< powrót - Trudny Leasing

Trudny Leasing - Zapytanie

Twoje zapytanie zostanie przekazane prosto do leasingodawców mogących zrealizować transakcję na podanych w formularzu warunkach. Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Przedmiot leasingu

Minimalna cena przedmiotu 25000 zł netto (bez VAT)

Warunki leasingu

Dane kontaktowe

Podaj nazwy, aby nie dublować ofert lub pozostaw puste.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Administratora Portalu FmLeasing.pl (www.fmleasing.pl/kontakt) oraz firmy leasingowe (www.fmleasing.pl/firmy), do których przesłane będzie moje zapytanie w celu prowadzenia marketingu produktów i usług własnych lub podmiotów powiązanych. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora Portalu FmLeasing.pl (www.fmleasing.pl/kontakt) oraz firmy leasingowe (www.fmleasing.pl/firmy), do których przesłane będzie moje zapytanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie.
W przypadku skorzystania z oferty leasingu uzyskanej dzięki Wyszukiwarce Leasingu, wyrażam zgodę na otrzymanie drogą elektroniczną lub telefoniczną pytań dotyczących powodów wyboru danej oferty i leasingodawcy oraz zobowiązuję się do odpowiedzi na nie.

Analiza dokumentów i wykresów

Jak to działa?

  1. Wypełniasz formularz
  2. Skontaktują się z Tobą doradcy z firm oferujących tzw. trudny leasing

Masz wątpliwości, pytania?
Numer kontaktowy
515 353 444


Trudny leasing, czyli jaki?

  • Starsze pojazdy (nawet 12-letnie)
  • Starsze maszyny i urządzenia (na kołach)
  • Dla przedsiębiorców ze złą historią BIK
  • Z zadłużeniem w KRD, US i ZUS

Portal FmLeasing.pl