Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Leasing w innych miastach

Leasing Łódź

Łódź

Leasing w Łodzi oferuje 21 firm leasingowych

Firmy leasingowe w Łodzi – oddziały

W Łodzi swoje oddziały posiada 21 leasingodawców. Jednak jeśli poszukujesz dobrej oferty leasingowej, to warto pamiętać, że w czasach, kiedy zdecydowaną większość formalności realizuje się zdalnie i online, a procedury są scentralizowane, nie powinieneś zawracać sobie głowy zastanawianiem się, czy leasingodawca, którego ofertę rozważasz ma siedzibę, oddział lub placówkę w Łodzi. Warto bardziej skoncentrować się na jakości samej oferty oraz wyborze takiego leasingodawcy, który zapewnia sprawną i przyjazną obsługę w trakcie leasingu. Wyjaśniamy to szerzej w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej zasady jest jednak wyjątek. Tak jest, kiedy chcesz wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd i chciałbyś, aby miał on łódzkie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Łodzi, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing:

Oferty firm leasingowych z Łodzi przez Wyszukiwarkę Leasingu

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą leasingodawców działających w Łodzi. Wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów firm leasingowych z Łodzi. Przedstawiciele tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoje oferty.

Kciuk w górę„Jestem pod wielkim wrażeniem zaangażowania w pomoc przy wyborze leasingu, jak i samej jego analizy. Serdecznie polecam!”

Kalkulator leasingowy

Wybierz odpowiedni kalkulator leasingowy i zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami lub skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu jeżeli jesteś już zdecydowany na leasing i chcesz otrzymać oferty bezpośrednio od wielu dobrze ocenianych leasingodawców z rejonu Łodzi.

Kalkulatory

Łódź oczami leasingodawców

Informacje ogólne

  • miasto środkowej Polsce
  • siedziba władz powiatowych i wojewódzkich
  • była siedziba województwa łódzkiego (1975-1998)

Informacje dla biznesowe nie tylko dla leasingobiorców

  • trzecie miejsce w kraju pod względem liczby mieszkańców (ponad 700 tysięcy osób)
  • duży ośrodek akademicki
  • przed 1989 rokiem – dominująca rola przemysłu włókienniczego (obecnie – coraz mniejsze znaczenie)
  • centra outsourcingowe sektora BPO
  • firmy z branży AGD
  • możliwości biznesowe: Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Łódzki Okręg Przemysłowy

Ranking firm leasingowych w 2024 roku – najnowszy

Prezentujemy najnowszy ranking firm leasingowych według kryterium wartości osiągniętej sprzedaży. Opublikowany on jest w 2024 roku, ale oparty o dane na koniec pierwszego półrocza 2023 roku, gdyż zgodnie z założeniami przyjętymi jakiś czas temu przez ZPL, szczegółowe wyniki poszczególnych leasingodawców są udostępniane z ponad półrocznym opóźnieniem. Szczegóły: Najnowszy ranking firm leasingowych

Więcej aktualności z branży: Wiadomości z branży leasingowej [NA ŻYWO]

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej