Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Katowicie

Katowicie

Leasing w Katowicach oferuje 24 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Katowicach – oddziały

W Katowicach obecnych jest 24 leasingodawców. W zasadzie nie ma większego znaczenia, gdzie znajduje się placówka firmy leasingowej, jeśli poszukujesz dobrej oferty leasingowej. W czasach, kiedy zdecydowaną większość formalności realizuje się zdalnie i online, a procedury są scentralizowane, nie powinieneś zawracać sobie głowy zastanawianiem się, czy leasingodawca, którego ofertę rozważasz ma siedzibę, oddział lub placówkę w Katowicach. Lepiej będzie skupić się na jakości samej oferty oraz wyborze takiego leasingodawcy, który zapewnia sprawną i przyjazną obsługę w trakcie leasingu. Wyjaśniamy to szerzej  w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej rady mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on śląskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Katowicach, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Katowic przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Katowicach. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Katowic. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Bardzo przydatna Wyszukiwarka Leasingu i cały portal. Skorzystanie pozwoliło mi zredukować początkowy koszt leasingu ze 111% u dealera do 103% z FmLeasing.pl oraz podpisać umowę, która zawierała interesujące mnie zapisy.”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Katowic.

Kalkulatory

Katowicie oczami leasingodawców

Informacje ogólne

 • miasto w południowej Polsce)
 • siedziba władz województwa śląskiego
 • ważny ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego
 • ponad 300 tysięcy mieszkańców (dziesiąty wynik w kraju)

Informacje gospodarcze. Inspiracje dla leasingobiorców z Katowic.

 • Jeden z najniższych wskaźników bezrobocia w Polsce
 • jeden z liderów gospodarczych Polski
 • najważniejszy sektor: usługi
 • 42 tysiące prywatnych firm (2012 r.)
 • Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
 • Górnośląski Park Przemysłowy
 • Euro-Centrum Park Przemysłowy
 • Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej