Porównaj koszt pakietu OC i AC

Wypełnij, aby otrzymać konkurencyjną propozycję ubezpieczenia leasingowanego pojazdu od Multiagencji współpracującej z FmLeasing.pl.

 Średni czas wypełniania formularza: ok. 1 min 30 sek.
Przydatne będą dane z dowodu rejestracyjnego i prawa jazdy.

Ubezpieczany pojazd

np.: Skoda Octavia Ambition, Renault Megane Life itd.
np.: alarm, immobilizer, blokada skrzyni biegów itp.
Pozostaw puste jeśli to pierwsze ubezpieczenie
Dzień, od którego ma rozpocząć się nowa polisa

Dane korzystającego

Wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymanie za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej od administratora Portalu FmLeasing.pl. Adres siedziby administratora Portalu FmLeasing.pl dostępny jest na www.fmleasing.pl w zakładce "Kontakt i o nas".
Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych moich danych osobowych przez administratora Portalu FmLeasing.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez multiagencje Ubea Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-333), przy ul. Powstańców Śląskich 52c/1, zwana dalej "Ubea" w celach marketingowych, w szczególności w celu nawiązania kontaktu oraz przedstawienia oferty, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r., nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Ponadto osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania, uzupełniania i uaktualnienia. Administratorem danych osobowych są zakłady ubezpieczeń, w imieniu i na rzecz których działają multiagencja Ubea, będące agentem ubezpieczeniowym w rozumieniu art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r., poz. 1450 z późn. zm.). Lista zakładów ubezpieczeń oraz pełnomocnictwa udzielone przez poszczególne zakłady ubezpieczeń multiagencji Ubea są dostępne w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych, dostępnym na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego pod adresem https://au.knf.gov.pl/Au_online/faces/Info.xhtml. Dane są zbierane w celu dokonania weryfikacji historii ubezpieczenia w bazie Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego na potrzeby dokonania oceny ryzyka ubezpieczeniowego. Podanie danych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści podanych danych i ich poprawiania.
Joomla SEF URLs by Artio

Mężczyzna z pustym neseserem

Jak nie przepłacić za kontynuację ubezpieczenia w leasingu?

  • Działaj odpowiednio wcześnie, nie skazuj się na łaskę leasingodawcy
  • Na kilka tygodni przed kontynuacją polisy sprawdź ceny ubezpieczeń na rynku
  • Negocjuj koszt polisy z leasingodawcą lub wybierz tańsze rozwiązanie

Dowiedz się więcej >


Porównaj koszt ubezpieczenia

  1. Wypełnij formularz
  2. Otrzymasz ofertę multiagencji
  3. Porównaj z propozycją leasingodawcy

Portal FmLeasing.pl