Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy jeżeli chcesz zapoznać się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.

Jak działa nasz kalkulator leasingowy?

Nasz kalkulator umożliwia zapoznanie się z przybliżonym poziomem opłat leasingowych – z wysokością miesięcznych rat oraz kosztem całkowitym finansowania. W odróżnieniu od większości kalkulatorów dostępnych w internecie nasz jest na bieżąco aktualizowany (ostatnio 16 listopada 2018) oraz nie pokazuje „pobożnych życzeń”, tylko realne, przeciętne stawki oferowane przez czołowych polskich leasingodawców. Mamy tę przewagę, że każdego dnia monitorujemy i analizujemy dziesiątki ofert, które otrzymują użytkownicy naszej Wyszukiwarki. Dzięki temu mamy pełną orientację w aktualnej sytuacji na rynku i znamy poziom obecnie stosowanych marż.

OpiniaMuszę przyznać, że Kalkulator Leasingu był bardzo pomocny w określeniu średniego kosztu. Skorzystałem później z Wyszukiwarki (już drugi raz) i oferty, które napłynęły odpowiadały po uśrednieniu temu co pokazywał Kalkulator. Pozdrawiam

Nie zmienia to faktu, że koszty, które pokazuje nasz kalkulator są uśrednione i przybliżone. Nie są to najtańsze możliwe do uzyskania stawki, ale w pojedynczych przypadkach mogą być nazbyt optymistyczne. Wszystko dlatego, że na ostateczny koszt leasingowy wpływ ma wiele zmiennych. Nie tylko takich, jak rodzaj środa trwałego, który ma być finansowany lub jego wiek, bo te zmienne akurat nasz kalkulator uwzględnia, co też jest wyjątkiem na tle innych tego typu narzędzi dostępnych online. Jednak w grę wchodzi także wiele „miękkich” danych, choćby takich jak odległość, którą handlowiec firmy leasingowej ma do pokonania do klienta, żeby podpisać z nim umowę. Tego typu rzeczy także uwzględniane są w marży.

Wybierz Kalkulator Leasingu jeżeli chcesz zorientować się w kosztach

Jednak nadal nasz kalkulator bardzo wiernie pokazuje aktualny, uśredniony koszt leasingu. Doskonale nadaje się do tego, żeby zorientować się w wysokości rat miesięcznych i nominalnym koszcie całkowitym. Wystarczy wybrać odpowiednią jego wersję: samochód osobowy lub dostawczy, samochód ciężarowy o DMC powyżej 3,5T, ciągnik siodłowy lub naczepa, maszyna, urządzenie lub sprzęt.

Wybierz Wyszukiwarkę Leasingu jeżeli jesteś zdecydowany na leasing

Jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i masz, przynajmniej wstępnie, wybrany przedmiot, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszej Wyszukiwarki Leasingu. Dzięki niej uzyskasz oferty bezpośrednio (bez pośredników) od wielu dobrze ocenianych leasingodawców i sam wybierzesz najlepszą.

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl