Leasing Bydgoszcz

Na FmLeasing.pl informujemy o firmach leasingowych aktywnych w Bydgoszczy. Nasza Wyszukiwarka Leasingu ułatwia otrzymanie ofert bezpośrednio od „bydgoskich” leasingodawców. Podajemy także nazwy firm, które wybrały Bydgoszcz na swoją siedzibę, a także mają tu swoje oddziały. Przy czym zaznaczyć trzeba, że są także firmy leasingowe, które formalnie nie mają placówek w Bydgoszczy, ale nadal obsługują ten teren, choćby przez doradców mobilnych i autoryzowanych przedstawicieli, ewentualnie przez oddziały macierzystych banków.

Leasing w Bydgoszczy

oferuje 28 firm leasingowych

Bydgoskie firmy leasingowe

W dzisiejszych czasach, z punktu widzenia klienta, który poszukuje dobrej oferty leasingowej, nie ma większego znaczenia, gdzie znajduje się placówka firmy leasingowej. Dlaczego? Opisaliśmy ten mechanizm dokładnie w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej reguły mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcemy wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd, który wymaga rejestracji i zależy nam koniecznie, aby miał on bydgoskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Bydgoszczy, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing: Alior Leasing, BMW Financial Services, BZ WBK Leasing, Europejski Fundusz Leasingowy (EFL), FCA Leasing, Getin Leasing, Idea Leasing, Impuls-Leasing, ING Lease Polska, Masterlease, Millennium Leasing, mLeasing, Pekao Leasing, PKO Leasing, Raiffeisen-Leasing, SG Equipment Leasing.

Oferty firm leasingowych z Bydgoszczy

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli interesuje cię oferta leasingowa firm działających w Bydgoszczy. Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów leasingodawców z Bydgoszczy. Handlowcy tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoją ofertę.

Otrzymaj ich oferty bez pośredników


Wsparcie i analiza ofert

Każdy bydgoszczanin (i nie tylko) po skorzystaniu z Wyszukiwarki otrzyma także wsparcie, m.in. bezpłatną analizę otrzymanych ofert i warunków umownych.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Chciałem podziękować za wszelką dotychczasową pomoc jaką uzyskałem dzięki waszemu portalowi. Mówiąc szczerze to byłem "zielony" w temacie leasingu a wasz portal w przystępny sposób pomógł mi wszystko zrozumieć i na ten moment już mam ofertę o 4% tańszą niż to co zaoferował mi dealer w salonie :) Tak więc dzięki wam zaoszczędziłem naprawdę ładną sumkę :)"

Warunki leasingu i porady

Oferty leasingu i wynajmu

Informacja o warunkach leasingu u polskich leasingodawców, w tym rodzaje leasingu, warianty związane z okresem i wysokością wpłaty, przebieg i czas trwania procedury i wymagane dokumenty. Wszystko z podziałem na konkretne grupy środków trwałych, m.in. leasing samochodów osobowych i dostawczych, pojazdów ciężarowych, maszyn i urządzeń, sprzętu IT i medycznego, itd.

Porady

Posegregowane tematycznie porady, zarówno dla osób starających się o leasing i poszukujących dobrej oferty, renomowanego leasingodawcy, jak i wskazówki i wyjaśnienia wątpliwości skierowane do obecnych leasingobiorców. Polecamy zwłaszcza zbiór porad umożliwiających umiejętny wybór oferty leasingowej.

Bydgoszcz oczami leasingodawców

Informacje ogólne

  • miasto w północnej Polsce, położone na Kujawach
  • największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego
  • 8 miasto w Polsce (pod względem liczby ludności – ponad 350 tysięcy mieszkańców)

Bydgoski przemysł – informacje nie tylko dla leasingobiorców

  • największy ośrodek gospodarczy w regionie kujawsko-pomorskim
  • 90% zatrudnionych pracuje w sektorze prywatnym
  • dominujące branże: chemiczna, informatyczna, elektromaszynowa, spożywcza
  • wsparcie dla biznesu: Bydgoski Klaster Przemysłowy, Bydgoski Klaster Informatyczny
  • największe przedsiębiorstwo i wizytówka miasta: Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz
  • rozwinięte otoczenie biznesu – banki, instytucje ubezpieczeniowe, obsługa nieruchomości i firm

Wyszukiwarka i Kalkulator oraz Poleasingowe

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl