Kalkulator ubezpieczenia GAP

Tył białego samochodu sportowego

Kup dobry i tańszy
GAP fakturowy

Sprawdź ceny ubezpieczenia GAP

Interesuje Cię ubezpieczenie GAP? Kalkulator od FMLeasing pomoże Ci uzyskać polisę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Ubezpieczenie GAP pełni rolę zabezpieczenia właściciela przed finansowymi stratami. Sprawdź, jak kupić GAP, używając kalkulatora do ubezpieczenia samochodu.

Cennik GAP fakturowy – samochody osobowe

Ile kosztuje Twój samochód?
Wybierz zakres ceny swojego samochodu osobowego (suma ubezpieczenia w zł)

Kup GAP fakturowy online

Prześlij formularz, aby zamówić ofertę ubezpieczenia GAP

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez Administratora Portalu FmLeasing.pl (www.fmleasing.pl/kontakt) w celu prowadzenia marketingu produktów i usług własnych lub podmiotów powiązanych. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Wyrażam zgodę na używanie przez Administratora Portalu FmLeasing.pl (www.fmleasing.pl/kontakt) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Fioletowy symbol koszyka zakupowegoJak kupisz GAP online?

1. Złóż zamówienie – skontaktuje się z Tobą doradca, który potwierdzi wysokość składki i po Twojej akceptacji wystawi polisę (od ręki). Więcej o tym, jak wygląda zakup polisy dowiesz się z FAQ.

2. Przygotuj następujące dokumenty, które prześlesz, aby dokończyć zakup:

  • skan/zdjęcie polisy autocasco (AC)
  • skan/zdjęcie dowodu rejestracyjnego (stałego lub tymczasowego)
  • skan/zdjęcie faktury zakupu pojazdu lub (jeśli nie masz faktury) strony umowy leasingu, na której widnieją dane pojazdu i leasingobiorcy

Fioletowy symbol procentówDlaczego zyskujesz, kupując GAP na FmLeasing.pl?

U nas kupisz pełnowartościowy GAP fakturowy, korzystając z kalkulatora. Różnica w porównaniu do innych ofert polega na tym, że za niego nie przepłacisz!
Ubezpieczenie w leasingu to produkty wysokomarżowe. Zgodnie z naszą filozofią działania, w FMLeasing umożliwiamy użytkownikom skorzystanie z taniego leasingu i podobne założenie przyjęliśmy, oferując GAP. Krótko mówiąc – u nas składka jest niska, bo rezygnujemy z dużej części przysługującej nam marży.

U nas kupujesz GAP ze zniżką 20%

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami pod nr 510 381 800

Kciuk w górę„Bardzo dziękuję za pomoc, bardzo dobry kontakt i za najlepsze stawki na rynku! Nikt w kraju nie ma takiej korzystnej oferty. Będę do Was wracał przy kolejnych potrzebach. Tymczasem jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia.”

Pięć gwiazdek w Google od klientów FmLeasing.pl

Fioletowy symbol znaku zapytaniaZnajdź odpowiedź na swoje pytania (FAQ)

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 510 381 800

Fioletowy symbol otwartej książkiCo to jest i jak działa ubezpieczenie GAP?

Banner ubezpieczenia GAP

GAP jest ubezpieczeniem uzupełniającym do AC w momencie powstania szkody całkowitej, w tym kradzieży. Odszkodowanie AC lub OC sprawcy pokrywa wartość rynkową samochodu, a GAP wypłaca dodatkowe odszkodowanie pokrywające utratę wartości auta w czasie. Dlatego w każdym momencie, nawet w 5-tym roku eksploatacji możliwe jest uzyskanie odszkodowania w wysokości nawet 100% ceny pojazdu z dnia jego zakupu.

GAP dostępny jest także dla pojazdów w leasingu lub wynajmie długoterminowym. Beneficjentem ewentualnego odszkodowania jest korzystający, a nie leasingodawca.

Polecamy poniższe poradniki, jeśli nadal nie wiesz czy powinieneś wykupić ochronę GAP lub nie masz pewności jak ona działa.


Wypadek dwóch samochodówUbezpieczenie GAP w leasingu

Naprawienie nowoczesnego samochodu po nawet pozornie niewielkiej kolizji może być w dzisiejszych czasach bardzo kosztowne. Dlatego ubezpieczyciele dość często orzekają w takich przypadkach szkodę całkowitą, co zwłaszcza w przypadku osób spłacających leasing lub kredyt samochodowy potrafi dotkliwie uderzyć po kieszeni.


Włączone niebieskie światła policyjne na radiowozieNajczęściej kradzione auta – wskaźnik ryzyka

Czy wiesz, że zdecydowanie najczęściej giną auta „świeże”? Blisko połowa samochodów w momencie kradzieży ma nie więcej niż 3 lata. Ofiarą tego przestępstwa stać się może każdy, a posiadacze niektórych marek powinni uważać tym bardziej…


GAP fakturowy motocykle i skutery – ceny

Ile kosztuje Twój motocykl?
Wybierz zakres cenowy dla swojego motocykla lub skutera


GAP fakturowy samochody dostawcze – ceny

Ile kosztuje Twój samochód dostawczy?
Wybierz zakres cenowy dla swojego samochodu dostawczego (także typu kamper)


GAP fakturowy pojazdy ciężarowe – ceny

Ile kosztuje Twój samochód ciężarowy?
Wybierz zakres cenowy dla swojego samochodu cieżarowego, specjalnego lub ciągnika siodłowego

Zainteresował Cię nasz kalkulator GAP online? Możesz tu także znaleźć ciekawe oferty leasingu, które odpowiedzą na Twoje oczekiwania. Nasza porównywarka leasingowa pomoże Ci szybko otrzymać trafne propozycje od czołowych firm leasingowych. Zapraszamy do zapoznania się z licznymi opiniami zadowolonych użytkowników!

Joomla SEF URLs by Artio

Portal FmLeasing.pl