Oferta leasingu (pdf) - czy to dobra oferta?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Oferta leasingu (pdf) - czy to dobra oferta?

Post autor: Lui »

:?

Abstrahując widzę, że spamboty dają się we znaki. Przejście na recaptacha mogłoby pomóc.
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Oferta leasingu (pdf) - czy to dobra oferta?

Post autor: Jarosław Król »

Lui pisze::?

Abstrahując widzę, że spamboty dają się we znaki. Przejście na recaptacha mogłoby pomóc.
Ostatnio jest i tak trochę spokojniej. Bywają dni, że co chwila jest jakiś spam.

Recaptcha nie rozwiązuje problemu w 100%, a jej wprowadzenie wymaga trochę pracy nad kodem forum. Dlatego jakoś nigdy nie ma na to czasu. :)
Gdybyśmy nie byli forum otwartym z możliwością pisania przez niezarejestrowanych użytkowników to byłoby łatwiej. Jednak nie ma sensu wylewać dziecka z kąpielą i utrudniać ludziom dostęp do zadawania pytań przez jakiś pieprzonych spamerów. :)

Jest to denerwujące, ale da się z tym żyć. :)

Awatar użytkownika
amberfinance.pl
Posty: 11
Rejestracja: 1 lip 2011, o 14:18

Re: Oferta leasingu (pdf) - czy to dobra oferta?

Post autor: amberfinance.pl »

JA nie KŁAMIE, i to nigdy! czasami umiejętnie przedstawiam prawdę.
to po pierwsze, wieć trochę kultury proszę panie Administratorze.
po drugię pisałem tutaj napewno o tym, że kolega powinien dostać ofertę w granicach 110% tak w normalnej sytuacji, a spokojnie jak pogada to lepszą.
a po trzecie napisałem CHYBA (co sam cytujesz), bo pozostawiałem opcję, że może nie "źle" klikłem wyślij albo tylko podgląd, albo akurat mi wifi padło.
więc troszkę spokoju i opanowania życzę.

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Oferta leasingu (pdf) - czy to dobra oferta?

Post autor: Jarosław Król »

to po pierwsze, wieć trochę kultury proszę panie Administratorze.
Przejawem braku kultury jest sugerowanie, że ktoś usunął Twój post kiedy nic takiego nie miało miejsca. Słowa przepraszam za nieprawdziwą sugestię też nie zauważyłem. Jeśli chcesz uczyć kultury to zacznij od siebie.

Po drugie nie napisałeś, że chyba wysłałeś post tylko, że chyba usunęli post. Z tego zdania jak dla mnie wynika, że post rzekomo był tylko się zbył. Jaki wniosek wysnuje ktoś kto czyta coś takiego chyba nie muszę dodawać, zwłaszcza przy polskim przewrażliwieniu na punkcie swobody wypowiedzi.

Awatar użytkownika
amberfinance.pl
Posty: 11
Rejestracja: 1 lip 2011, o 14:18

Re: Oferta leasingu (pdf) - czy to dobra oferta?

Post autor: amberfinance.pl »

cóż za elekwencja.
normalnie bonton first class.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2030
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Oferta leasingu (pdf) - czy to dobra oferta?

Post autor: Michał Krupiński »

amberfinance.pl pisze:cóż za elekwencja.
normalnie bonton first class.
:mrgreen:
Fajna wrzutka :?
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Matti
PRO/Moderator
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2009, o 12:45

Re: Oferta leasingu (pdf) - czy to dobra oferta?

Post autor: Matti »

amberfinance.pl pisze:cóż za elekwencja.
normalnie bonton first class.
[ :ugeek: ] elOkwencja; bon [SPACJA] ton [/ :ugeek: ]
"Nie znam się na tym, więc tym chętniej się wypowiem..." --> FAIL!


ODPOWIEDZ