< Inne marki samochodów

Leasing Citroen

Citroen - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Citroen. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Citroena poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Citroena.

Leasing samochodów marki Citroen

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Citroena w Polsce

Citroen z roku na rok traci udziały na polskim rynku samochodów finansowanych leasingiem. Jeszcze kilka lat temu znajdował się w pierwszej dziesiątce, a obecnie praktycznie zamyka drugą. Przyczyn tego stanu rzeczy jest kilka, jednak nie nam je oceniać. Dodając do tego jeszcze fakt, że prawdziwym motorem sprzedaży do leasingu są modele użytkowe Citroena, czyli Berlingo i Jumper, to okaże się, że finansowanie modeli typowo osobowych jest praktycznie marginalne. Poza Berlingo i Jumperem względnie chętnie wybierane są także: C4 Picasso, C4 Cactus i C-Elysee. Dalej znajdują się C4, C1, C5 i C3 oraz całą linia modeli DS.

Fabryczne finansowanie Citroena dostarcza PSA Finance Polska Sp. z o.o., czyli firma dając w leasing także Peugeoty. Niestety nie jest to dobrze oceniana firma. Lista zarzutów jest charakterystyczna dla większość fabrycznych leasingodawców: trudny kontakt, opornie rozwiązywane nietypowe sprawy, z którymi zwracają się klienci, wreszcie nie najwyższych standardów zapisy umowne, np.: niekorzystny sposób kształtowania rat w przypadku leasingu ze zmiennym oprocentowaniem.

Oferta leasingowa dla marki Citroen - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Citroena, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Citroen, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Dostałem sporo atrakcyjnych ofert, które były ze sobą łatwo porównywalne. Widać było, że przedstawiciele handlowi leasingodawców zabiegają o to, żeby podpisać umowę więc nie było problemu z ustaleniem szczegółów. W rezultacie w krótkim czasie podpisałem dwie umowy na dwa samochody. Dzięki za nieocenioną pomoc."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Citroen


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Citroen

Z racji tego, że najczęściej leasingowanymi Citroenami są samochody użytkowe, to siłą rzeczy dominują one także w ofercie samochodów poleasingowych. W naszej bazie ogłoszeniowej można zazwyczaj znaleźć po kilka modeli poleasingowych Citroena, najczęściej dostawczych.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Citroen

W przypadku pojazdów używanych przedsiębiorcy zdecydowanie najczęściej sięgają po leasing modeli użytkowych Citroena, wśród których króluje Berlingo oraz modele dostawcze. Oczywiście nie zmienia to faktu, że także na modele typowo osobowe można znaleźć tanią i dobrą ofertę leasingu. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Citroena

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Citroenów. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Wzmianki o marce Citroen na FmLeasing.pl

Pięć modeli Citroena na liście najtańszych…

Aż pięć modeli Citroena znalazło się w naszym zestawieniu najtańszych nowych samochodów w kategorii osobowe i typu VAN. Jest to C1, C3, C-Elysee oraz C3 VAN i Berlingo VAN. Więcej: Lista najtańszych nowych samochodów - ceny zakupu i wysokość rat leasingowych

01.02.2018 – 10:46
Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl