Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< powrót - Trudny Leasing (oferty specjalne)

Trudna i prosta linia z punktu A do B - alternatywa

Leasing bez BIK i KRD oraz z zaległościami US i ZUS - oferta specjalna

Interesuje Cię leasing bez BIK? W tym miejscu znajdziesz zestawienie specjalnych ofert leasingu, dedykowanych tak zwanym trudnym przypadkom. Trudny leasing to taka sytuacja, w której uzyskanie finansowania w większości firm leasingowych jest bardzo skomplikowane. Może to dotyczyć zbyt starych samochodów i innych środków trwałych, a także trudnych okoliczności, kiedy przedsiębiorca jest zadłużony lub ma złą historię w BIK. Pojedynczy leasingodawcy oferują jednak finansowanie w takich sytuacjach. W FMLeasing umożliwiamy dotarcie do ich oferty.

Leasing bez BIK, KRD

Oferta leasingu dla zadłużonych, ze złą historią BIK, z wpisami w KRD itp.


Uwaga!

Po wypełnieniu formularza, Twoje zapytanie zostanie przekazane prosto do firm leasingowych oferujących leasing bez BIK, KRD itd. Doradcy tych firm będą się kontaktować z Tobą bezpośrednio. Twoje zapytanie przekazujemy wyłącznie do wiarygodnych leasingodawców - co w przypadku trudnego leasingu ma duże znaczenie (wyjaśnienie poniżej).

Co można sfinansować leasingiem bez BIK, KRD?

Leasing bez BIK i KRD to oferta, która pozwala na sfinansowanie przede wszystkim nowych i używanych (nawet 12-letnie) pojazdów oraz niektórych maszyn i urządzeń, których wartość wynosi co najmniej 25 000 zł netto (30 750 z VAT). Leasing dla zadłużonych ma maksymalny okres finansowania, który wynosi 59 miesięcy (5 lat).

Wpłata własna od 15%

samochód osobowy, samochód dostawczy, ciągnik siodłowy

Wpłata własna od 20%

samochód ciężarowy o DMC pow. 3,5T, naczepa, przyczepa, pojazd specjalny, autobus

Wpłata własna od 30%

ciągnik rolniczy, maszyna budowlana (koparka, koparko-ładowarka itp.)

Wymagane dokumenty i procedura

Dokumenty niezbędne do ubiegania się o leasing bez BIK i wpłaty własnej: wniosek leasingowy szczegółowo wypełniony, dowód osobisty właściciela firmy lub reprezentantów spółki, dokumenty finansowe (PIT/CIT za rok ubiegły lub KPiR/Bilans za bieżący okres).

Konieczność przedstawienia dokumentów finansowych nie dotyczy transakcji do 50 tys. zł netto oraz firm działających krócej niż rok.

Decyzja o przyznaniu leasingu wydawana jest w dni robocze w ciągu 24 godzin od momentu dostarczenia wszystkich wymaganych dokumentów i informacji o działalności.

Kciuk w górę„Wasze rozwiązania bardzo mi pomogły. Dzisiaj leasing już jest dawno zawarty i jeżdżę już swoim samochodem. Nie było żadnych problemów przy zawieraniu. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc.”


O czym należy pamiętać biorąc pozabankowy leasing bez BIK, KRD oraz z zaległościami US i ZUS?

Musisz pamiętać, że zdecydowana większość, a w zasadzie prawie wszystkie bankowe firmy leasingowe unikają finansowania klientów ze złą historią kredytową i finansową, a zwłaszcza tych, którzy mają nadal niespłacone długi. Istnieje jednak garstka firm, które działają w pozabankowej niszy i oferują finansowanie takim klientom.

Ich oferta jest zauważalnie droższa. O ile roczna marża leasingodawców przy „normalnym” leasingu wynosi 3-5%, o tyle przy „leasingu bez BIK, KRD, US, ZUS” zazwyczaj zaczyna się od 10% i w górę. Ostateczny koszt zależy od tego jak trudna jest sytuacja wnioskującego o leasing przedsiębiorcy – im trudniejsza, tym leasing może być droższy.

Decydując się na leasing bez BIK należy wykazać się wzorową, a co najmniej bardzo dobrą dyscypliną płatniczą. Pozabankowi leasingodawcy finansujący trudnych klientów, wiedzą, że wiąże się to z większym ryzykiem, a co za tym idzie stosują bardzo rygorystyczne rozwiązania mające nakłonić klientów do terminowej spłaty rat. Stosują wysokie opłaty karne za opóźnienia itp. Chcąc ich uniknąć, należy regulować wszystkie opłaty w terminie. Więcej informacji na ten temat: Leasing bez BIK, KRD? Pomyśl zanim weźmiesz

UWAGA! Zdesperowany klient, który nie może otrzymać leasingu ze względu na swoją trudną sytuację jest łatwym celem dla firm mniej uczciwych, czy wręcz dla oszustów. Należy o tym bezwzględnie pamiętać i korzystać z oferty wyłącznie z wiarygodnych źródeł. Więcej informacji na ten temat: Desperacko szukasz leasingu? Uważaj na oszustów!

Leasing bez BIK, KRD

Oferta leasingu dla zadłużonych, ze złą historią BIK, z wpisami w KRD itp.


Uwaga!

Po wypełnieniu formularza, Twoje zapytanie zostanie przekazane prosto do firm leasingowych oferujących leasing bez BIK, KRD itd. Doradcy tych firm będą się kontaktować z Tobą bezpośrednio. Twoje zapytanie przekazujemy wyłącznie do wiarygodnych leasingodawców - co w przypadku trudnego leasingu ma duże znaczenie (wyjaśnienie powyżej).

Leasing bez BIK, KRD dla zadłużonych

Interesuje Cię leasing samochodu bez BIK i KRD? Leasing bez BIK może być trudny do uzyskania, szczególnie w jednej z dwóch sytuacji.

  • Finansowanie samochodów, których wiek wynosi 12 lat i więcejleasing starszych samochodów dotyczy pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn budowlanych czy ciągników rolniczych.
  • Finansowanie dla zadłużonych, ze złą historią BIK, z wpisami w KRD – taki leasing trudno uzyskać zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. 

Na portalu FMLeasing możesz znaleźć ciekawe oferty leasingu, które będą dopasowane do Twoich potrzeb. Pomoże Ci w tym porównywarka leasingowa, dzięki której szybko otrzymasz trafne propozycje od czołowych firm leasingowych. Zapraszamy do zapoznania się z licznymi opiniami zadowolonych użytkowników!

4.3404255319149 1 1 1 1 1 4.34 (47)
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej