[Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Poznaj opinie o leasingodawcach i opisz swoje doświadczenia

Jestem/byłem klientem tej firmy. Moja opinia o niej:

Bardzo zadowolony
1
3%
Wszystko w porządku
7
19%
Przeciętnie
5
14%
Czuję niesmak
1
3%
Nigdy więcej
22
61%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
michalgl
Posty: 1
Rejestracja: 3 wrz 2020, o 10:21

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: michalgl »

No cóż. Być może błąd, mogłem poczytać wcześniej forum. Niestety pomimo opłacenia faktury startowej od poniedziałku brak jakiejkolwiek informacji odnośnie odbioru samochodu. Auto w leasingu z Master1. Doradca nie wie nic, nie jest w stanie udzielić żadnej informacji.
Być może problemem jest miejsce podpisania umowy i miejsce odbioru samochodu.
W poniedziałek zostały zaksięgowane środki na rachunku Master1 i .... na tym się skończyło.
Co do kontaktu z doradcą złego słowa nie mogę powiedzieć, co do oddziału w którym ma być odbiór - nic nie mogę powiedzieć.
Zaczynam się zastanawiać nad rezygnacją z umowy.
Początek bardzo negatywny.
Sprawdzimy czy Master się zainteresuje.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Grupa Masterlease
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2019, o 12:45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Grupa Masterlease »

@michalgl chcielibyśmy poznać szczegóły sprawy.

Prosimy o opisanie sytuacji w formularzu reklamacyjnym dostępnym online: https://www.masterlease.pl/leasing/obsl ... reklamacje lub kontakt mailowy na adres opinie@masterlease.pl wraz ze wskazaniem danych, umożliwiających nam identyfikację sprawy w naszym systemie, np. wskazanie numeru umowy lub numeru rejestracyjnego auta.
Jeśli została złożona reklamacja w tej sprawie - prosimy o podanie jej numeru oraz wskazanie Twojego nicku z forum. Dzięki temu będziemy mogli kompleksowo rozpatrzyć Twój wniosek.
Z wyrazami szacunku,
Zespół Masterlease

Awatar użytkownika
Igar
Posty: 3
Rejestracja: 1 paź 2020, o 10:22

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Igar »

Witam,

Firma Masterlease zachowuje się bardzo nieprzyjaźnie. Nie ma wyraźnej interakcji między działami wewnątrz. Odnosi się wrażenie, że każdy pracuje samodzielnie.
Firma gra na czas, aby klient zapłacił więcej.

Miałem umowę, na mocy której możesz w dowolnym dniu bezpłatnie anulować wynajem samochodu.

Przez kilka dni nie odpowiedzieli na moją prośbę o anulowanie umowy. Z adresu e-mail podanego w umowie na przerwę w ogóle nie odpowiedzieli.
Następnie poprosili o podpisanie dodatkowego dokumentu o anulowanie umowy i przesłanie go na swój adres pocztowy. Skany im nie odpowiadały, chociaż nie było problemów z zawarciem umowy.
Chodzi mi o to, że oryginały można wymienić przy zwrocie auta. Wysłanie dokumentu pocztą zajęło kilka dni, ponieważ z jednego miasta do drugiego.
Potem zajęło im trochę czasu, abym mógł zwrócić samochód w już opłaconym okresie wynajmu.
Zgodziłem się na prośbę logistyka, aby nieświadomie zwrócić samochód następnego ranka po zakończeniu płatności. Powiedział, że jest podobno bardzo zajęty.
Firma obciążyła mnie również za rzekomo niezapłacony dzień wynajmu, zasadniczo za noc.

Chociaż usługa anulowania umowy jest całkowicie bezpłatna zgodnie z warunkami umowy, przesyłają mi faktury do zapłaty za te czynności.

Był też przypadek z naprawą samochodu. Nie wydaje się, aby warunki umowy zostały naruszone. Ale musiałem odebrać auto z naprawy będąc na wakacjach 70 km dalej ze stacji obsługi samochodów.
A trzeba było tylko wymienić baterię w kluczykach. Spędziłem dzień wakacji i 250 zł na taksówce. Nie otrzymałem żadnej pomocy ani odszkodowania - to nie moja wina, że ​​samochód się zepsuł.
Nie byłem na 100% pewien, że problem dotyczy tylko baterii kluczyka, więc zwróciłem się do firmy.
Nawiasem mówiąc, wysłałem prośbę na wskazany tutaj adres e-maila opinie@masterlease.pl, aby zrozumieć sytuację - jeszce nikt nie odpowiadał mi przez około juz dwa tygodnie.

Na razie zdecydowanie odradzam robienie interesów z tą firmą.
Przepraszamy, polski nie jest moim językiem ojczystym, jeśli są błędy :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Grupa Masterlease
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2019, o 12:45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Grupa Masterlease »

Szanowny Panie,
Dziś ustosunkowaliśmy się do Pana wniosku. Odpowiedź została przesłana mailowo.
Prosimy o sprawdzenie wiadomości.

W razie potrzeby – pozostajemy do dyspozycji.

Zespół Masterlease

Awatar użytkownika
Igar
Posty: 3
Rejestracja: 1 paź 2020, o 10:22

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Igar »

Dziękuję Zespół Masterlease za rozpoczęcie negocjacji.
Wreszcie otrzymałem bardzo pozytywny list.
Negocjujemy.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Igar
Posty: 3
Rejestracja: 1 paź 2020, o 10:22

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Igar »

Cześć,

Problemy, które omówiłem wcześniej tutaj, zostały rozwiązane.
Firma wypłaciła odszkodowanie, które mi odpowiadało, i cieszę się, że problemy wciąż są pozytywnie rozwiązywane.

Mam nadzieję, że firma będzie sukcesywnie usprawniać swoje procesy, aby klienci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z Masterlease.
Radziłbym być trochę łatwiejszy przy rozwiązywaniu niektórych prostych pytań, aby nie zwlekać z podjęciem decyzji.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Paweł

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Paweł »

Firma nie dotrzymuje terminów, które są zawarte w umowie. Wydanie auta zgodnie z umową najmu powinno odbyć się w ciągu 72h. Niestety w chwili obecnej upłynęły ponad 2 tygodnie a auto nie zostało wydane. Pierwsza rata oczywiście płatna w dniu zawarcia umowy. Ponadto absolutny brak kontaktu ze strony firmy. Jeżeli ty do nich nie zadzwonisz - nie uzyskasz żadnych informacji.

Awatar użytkownika
Grupa Masterlease
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2019, o 12:45

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Grupa Masterlease »

@Paweł chcielibyśmy poznać szczegóły sprawy.

Prosimy o kontakt mailowy na adres opinie@masterlease.pl wraz ze wskazaniem danych, umożliwiających nam identyfikację opisanego przez Ciebie problemu w naszym systemie, np. wskazanie numeru umowy lub numeru rejestracyjnego auta. Dzięki temu będziemy mogli kompleksowo rozpatrzyć Twoją sprawę.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Masterlease

Awatar użytkownika
Magdalena

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: Magdalena »

Przeczytałam wątek i zwątpiłam....właśnie mam przed nosem umowę do podpisania i się waham. Tyle złych opinii, niby część potem widzę jest zmieniona pod wpływem pozytywnych działań Master1, ale nadal mam obawy. Nie wyobrażam sobie czekać 2 tygodnie na wydanie auta, gdy obiecane są 3 dni..ani być naciągnięta na dodatkowe koszty, opłaty jak tu czytałam. Chyba że w 2021 r. będzie bardziej pro-kliencko:)

Awatar użytkownika
jmgwroclaw@gmail.com
Posty: 1
Rejestracja: 2 mar 2021, o 13:26

Re: [Ankieta] Opinie i komentarze o Masterlease

Post autor: jmgwroclaw@gmail.com »

Ja również nie polecam tej firmy. Przez ostatnie lata mieliśmy w firmie ok.100aut osobowych nigdy nie było z żadnym leasingodawcą problemu jak również my wywiązywaliśmy się z podpisanej umowy. 3 lata temu trafiliśmy na Masterlease już po miesiącu okazało się,że naliczane są jakieś dodatkowe koszty o których nigdzie nie było mowy. Apogeum całej sytuacj wynikło wówczas gdy skradziono auto. Pozostała Nam ostatnia rata do zapłaty. W czerwcu 2020r auto zostało skradzione, policja umorzyła sprawę po 10 dniach. Wystąpiliśmy do firmy o rozliczenie szkody całkowitej. Chciałam tylko dodać,że w dniu kradzieży auta masterlease został przez Nas o tym fakcie powiadomiony jak również wypełniliśmy wszystkie stosowne dokumenty tak jak sobie życzyli. Na dzień dzisiejszy tj 2 marca 2021r nie zostało nam jeszce wypłacone odszkodowanie / oczywiście płaciliśmy GAP/. Kwota odszkodowania przekracza 80000zł. Niekompetentni pracownicy, kłamstwo goni kłamstwo pan dyrektor od listopada podpisuje druk z wypłatą pieniędzy. Firma nie reaguje na Nasze emaile jak również pisma skierowane drogą pocztową. Na początku listopada wysłaliśmy wezwanie do zapłaty na pełną kwotę niestety dalej cisza pozostaje już tylko sąd... Jeszcze raz nie polecam tej firmy jeżeli chcesz tracić czas, rozmawiać z nieogarniętymi pracownikami / pod warunkiem że się dodzwonisz / to takie coś tylko w złodziejskim MASTERLEASE
Magdalena


ODPOWIEDZ