Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Gdańsk

Gdańsk

Leasing w Gdańsku oferuje 29 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Gdańsku – siedziby i oddziały

Gdańsk jest siedzibą kilku istotnyh firm leasingowych, a zdecydowana więszkość kluczowych graczy ma tu swoje oddziały. Pamiętaj jednak, że nie ma większego znaczenia, gdzie znajduje się placówka firmy leasingowej, jeśli poszukujesz dobrej oferty leasingowej. Obecnie większość formalności i tak realizuje się zdalnie i online, a procedury są scentralizowane. Dlatego nie warto zbytnio zastanawiać się, czy leasingodawca, którego ofertę rozważasz ma siedzibę, oddział lub placówkę w Gdańsku. Lepiej będzie skupić się na jakości samej oferty oraz wyborze takiego leasingodawcy, który zapewnia sprawną i przyjazną obsługę w trakcie leasingu. Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Jednak jest wyjątek od tej ogólnej zasady. Tak jest w sytuacji, gdy chcesz wyleasingować samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on gdańskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Gdańsku, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Gdańska przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Gdańsku. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Gdańska. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Jeden z najlepszych portali dotyczących leasingu. Fachowe doradztwo, szybka bezpłatna wyszukiwarka kilkunastu ofert leasingu, pomoc w analizie oferty. Ciekawe artykuły dotyczące problemów leasingobiorców. Korzystam od paru lat i jeszcze się niezawiodłem, a przy okazji znalazłem rzetelnych leasingodawców, o ktorych wcześniej nie miałem nawet pojecia, że istnieją. Naprawdę polecam.”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Gdańska.

Kalkulatory

Gdańsk oczami leasingodawców

Wstęp

  • miasto w północnej Polsce (woj. pomorskie)
  • była stolica województwa gdańskiego
  • ośrodek gospodarki morskiej
  • ponad 460 tysięcy mieszkańców

Informacje gospodarcze. Inspiracje dla gdańskich (i nie tylko) leasingobiorców

  • 52 tysiące firm
  • firmy stoczniowe, petrochemiczne, energetyczne
  • szereg imprez (targów) branżowych
  • Międzynarodowe Targi Gdańskie

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej