Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Kalisz

Kalisz

Leasing w Kaliszu oferuje 15 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Kaliszu – oddziały

W Kaliszu obecnych jest 15 firm leasingowych, choć oczywiście swoją aktywność tutaj przejawia ich znacznie więcej. Dlatego jeśli chcesz wybrać dobrą ofertę leasingową, nie musisz przywiązywać szczególnej wagi do tego, czy dany leasingodawca jest fizycznie dostępny na miejscu… W obecnych czasach formalności oraz procedury są zdigitalizowane, scentralizowane i odbywają się zdalnie, więc fizyczna obecność placówki nie ma już praktycznie żadnego znaczenia. Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej rady mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on kaliskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Kaliszu, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Kalisza przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Kaliszu. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Kalisza. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Przede wszystkim chciałbym podziękować za pomoc w uzyskaniu konkretnych i dobrych ofert leasingowych w jednym miejscu. Państwa usługa jest nie dość, że dosyć pomocna i wiarygodna to jeszcze darmowa!”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Poznania.

Kalkulatory

Kalisz oczami leasingodawców

  • miasto w środkowo-zachodniej części Polski
  • dawna stolica województwa kaliskiego
  • główny element Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego
  • ośrodek kulturalny z rozwiniętym rynkiem mediowym
  • ośrodek przemysłu lotniczego (Pratt & Whitney, PZL-Kalisz, Meyer Tool Poland)
  • przemysł odzieżowy i włókienniczy (Big Star)
  • przemysł spożywczy (Winiary, Hellena)
  • możliwości biznesowe: podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
  • klaster przemysłowy (branża lotnicza)

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej