[Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
0
Brak głosów
Wszystko w porządku
3
27%
Przeciętnie
1
9%
Czuję niesmak
1
9%
Nigdy więcej
6
55%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: Jarosław Król »

Gość pisze:Jestem klientem Toyota Leasing Sp. z o.o. od ponad dwóch lat.
NIGDY WIECEJ.
Szkoda że nie trafiłem na te wpisy wcześniej.
Obecnie w planach zakup kolejnych samochodów ale z Toyoty Leasing na pewno już nie skorzystam.
A możesz napisać coś więcej - jakie masz zastrzeżenia?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Gość

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: Gość »

A możesz napisać coś więcej - jakie masz zastrzeżenia?
Oczywiście.
Złożenie reklamacji na błędnie wystawioną fakturę jest z mojego doświadczenie niemożliwe.
Po każdym zgłoszeniu dostaję odpowiedź:
- Skontaktujemy się ze tobą w ciągu 7 dni roboczych.
Po 7 dniach roboczych piszę do nich z pytaniem o status sprawy.
Dostaję odpowiedz:
- Skontaktujemy się z tobą za 7 dni roboczych.
Starą sprawę zamykają i otwierają nową, z nowym numerem. Termin biegnie od nowa. Według nich. I tak już 3 miesiąc . Nikt z Was nie uwierzy ze w 21 wieku ktoś jeszcze gdzieś ma tak beznadziejną obsługę klienta. Podejście - „Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi” idealnie tu pasuje.
Dostałem zawyżoną fakturę o ponad 2000 zł. O tak po prostu. Wyjaśnić nie mogę. Brak kontaktu zwrotnego z ich strony.
BTW:
Jestem klientem ponad 2 lata. 2 samochody. Wszystkie faktury z tytułu leasingu zapłacone zawsze w terminie. Nigdy ani jednego dnia zwłoki.


Awatar użytkownika
Klient 213

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: Klient 213 »

Witam, firma Toyota Leasing to jakaś pomyłka. Zapłaciłem Fv za samochód ... i nic żadnej odpowiedzi nikt nic nie wie i nie może pomuc. Na chwilę obecna czuję się oszukany, bo ani pieniędzy ani samochodu. Poziom obsługi - skandaliczny. Nie polecam

Awatar użytkownika
glucosum
Posty: 2
Rejestracja: 5 paź 2019, o 23:56

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: glucosum »

Nie pierwszy Leasing który miałem i mam nadzieję że nie ostatni, ale jednak już nie w tej firmie.
Wszystko w porządku jeśli robisz co ci narzucą i nie masz żadnych próśb do Nich. Jak coś to zawsze są na nie. Przeszli na e-faktury bez pytania mnie o zdanie - bo im wygodniej - rozumiem. Ale jak proszę o cokolwiek np zmianę na fakturze wykupowej to piszą że mogą sprzedać mi za wartość rynkową.
Mój dobry znajomy ostrzegał mnie przed nimi ale nie słuchałem - miał taki numer że pomimo spłacenia całości w wyznaczonym terminie nie chcieli mu wydać zaświadczenia o spłacie - przeciągnęli go 6 miesięcy - normalnie rozbój w biały dzień. Pozdrawiam. Mam nadzieję że ten co to przeczyta zastanowi się dwa razy przed skorzystaniem z ich oferty. Ktoś już kiedyś pisał coś takiego - że nie należy brać leasingu w firmach które są własnością firm samochodowych. Oni nie mają swoich pracowników i opierają się głównie na osobach pracujących w salonach. Jeśli absolutnie nic nie potrzebujesz i leasing idzie jak z płatka to może nie nieć znaczenia ale jeśli stłuczka/naprawa/reklamacje/zmiana danych/ubezpieczenia itd to nie ma osób decyzyjnych. W sumie się zgadzam z w/w w małym wyjątkiem. VW leasing muszę powiedzieć że bardzo miło i fachowo przeprowadził cały leasing do wykupu włącznie - muszę powiedzieć że byłem z niego zadowolony.

Awatar użytkownika
szer

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: szer »

Miałem brać u nich najdroższą Toyotę, ale w świetle tych wypowiedzi jadę do Skody papapaap Toyoto

Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 557
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: Spayker »

szer pisze:Miałem brać u nich najdroższą Toyotę, ale w świetle tych wypowiedzi jadę do Skody papapaap Toyoto
Ale wiesz o tym, że nikt nie nakazuje brać leasingu fabrycznego? Możesz nadal wziąć Toyotę w leasingu jakim chcesz. ;)
Bo jeśli tym samym tropem chcesz iść do Skody czyli po finansowanie fabryczne, to trafisz z deszczu pod rynnę - bo ich leasing, czyli VW Leasing to praktycznie taki sam syf jak Toyota.

Awatar użytkownika
glut

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: glut »

Co do toyoty jako samochodu w sumie nie mam zastrzeżeń - psuję się jak każdy inny pojazd.

Leasing Toyoty - pozostawia wiele do życzenia, proszę się dobrze zastanowić na wyborem tej firmy. Chciałbym opisać zastrzeżenia ale nie jestem w stanie zrobić tego bez emocji i bez słów obraźliwych. Totalne bezkrólewie. Nikt za nic nie odpowiada. Są nie w porządku. Z ich oferty i pewnie też marki pewnie nie skorzystam bo wrażenie nie miłe.

Awatar użytkownika
Zdegustowany

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: Zdegustowany »

Witam wszystkich.
I ja podzielę sie opinią na temat Toyoty Leasing.
Jest to mój pierwszy leasing w tej firmie - i ostatni.
Wziąłem w Smart Planie Auris w hybrydzie razem z usługą serwisową ( płatna miesięcznie 242,41 zł/netto ) z limitem km 195 000 na trzy lata.
Działalność gospodarcza z wpisem o przewozie osób. Jako że od nowego roku zmieniła się ustawa o transporcie drogowym - potrzebny jest wpis TAXI w dowód rejestracyjny. Pozostało do zapłaty 22 raty.
toyota Leasing by zezwolić na dokonanie tego wpisu rekalkuluje umowę leasingową i dokłada 10 % do umowy leasingowej ( to rozumiem ) ale jakim prawem usługa serwisowa z wyżej wymienionej kwoty jest powiększona do kwoty , 664,70 zł/netto czyli następuje zwyżka o 422,29 zł/miesiąc.
Nie znoszą limitu km, auto jest tak samo dalej eksploatowane. W korespondencji odpisują ( oczywiście po długim oczekiwaniu na odpowiedź ) że kwota ta nie ulega negocjacii i nie mam możliwości wymówienia umowy serwisowej ---- UBEZWŁASNOWOLNIENIE !!!!!!
Czy to normalne ????
Gdyby ktoś z Forum miał wiedzę w tym temacie - proszę o podpowiedź co mam w tym temacie uczynić.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Toyota Leasing

Post autor: Jarosław Król »

Czemu rekalkuluje umowę? Rozumiem, że nie wiedzieli wcześniej, że jest to samochód z przeznaczeniem na TAXI?

Co do usługi serwisowej, to trzeba spojrzeć w regulamin, ale podejrzewam, że mają do tego zapisaną podstawę.


ODPOWIEDZ