Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing Audi

nowe logo Audi

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Audi. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Audi poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Audi.

Leasing samochodów marki Audi

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Audi w Polsce

Audi jest trzecią (po BMW i Mercedesie) najchętniej wybieraną marką premium przez polskich przedsiębiorców. Największą popularnością cieszą się modele Q5, A6, A4 i A3, Q7 i Q3. Na dalszych pozycjach można znaleźć A5, Q2, Q8 i A7. Przez lata klienci decydowali się głównie na bardzo popularne silniki TDI, ale w ostatnim czasie zdecydowani rośnie udział silników benzynowych TFSI.

Fabryczne finansowanie Audi realizowane jest przez polski oddział Volkswagen Leasingu. Niestety trzeba stwierdzić, że – o ile Audi aspiruje do półki premium – o tyle nie można tego powiedzieć o leasingu Volkswagena. Wszystko to dzieje się przede wszystkim za sprawą niskich, na tle czołowej, bankowej konkurencji, standardów rozwiązań umownych oraz kulejącej jakości obsługi klienta. Firma ta należy do wstydliwego grona tych, na które otrzymujemy najwięcej skarg i narzekań – i wcale nie jest to niezadowolenie wyrażane przez klientów mających zaległości płatnicze. Jednak Volkswagen Leasing potrafi kusić w salonie pozornie ciekawą ofertą, stąd wielu klientów decyduje się na propozycję tej firmy, czasem z czystego lenistwa. My jednak doradzamy zawsze zapoznać się z ofertą bankowej konkurencji. Może okazać się, że leasing będzie równie tani, ewentualnie minimalnie droższy, za to zupełnie innej jakości. Po prostu warto – jeżdżąc prestiżowym samochodem – mieć także leasing z nieco wyższej półki.

Musimy także dodać, że wiele modeli Audi przekracza cenowo możliwy do zaliczenia w podatkowe koszty uzyskania przychodu limit w kwocie 150 tys. zł. Nowe zasady podatkowe obowiązują od 1 stycznia 2019 roku i szczegółowo opisujemy je tu: Koszty podatkowe leasingu samochodów osobowych (PIT i CIT).

Oferta leasingowa dla marki Audi - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Audi, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Audi, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Od lat jestem wierny marce Audi (żona twierdzi, że to choroba :), kiedyś to były starsze wiekowo auta, ale od jakiegoś czasu przekonałem się do leasingu mogąc sobie dzięki temu pozwolić na modele 3-4 letnie. Teraz pierwszy raz cieszę się autkiem pachnącym nowością i to także dzięki Wam! Bardzo dziękuję Twórcom Wyszukiwarki za tak sprawne narzędzie i przede wszystkim całą masę dostarczanego wsparcia i wiedzy. Już teraz polecam Was znajomym i na pewno będę tu wracał. Negocjacje leasingu mając od Was wskazówki to była czysta radość. Przedstawiciele leasingowi robili wielkie oczy, że klient może wiedzieć czasem więcej od nich. Chociaż faktycznie przyznawali, że klientela z Fm Leasing jest bardziej wymagająca :)"

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Audi


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Audi

Model A6 jest dość często wybierany dla kadry menedżerskiej przez firmy użytkujące większe floty samochodów. Więc sporo A-szóstek trafia na rynek poleasingowy po zakończonych kontraktach wynajmu długoterminowego. Inne modele Audi w ofercie poleasingowej to zazwyczaj auta pochodzące z tradycyjnego leasingu, gdzie korzystający zdecydował się wcześniej zakończyć umowę, ewentualnie musiał zwrócić auto z powodu niewywiązywania się z umowy (windykacja). W naszej bazie ogłoszeniowej znajduje się z reguły od kilkunastu do ponad dwudziestu sztuk poleasingowych Audi.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Audi

Używane Audi cieszą się dużym wzięciem i są często finansowane poprzez leasing. Dotyczy to zarówno pojazdów z polskiej sieci dealerskiej, ale równie często importowanych z krajów Unii Europejskiej i Szwajcarii. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Audi

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Audi. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

3.8571428571429 1 1 1 1 1 3.86 (7)

Wzmianki o Audi na FmLeasing.pl

Wyprzedaż rocznika 2018

Następujące modele Audi są dostępne w promocyjnej ofercie wyprzedaży rocznika 2018 z rabatami: A3, A4, A5, A6, Q5, Q7, Q8. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów na Audi z 2018 roku oraz innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 13:04

Nowe Q3 dostępne na jesieni 2018

Audi Q3 drugiej generacji

Druga generacja Audi Q3 trafi do polskich salonów najprawdopodobniej w listopadzie ’18. Od swojego poprzednika nowa Q3-ka będzie większa i naszpikowana systemami multimedialnymi i wsparcia kierowcy. Na początku dostępne będą trzy silniki benzynowe TFSI od 150 do 230 KM oraz TDI 150 KM.

25 lipca 2018, 12:10

Nowa, ósma generacja Audi A6 od czerwca 2018

Nowe Audi A6 2018

Nowe Audi A6 pojawi się na rynku w czerwcu 2018 roku. Trzeba przyznać, że zaprezentowane właśnie auto robi duże wrażanie, zarówno pod względem wyglądu, jak i rozwiązań technicznych, np.: opartych o cyfryzację obsługi, zastosowania systemów wsparcia kierowcy i bezpieczeństwa. A6 będzie miało także układ czterech skrętnych kół. Pierwsze egzemplarze wyjadą w czterech wersjach silnikowych. Będzie benzynowy 3.0 TFSI o mocy 340 KM oraz trzy wersje wysokoprężne: 3.0 TDI 286 KM, A6 45 TDI 231 KM oraz A6 40 TDI 204 KM

28 lutego 2018, 19:14

Audi A7, A8, RS7... 10 tys. miesięcznie wystarczy na ich leasing

Audi A7 3.0 TDI, Audi A8 4.0 TFSI oraz Audi RS7 wymieniliśmy jako jedne z pomysłów na samochód dla kogoś, kogo stać na ratę leasingu rzędu 10 tysięcy zł miesięcznie przez 3 lata. Choć to oczywiście nie jedyne modele tego producenta, która spełniają tego typu kryterium. Więcej: Stać cię na ratę w wysokości 10 000 zł miesięcznie? Zobacz jaki samochód możesz wyleasingować

20 lutego 2018, 20:19

Prezesi jeżdżą Audi A4 i A6

Zdziwi się ktoś, kto spodziewa się, że prezesi dużych firm (bo najczęściej średnie i duże firmy korzystają z usług firm CFM) jeżdżą jakimiś wyjątkowo wyszukanymi modelami samochodów. Audi A4 i A6 wybierane jest przez aż 12% prezesów firm korzystających z usług flotowych. Więcej: Jakimi samochodami jeżdżą prezesi?

27 września 2016, 14:35
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej