Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
ona123
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2018, o 13:57

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: ona123 »

Czy ktoś jest w stanie wysłać mi jakieś przykładowe wyliczenie kredytu i leasingu? Piszę ostatni rozdział pracy i zupełnie nie wiem jak się za to zabrać i jak porównać ze sobą te dwa źródła.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: Jarosław Król »

Z leasingiem nie będzie problemu. Napisz tylko, czego potrzebujesz, ale jeśli chodzi o kredyt, to raczej musisz poszukać gdzie indziej.

Awatar użytkownika
ona123
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2018, o 13:57

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: ona123 »

Jarosław Król pisze:Z leasingiem nie będzie problemu. Napisz tylko, czego potrzebujesz, ale jeśli chodzi o kredyt, to raczej musisz poszukać gdzie indziej.
wyliczenie leasingu na samochod osobowy o wartosci 80 000

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: Jarosław Król »

ona123 pisze:
Jarosław Król pisze:Z leasingiem nie będzie problemu. Napisz tylko, czego potrzebujesz, ale jeśli chodzi o kredyt, to raczej musisz poszukać gdzie indziej.
wyliczenie leasingu na samochod osobowy o wartosci 80 000
Jaka wpłata? Jaki okres leasingu?
Sprawdź tu, może na tym etapie Ci wystarczy: Kalkulator leasingowy

Chyba, że potrzebujesz oferty na firmowym papierze, żeby załączyć do pracy, to przemyśl jakie mają być warunki i daj znać.

Awatar użytkownika
Gość

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: Gość »

Jarosław Król pisze:
ona123 pisze:
Jarosław Król pisze:Z leasingiem nie będzie problemu. Napisz tylko, czego potrzebujesz, ale jeśli chodzi o kredyt, to raczej musisz poszukać gdzie indziej.
wyliczenie leasingu na samochod osobowy o wartosci 80 000
Jaka wpłata? Jaki okres leasingu?
Sprawdź tu, może na tym etapie Ci wystarczy: Kalkulator leasingowy

Chyba, że potrzebujesz oferty na firmowym papierze, żeby załączyć do pracy, to przemyśl jakie mają być warunki i daj znać.
Cena netto: 95 000 zł
Wkład początkowy: 10 %
Okres spłaty: 36 miesięcy
Kwota wykupu: 1 %

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: Lui »

Przy tych warunkach rata miesięczna (35 rat) może wynosić: 2585,80 zł netto - mówimy o dość taniej ofercie z niską marżą.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
ona123
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2018, o 13:57

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: ona123 »

Podpowiedzcie mi jeszcze, czy robiąc symulację kredytu i leasingu dla przedsiębiorstwa powinnam uwzględniać tarczę podatkową, czy lepiej nie?


Awatar użytkownika
000weronika
Posty: 2
Rejestracja: 1 maja 2019, o 18:06

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: 000weronika »

Desperacko przeszukując internet trafiłam na to forum i proszę o pomoc.
Piszę licencjat o leasingu jako formie finansowania i problem sprawia mi ostatni rozdział. Mam zrobić porównanie oferty leasingu operacyjnego i finansowego, znalazłam wzory w książce, zrobiłam tabelki w excelu iii nie wiem czy to ma jakikolwiek sens. Strasznie ciężko znaleźć coś takiego w internecie a z promotorem jest słaby kontakt. Gdyby ktoś był tak miły i zechciał spojrzeć na moje wyliczenia będę niezmiernie wdzięczna.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Praca licencjacka i brak pomysły na podrozdział 4.3

Post autor: Lui »

Możesz zamieścić te wyliczenia gdzieś online i udostępnić na forum?
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ