie będą już podpisywane?

Post autor: DWR »

Coś tam akceptują. Dostali małą pulę od banku, ale szybko się wszystko rozeszło. Więc to prawda, że teraz problemem będzie podpisanie umowy w Idei Getinie


ODPOWIEDZ