Przedmiot leasingu

Minimalna cena przedmiotu 25000 zł netto (bez VAT)

Warunki leasingu

Dane kontaktowe

Branża, roczny przychód, liczba pracowników, itp.
Wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymanie pocztą elektroniczną informacji handlowej od administratora Portalu FmLeasing.pl oraz firm leasingowych wymienionych w zakładce "Katalog firm leasingowych", do których przesłane będzie moje zapytanie ofertowe. Adres siedziby administratora Portalu FmLeasing.pl oraz adresy siedzib firm leasingowych dostępne są na www.fmleasing.pl w zakładce "Kontakt i o nas" oraz "Katalog firm leasingowych".
Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133,poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych moich danych osobowych przez administratora Portalu FmLeasing.pl oraz firmy leasingowe wymienione w zakładce "Katalog firm leasingowych", do których przesłane będzie moje zapytanie ofertowe.
W przypadku skorzystania z oferty leasingu uzyskanej dzięki Wyszukiwarce Leasingu, wyrażam zgodę na otrzymanie drogą elektroniczną lub telefoniczną pytań dotyczących powodów wyboru danej oferty i leasingodawcy oraz zobowiązuję się do odpowiedzi na nie.
Joomla SEF URLs by Artio

Portal FmLeasing.pl