Tył białego samochodu sportowego

Kup dobry i tańszy
GAP fakturowy
20% zniżki

Zamów GAP online

Kalkulator ubezpieczenia GAP

Wybierz zakres cenowy dla swojego samochodu osobowego, dostawczego lub motocykla

Kup GAP fakturowy online

Prześlij formularz, aby zamówić ubezpieczenie GAP

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Administratora Portalu FmLeasing.pl (www.fmleasing.pl/kontakt) w celu prowadzenia marketingu produktów i usług własnych lub podmiotów powiązanych. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora Portalu FmLeasing.pl (www.fmleasing.pl/kontakt) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Fioletowy symbol koszyka zakupowegoJak kupisz GAP online?

1. Przygotuj następujące dokumenty:

  • skan/zdjęcie polisy AC
  • skan/zdjęcie dowodu rejestracyjnego (stałego lub tymczasowego)
  • skan/zdjęcie faktury zakupu pojazdu lub (jeśli nie masz faktury) strony umowy leasingu, na której widnieją dane pojazdu i leasingobiorcy

2. Prześlij formularz – skontaktuje się z Tobą doradca, który wystawi polisę (od ręki).

Fioletowy symbol procentówDlaczego zyskujesz kupując GAP na FmLeasing.pl?

U nas kupisz standardowy, pełnowartościowy GAP fakturowy. Różnica w porównaniu do innych ofert polega na tym, że za niego nie przepłacisz!
Ubezpieczenia są produktami wysokomarżowymi, a my zgodnie z naszą filozofią działania umożliwiamy naszym użytkownikom skorzystanie z taniego leasingu i podobne założenie przyjęliśmy oferując GAP. Krótko mówiąc – u nas składka jest niska, bo rezygnujemy z dużej części przysługującej nam marży.

U nas kupujesz GAP ze zniżką 20%

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami pod nr 510 381 800

Kciuk w górę„Bardzo dziękuję za pomoc, bardzo dobry kontakt i za najlepsze stawki na rynku! Nikt w kraju nie ma takiej korzystnej oferty. Będę do Was wracał przy kolejnych potrzebach. Tymczasem jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia.”

Fioletowy symbol znaku zapytaniaZnajdź odpowiedź na swoje pytania (FAQ)

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 510 381 800

Fioletowy symbol otwartej książkiCo to jest i jak działa ubezpieczenie GAP?

Banner ubezpieczenia GAP

GAP jest ubezpieczeniem uzupełniającym do AC w momencie powstania szkody całkowitej, w tym kradzieży. Odszkodowanie AC lub OC sprawcy pokrywa wartość rynkową samochodu, a GAP wypłaca dodatkowe odszkodowanie pokrywające utratę wartości auta w czasie. Dlatego w każdym momencie, nawet w 5-tym roku eksploatacji możliwe jest uzyskanie odszkodowania w wysokości nawet 100% ceny pojazdu z dnia jego zakupu.

GAP dostępny jest także dla pojazdów w leasingu lub wynajmie długoterminowym. Beneficjentem ewentualnego odszkodowania jest korzystający, a nie leasingodawca.

Polecamy poniższe poradniki, jeśli nadal nie wiesz czy powinieneś wykupić ochronę GAP lub nie masz pewności jak ona działa.


Wypadek dwóch samochodówUbezpieczenie GAP w leasingu

Naprawienie nowoczesnego samochodu po nawet pozornie niewielkiej kolizji może być w dzisiejszych czasach bardzo kosztowne. Dlatego ubezpieczyciele dość często orzekają w takich przypadkach szkodę całkowitą, co zwłaszcza w przypadku osób spłacających leasing lub kredyt samochodowy potrafi dotkliwie uderzyć po kieszeni.


Włączone niebieskie światła policyjne na radiowozieNajczęściej kradzione auta – wskaźnik ryzyka

Czy wiesz, że zdecydowanie najczęściej giną auta „świeże”? Blisko połowa samochodów w momencie kradzieży ma nie więcej niż 3 lata. Ofiarą tego przestępstwa stać się może każdy, a posiadacze niektórych marek powinni uważać tym bardziej…