Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Kielce

Kielce

Leasing w Kielcach oferuje 19 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Kielcach – oddziały

W Kielcach urzęduje 19 firm leasingowych, choć oczywiście swoją aktywność handlową tutaj przejawia znacznie więcej. Dlatego jeśli poszukujesz dobrej oferty leasingowej, nie musisz przywiązywać szczególnej wagi do tego, czy dany leasingodawca jest fizycznie dostępny w twoim mieście – obecnie formalności oraz procedury i tak są zdigitalizowane, scentralizowane i odbywają się zdalnie Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej rady mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on kieleckie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Kielcach, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Kielc przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Kielcach. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Kielc. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Zdecydowanie polecam FmLeasing.pl jako przeogromne źródło wiedzy. A przy okazji miejsce do kupna ubezpieczenia GAP. Chwil kilka i wszystko wytłumaczone i załatwione.”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Poznania.

Kalkulatory

Kielce oczami leasingodawców

  • ośrodek wystawienniczy (Targi Kielce – druga pozycja w Polsce)
  • możliwości biznesowe: podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice
  • wydobycie i przetwórstwo surowców mineralnych (rudy żelaza, marmury, piaskowce)
  • dominujące branże: przemysł budowlany, spożywczy i przetwórczy

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej