Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Kraków

Kraków

Leasing w Krakowie oferuje 26 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Krakowie – oddziały

W Krakowie obecnych jest 26 leasingodawców. Jednak nie ma większego znaczenia, gdzie znajduje się placówka firmy leasingowej, jeśli poszukujesz dobrej oferty leasingowej. W czasach, kiedy formalności realizuje się zdalnie i online, a procedury są scentralizowane, nie musisz zastanawiać się, czy leasingodawca, którego ofertę rozważasz ma siedzibę, oddział lub placówkę w Krakowie. Zdecydowanie bardziej warto skupić się na jakości samej oferty oraz wyborze takiego leasingodawcy, który zapewnia sprawną i przyjazną obsługę w trakcie leasingu. Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej rady mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on krakowskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Krakowie, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Krakowa przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Krakowie. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Krakowa. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Zdecydowanie polecam zarówno sam portal (pomaga zdobyć sporo informacji nt. szeroko rozumianego leasingu, ubezpieczeń komunikacyjnych, różnych przydatnych informacji dot. zakupu auta), jak też pracowników portalu (sporządzają podstawowe analizy porównawcze, zwracają uwagę na niekiedy istotne kwestie w zakresie wyboru leasingodawcy). Mają dobrą ofertę ubezpieczenia GAP. Jestem zadowolona, po prostu...”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Krakowa.

Kalkulatory

Kraków oczami leasingodawców

Informacje ogólne

  • miasto w południowej Polsce (woj. małopolskie)
  • była stolica Polski
  • była stolica województwa krakowskiego
  • drugie miasto w kraju pod względem liczby ludności
  • czołowy ośrodek kulturalny, edukacyjny, naukowy i turystyczny Polski

Informacje, które mogą zainspirować leasingobiorców

  • rynek nowoczesnych powierzchni biurowych
  • kluczowy port lotniczy w kraju
  • najlepsze miasto na świecie do lokowania inwestycji z sektora BPO

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej