Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Koszalin

Koszalin

Leasing w Koszalinie oferuje 18 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Koszalinie – oddziały

W Koszalinie działa 19 firm leasingowych, choć aktywnych sprzedażowo tutaj jest oczywiście więcej. Dlatego jeśli chcesz wybrać dobrą ofertę leasingu, nie musisz przywiązywać szczególnej wagi do tego, czy dany leasingodawca jest fizycznie dostępny na miejscu… Obecnie formalności oraz procedury są zdigitalizowane, scentralizowane i odbywają się zdalnie – dlatego fizyczna dostępność placówki jest już praktycznie bez znaczenia. Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej rady mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on koszalińskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Koszalinie, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Koszalina przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Koszalinie. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Koszalina. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Cieszę się, iż z pomocą FmLeasing.pl udało mi się szybko i sprawnie sfinalizować przedmiot leasingu. Jestem bardzo zadowolona z waszych usług, szybka reakcja i pełen profesjonalizm. Dziękuję.”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Poznania.

Kalkulatory

Koszalin oczami leasingodawców

  • miasto w północno-zachodniej Polsce (woj. zachodniopomorskie)
  • siedziba powiatu koszalińskiego
  • ponad 100 tysięcy mieszkańców
  • ośrodek kulturalny
  • atrakcyjne położenie – zaledwie 11 km od linii brzegowej Morza Bałtyckiego
  • ponad 18 tysięcy prywatnych firm
  • jedno z ważniejszych ośrodków gospodarczych Pomorza
  • możliwości biznesowe: podstrefa Koszalin Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej