Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing BMW

nowe logo BMW

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki BMW. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu BMW poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową BMW.

Leasing samochodów marki BMW

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing BMW w Polsce

BMW to niemiecka marka samochodów osobowych, motocykli oraz silników. Jej początki sięgają czasów I wojny światowej. Siedziba firmy znajduje się w Monachium (Bawaria, Niemcy), stąd też nazwa marki, która stanowi skrót od Bayerische Motoren Werke. W Polsce marka ta uchodzi za synonim wysokiej jakości i prestiżu. Po Mercedesie, BWM jest drugą najchętniej wybieraną marką samochodów z półki premium przez leasingobiorców w Polsce. Najczęściej leasingowanym modelem jest Seria 3 (sedan i kombi), „trójka” jest także popularnym autem flotowym, oferowanym w ramach wynajmu długoterminowego. Kolejny na liście jest SUV X3, za którym plasuje się Seria 5. Wśród suvów, poza X3 kolejność jest następująca: X5, X1 i X4, X2, X6 i X7 . Wśród modeli „klasycznych”, nie licząc 3 i 5 mamy kolejno Serię 1, 2, 4, 6 i 8. Nie można także zapominać o samochodach elektrycznych, zwłaszcza coraz popularniejszym i3.

Musimy jeszcze odnotować, że BMW jest drogą marka, której modele zazwyczaj kosztują zdecydowanie powyżej 150 tys. zł, czyli przekraczają możliwy do zaliczenia w podatkowe koszty uzyskania przychodu limit w kwocie właśnie 150 tys. zł. Nowe zasady podatkowe obowiązują od 1 stycznia 2019 roku i szczegółowo opisujemy je tu: Koszty podatkowe leasingu samochodów osobowych (PIT i CIT)

Fabryczne finansowanie marce dostarcza BMW Financial Services, czyli leasingodawca nieszczególnie wysoko oceniany przez klientów, którego oferta pod względem kosztów (marży) zazwyczaj jest zauważalnie droższa od najtańszej, bankowej konkurencji.

Oferta leasingowa dla marki BMW - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing BMW, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki BMW, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Chciałem podziękować za wszelką dotychczasową pomoc jaką uzyskałem dzięki waszemu portalowi. Mówiąc szczerze to byłem "zielony" w temacie leasingu a wasz portal w przystępny sposób pomógł mi wszystko zrozumieć i na ten moment już mam ofertę o 4% tańszą niż to co zaoferował mi dealer w salonie :) Tak więc dzięki wam zaoszczędziłem naprawdę ładną sumkę. :)"

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe BMW


Samochody poleasingowe i poflotowe marki BMW

BMW spośród marek premium ma prawdopodobnie najlepszą relację jakości i wyposażenia w stosunku do ceny. Słynie także ze stosunkowo taniego serwisu. Nic zatem dziwnego, że praktycznie każde godne uwagi BMW trafiające na poleasingowy rynek znika na pniu. Trzeba poświęcić trochę czasu i cierpliwości, systematycznie przeglądając strony firm wystawiających auta poleasingowe i poflotowe, żeby „załapać się” na atrakcyjny cenowo egzemplarz. W przeciwnym razie zawsze znajdzie się ktoś, kto zrobi to szybciej. W naszej bazie ogłoszeniowej można zazwyczaj znaleźć od kilkunastu do 20 sztuk aut poleasingowych marki BMW.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych BMW

BMW jest chyba najczęściej poszukiwaną i najbardziej pożądaną marką premium samochodów osobowych na rynku wtórnym. Z uwagi na rosnącą z roku na rok sprzedaż tych samochodów w polskiej sieci dealerskiej, rośnie także systematycznie baza „polskich” używanych BMW. Niemniej nadal dużym zainteresowaniem cieszą się BMW sprawdzane z Unii Europejskiej, głównie z Niemiec i krajów Beneluxu. Takie auta oczywiście również można sfinansować leasingiem. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego BMW

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych BMW. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Wzmianki o marce BMW na FmLeasing.pl

Najpopularniejsze modele BMW w 2019 roku

BMW serii 3, X3 oraz seria 5 znalazły się w TOP10 najpopularniejszych modeli segmentu premium w Polsce w 2019 roku. „Trójka” i X3 zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce w rankingu ustępując miejsca jedynie bestselerowi marki Volvo, czyli modelowi XC60.

10 mar 2020, 17:05

BMW M3, M4, 550i, 740Li - między innymi te modele wyleasingujesz za 10 tys. zł brutto

Między innymi takie perełki BMW można sfinansować leasingiem przy wysokości raty „zaledwie” 10 tys. złotych brutto. I to nadal mamy na myśli klasyczny leasing z niskim wykupem (1%). Trzeba dodać, że po odliczeniach podatkowych realna wysokość raty wyniesie ok. 7,3 tys. zł, czyli optymalizacja podatkowa to około 2,7 tys. zł miesięcznie. Więcej w artykule: Stać cię na ratę w wysokości 10 000 zł miesięcznie? Zobacz jaki samochód możesz wyleasingować

5 września 2016, 21:49
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to największy portal poświęcony leasingowi istniejący od 2009 roku. Ułatwiamy leasingobiorcom wybór finansowania oraz pomagamy ograniczać koszty związane z leasingiem
Dowiedz się więcej