Oferty leasingowe bezpośrednio od wielu firm

Tutaj zapoznasz się ze szczegółami oferty polskich firm leasingowych - poznasz m.in. warunki, procedury, wymagane dokumenty i ogólną charakterystykę. Możesz także skorzystać z Wyszukiwarki dzięki której leasingodawcy złożą Ci oferty bezpośrednio (bez pośredników), a ty sam wybierzesz najlepszą. Otrzymasz też pomoc przy analizowaniu tych ofert i warunków umów.


Samochód osobowyAuto Leasing - Samochody osobowe i dostawcze

Finansowanie dostępne w 22 firmach leasingowych
Odbiór samochodu w 2 do 5 dni od złożenia wniosku

Samochód ciężarowyTransport ciężki

Finansowanie dostępne w 33 firmach leasingowych
Odbiór pojazdu w 2 do 7 dni od złożenia wniosku

ciężarowe | ciągniki siodłowe | naczepy | autobusy

KoparkaMaszyny i urządzenia

Finansowanie dostępne w 26 firmach leasingowych
Odbiór urządzenia w 3 do 10 dni od złożenia wniosku

budowlane | rolnicze | wózki widłowe | do obróbki metali

USGUrządzenia i sprzęt medyczny

Finansowanie dostępne w 18 firmach leasingowych
Odbiór sprzętu w 2 do 7 dni od złożenia wniosku

SerwerSprzęt komputerowy i IT

Finansowanie dostępne w 19 firmach leasingowych
Odbiór sprzętu w 5 do 14 dni od złożenia wniosku

Awionetka stojąca na lotniskuSamoloty i śmigłowce

Finansowanie dostępne w 9 firmach leasingowych
Formalności zajmują zazwyczaj kilka tygodni

BiurowiecNieruchomości

Finansowanie dostępne w 14 firmach leasingowych
Formalności zajmują od kilku do kilkunastu tygodni

OdmowaTrudny Leasing - bez BIK, KRD

Oferty specjalne dotyczące finansowania w trudnych przypadkach
M.in. leasing starych środków trwałych, leasing bez BIK, KRD

Wynajem długoterminowy samochodówWynajem długoterminowy samochodów

Oferta wynajmu długoterminowego dostępna w 21 firmach flotowych (CFM)
Wyłącznie nowe samochody osobowe

Wybieranie samochoduAuto Abonament

Zestawienie ofert i marek samochodów dostępnych w formie abonamentu
Wyłącznie nowe samochody osobowe

Zawarcie umowyPożyczka leasingowa

Finansowanie pożyczką dostępne w 10 firmach leasingowych
Dotyczy samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn i urządzeń


Oferta leasingu - jak wybrać najlepszą?

Jeżeli zastanawiasz się, czy jest jakiś dobry i prosty sposób na znalezienie dobrej i taniej oferty leasingu, to odpowiedź jest twierdząca. Wystarczy dobrze znać branżę i wiedzieć, które firmy leasingowe oferują korzystne warunki finansowania, a jednocześnie których leasingodawców należy unikać, jako stosujących złe praktyki i sztuczki w relacjach z klientami w trakcie trwania kontraktu i umowy leasingowej.

KRÓTKO: Oferta leasingu z Wyszukiwarki FmLeasing.pl

Sam zdecydujesz, która oferta leasingu jest najlepsza dla ciebie. Korzystając z Wyszukiwarki Leasingu nie tylko otrzymasz wiele ofert bezpośrednio od leasingodawców, ale także wsparcie w postaci analizy warunków umownych oraz opinie o firmach leasingowych.

Spis treści

Tania oferta leasingowa nie zawsze tak tania

Uzyskanie taniej oferty leasingowej nie jest jakimś szczególnym wyzwaniem. Wystarczy poświęcić trochę czasu, żeby wysłać zapytanie ofertowe do chociaż kilku firm i w odpowiedzi otrzymać gotowe kalkulacje. Mając je w ręku, można pokusić się o dalsze negocjacje kosztu całkowitego i wysokości miesięcznej raty leasingu. W dzisiejszych czasach naprawdę nie jest to trudne, bo konkurencja w tej branży jest duża i praktycznie każdy leasingodawca oferuje niski koszt finansowania.

Problem w tym, że nie zawsze to, co jest tanie na papierze (tania oferta leasingu), będzie tanim, a co za tym idzie dobrym rozwiązaniem z perspektywy całej transakcji. Wszystko dlatego, że funkcjonują niestety na rynku leasingodawcy, których oferta jest pozornie tania, ale którzy jednocześnie skutecznie przemycają w warunkach umownych szereg uciążliwości, które skutkują naliczaniem wysokich opłat dodatkowych, czy drogich ubezpieczeń. W rezultacie całościowa oferta staje się dużo droższa, niż to wyglądało na początku.

Wystarczy znać branżę leasingową

Pozostaje zatem unikać firm leasingowych stosujących takie złe praktyki. Pytanie, jak to zrobić? Oczywiście wystarczy znać branżę leasingową. Niestety trzeba być insiderem, żeby wiedzieć, którzy leasingodawcy są godni polecenia, a których lepiej jest unikać.

Można skorzystać z pomocy doradców – tylko gdzie takich znaleźć?

Najlepiej byłoby skorzystać z pomocy takich insiderów, którzy wiedzą, co w trawie piszczy i którzy pomogliby wybrać tanią ofertę i dobrego leasingodawcę. Pozornie nie wydaje się to trudne, bo w tej branży aż roi się od firm doradczych, których jest nawet wielokrotnie więcej niż samych firm leasingowych. Niestety firmy te są pośrednikami, którzy sprzedają leasing w zamian za prowizję, zatem nie reprezentują interesu klienta, tylko swój własny.

Według naszych długoletnich obserwacji każdy (nie spotkaliśmy się z ani jednym wyjątkiem) pośrednik ma w swoim portfelu jedną z najgorszych polskich firm leasingowych i – co gorsza – najczęściej do oferty właśnie tej firmy namawia swoich klientów. Powód? Firma ta jest bardzo elastyczna i dobrze płaci pośrednikom, ale w obsłudze samego klienta nie jest już tak elastyczna…

Przykład? Firma ta nalicza ponad 300 złotych prowizji za „obsługę” szkody częściowej. Wyobraź sobie sytuację, w której ktoś uszkadza na parkingu twój leasingowany samochód. Szkoda nie jest duża, wystarczy polakierować dwa elementy, koszt niewielki, raptem 1000 złotych. Jednak od czego jest ubezpieczenie, za które co roku płacisz ciężkie pieniądze? Zgłaszasz szkodę do ubezpieczyciela, wszystko jest załatwione – pozostaje odebrać odszkodowanie, ale do tego potrzebna jest zgoda leasingodawcy. Tyle tylko, że za jej wydanie ten konkretny leasingodawca naliczy ci kilkaset złotych „kary”, płatne gotówką. A spróbuj nie zapłacić w terminie, to w ciągu miesiąca dostaniesz kilka monitów, każdy płatny kilkadziesiąt złotych ekstra. Następnym razem dojdziesz do wniosku, że lepiej będzie nie zgłaszać drobnej szkody, tylko naprawić ją, płacąc z własnej kieszeni... To jest tylko jedna z kilku sztuczek stosowanych przez tę firmę i niestety nie jest to jedyna firma, która działa w podobnym „stylu”. Tyle tylko, że ta jest z lubością polecana przez „doradców”. Dlatego korzystanie z ich usług niestety nie gwarantuje, że polecona oferta leasingu będzie dobra i tania.

Oferta leasingu z Wyszukiwarki FmLeasing.pl + analiza i porady

Jednak niniejszy tekst nie powstał tylko po to, żeby przestraszyć, ale żeby podsunąć także konkretne rozwiązania…

Korzystając z naszej Wyszukiwarki Leasingu, nie tylko można otrzymać oferty leasingu bezpośrednio od wielu leasingodawców, ale także nasze wsparcie. Czyli możliwość bezpłatnej analizy otrzymanych ofert oraz umownych warunków leasingu. Dzięki temu można dowiedzieć się, którzy leasingodawcy są wysoko oceniani zarówno przez nas, jak i przez swoich klientów, a którzy są recenzowani jako nierzetelni. Wskazujemy także rozmaite sztuczki stosowane przez firmy leasingowe, ale również rozwiązania pozytywne, korzystne dla klientów.

Na koniec użytkownik Wyszukiwarki sam decyduje, która oferta leasingu jest dla niego najlepsza. My tylko dajemy informacje, ale nie sugerujemy konkretnych decyzji, a już na pewno nie namawiamy do wyboru tego, czy innego leasingodawcy. To jest wyłącznie twój wybór, ale dzięki nam może to być wybór dużo bardziej świadomy.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Nasza firma nigdy wcześniej nie korzystała z żadnej formy kredytu czy leasingu brak nam jakiegokolwiek doświadczenia i wiedzy. Ale na szczęście znaleźliśmy w necie Wyszukiwarkę Leasingu Fmleasing.pl i na podstawie informacji tam zawartych zdobyliśmy podstawową wiedzę oraz dokonaliśmy wstępnej oceny oferty salonu samochodowego Toyoty. Poprosiliśmy poprzez Wyszukiwarkę kolejnych kilka firm o przedstawienie swoich ofert co bezzwłocznie się stało. Z pośród kilku ofert wybraliśmy trzy i poprosiliśmy Państwa ekspertów o analizę. Najlepszą ofertę złożył [usunięta nazwa], z którym to po kilku rozmowach i spotkaniach podpisaliśmy umowę. W ten oto sposób w naszej firmie zaparkowały dwa nowe samochody. Portal FmLeasing.pl jest dla takich małych firm jak my kopalnią wiedzy oraz merytorycznej pomocy i ważne darmowej! W przyszłości bez wątpienia skorzystamy takiej pomocy. Życzymy sukcesów."

Od czego zacząć? Otrzymaj oferty

Oferty leasingowe

Wybierz odpowiedni produkt z zestawienia na tej stronie, dzięki czemu zapoznasz się z warunkami finansowania oferowanego przez polskie firmy leasingowe oraz procedurami ubiegania się o leasing. Możesz też od razu złożyć jedno zapytanie ofertowe, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Dotyczy to zarówno leasingu samochodów osobowych i dostawczych, pojazdów ciężarowych i ciężkiego transportu, maszyn i urządzeń, sprzętu medycznego, komputerowego i IT, samolotów i śmigłowców oraz nieruchomości. Oddzielną kategorią jest „Trudny Leasing” dotyczący możliwości i procedur ubiegania się o leasing starszych pojazdów oraz przez przedsiębiorców ze złą historią kredytową i zadłużeniami.

Oferty wynajmu długoterminowego

Jest to kategoria poświęcona wynajmowi długoterminowemu nowych samochodów, który oferują polskie firmy flotowe (Car Fleet Management) oraz leasingowe. Tutaj także możliwe jest złożenie jednego zapytanie ofertowego, które zostanie przekazane bezpośrednio do tych firm.

Samochody w ofertach abonamentowych

Zestawienie dostępnych na polskim rynku ofert auta na abonament, czyli nowych samochodów osobowych oferowanych w postaci leasingu z wysokim wykupem. Poza zestawieniem ofert konkretnych marek i modeli, przekazujemy także informacje o jej specyfice, warunkach, a także wadach i zaletach.

Wyszukiwarka ofert

Wyszukiwarka Leasingu jest najlepszym i jednocześnie najprostszym sposobem, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców. Firmy same złożą oferty, bez pośredników. Warto zapoznać się także z opiniami użytkowników wyszukiwarki.

Kalkulator

Kalkulator leasingu przeznaczony jest dla tych, którzy chcą zorientować się w kosztach finansowania. Nasz kalkulator bardzo wiernie pokazuje aktualny, uśredniony koszt. Doskonale nadaje się do tego, żeby zorientować się w wysokości rat miesięcznych i nominalnym koszcie całkowitym.

Co dalej? Pomoc w analizie i wyborze oferty

Analiza i porównanie ofert

Użytkownicy korzystający z Wyszukiwarki otrzymują od nas bezpłatną pomoc w postaci analizy i porównania otrzymanych wielu ofert. Obliczamy rzeczywisty koszt, przekazujemy nasze opinie o finansujących, a także analizujemy warunki umów, w tym OWUL i Tabele Opłat i Prowizji. Dowiedz się więcej >

Umiejętny wybór finansowania

Nasz Megaporadnik: Umiejętny wybór oferty leasingu znacznie ułatwia uzyskanie i wybór odpowiedniej firmy oraz oferty leasingowej. Podpowiadamy, jak analizować i negocjować oraz na co zwracać uwagę i czego się wystrzegać. Pamiętaj również, że każdy nasz użytkownik może liczyć na naszą pomoc i wsparcie także w trakcie umowy, a także po jej zakończeniu.

Byliśmy pomocni? Doceń i poleć nas

5 1 1 1 1 1 5.00 (4)
Samochód osobowy

Wyszukiwarka ofert leasingowych

1. Wypełnij tylko jeden formularz
2. Otrzymasz wiele ofert i naszą analizę
3. Sam wybierzesz najlepszą propozycję

Indywidualna pomoc w wyborze oferty i leasingodawcy

Pamiętaj, że użytkownicy, którzy skorzystali z Wyszukiwarki Leasingu na FmLeasing.pl otrzymują bezpłatne wsparcie w postaci analizy otrzymanych ofert i warunków umów. Sprawdź, jak bardzo ułatwia to wybór leasingu i pozwala uchronić się przed poważnymi błędami. Dowiedz się więcej >

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl