Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing Dacia

Dacia - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Dacia. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Dacii, poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Dacii.

Leasing samochodów marki Dacia

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

× Dacia z rabatem? Sprawdź co możemy zaoferować: Nowe samochody z rabatem na FmLeasing.pl

Leasing Dacii w Polsce

Dacia to marka do niedawna kojarzona z samochodami o wątpliwej jakości. Sytuacja zmieniła się diametralnie, odkąd kilka lat temu Dacia weszła w skład francuskiego koncernu motoryzacyjnego Renault. Dacia jest obecnie bardzo chętnie i często wybieranym samochodem, z uwagi na świetny stosunek jakości do ceny. Obecnie należy już do grona dziesięciu najchętniej wybieranych przez polskich leasingobiorców marek samochodów.

Zdecydowanie najczęściej leasingowanymi modelami są Duster i Dokker. Obydwa modele wybierane są aż przez 2,5% wszystkich leasingobiorców, decydujących się na finansowanie aut osobowych. Kolejny 1% wybiera Sandero, Logana lub Lodgy.

Z nieoficjalnych informacji jakie do nas docierają wynika, że leasingobiorcy wybierający Dacię statystycznie należą do grona wyjątkowo dobrych płatników, terminowo obsługujących leasing. Wygląda na to, że rozsądek przy wyborze marki samochodu, której nie kupuje się przecież na pokaz, idzie w parze z płatniczą solidnością. Dlatego polskie firmy leasingowe bardzo chętnie finansują tę markę samochodów – można przebierać w ofertach i śmiało negocjować korzystne i tanie warunki leasingu.

Oferta leasingowa dla marki Dacia - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Dacii, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł skorzystać także z bezpłatnej pomocy w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Dacia, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Wyszukiwarka Leasingu była bardzo pomocna, gdyż otrzymałem sporo ofert i mogłem wybrać 2-3 firmy z którymi dalej negocjowałem."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Dacia


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Dacia

Leasingodawcy mają zaskakująco niską „szkodowość” w przypadku finansowania Dacii, tzn. klienci biorący Dacię w leasing, zazwyczaj płacą terminowo i wywiązują się ze swoich obowiązków. Dlatego na rynku poleasingowym jest niezwykle mało tych aut pochodzących z windykacji. Jednocześnie, jak na razie, Dacia jest stosunkowo rzadko wybieraną marką do wynajmu długoterminowego, dlatego w ofercie firm CFM jest także niewiele Dacii pokontraktowych (poflotowych). W naszej bazie ogłoszeń poleasingowych i poflotowych można zazwyczaj znaleźć zaledwie po kilka sztuk aut marki Dacia.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Dacia

Finansowanie leasingiem używanych samochodów marki Dacia również nie stanowi najmniejszego problemu i firmy leasingowe bardzo chętnie udzielają leasingu bez żadnych większych formalności, w procedurach uproszczonych. Wyleasingować można zarówno auta poleasingowe, jak i używane Dacie kupowane od dealerów, czy z komisów. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanej Dacii

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Dacii. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Wzmianki o marce Dacia na FmLeasing.pl

Okazje Dacii z rabatem

FmLeasing.pl współpracuje z dealerami marki Dacia. Jeśli planujesz nabyć nową Dacię i nie wiesz jaki aktualnie możesz uzyskać rabat, to możemy przygotować gotową ofertę cenową z rabatem. Więcej: Nowe samochody osobowe z rabatem na FmLeasing.pl

29 wrz 2020, 13:01

Nowy Stepway i Logan w 2021 roku

Nowa Dacia Sandero Stepwway

Nowa, trzecia generacja Dacii Sandero i Sandero Stapway ma trafić do polskich salonów w lutym 2021 roku. Trochę później dołączy do nich nowy Logan w wersji sedan. Polskie ceny nie zostały jeszcze podane przez producenta, poznaliśmy za to nowy, ciekawy design wspomnianych modeli.

29 wrz 2020, 12:57

Siedem modeli Dacii na liście najtańszych…

Aż siedem modeli Dacii znalazło się w naszym zestawieniu najtańszych nowych samochodów w kategorii osobowe i typu VAN. Jest to Sandero, Logan, Logan MCV, Lodgy, Dokker i Duster oraz Dokker VAN. Więcej: Lista najtańszych nowych samochodów - ceny zakupu i wysokość rat leasingowych

01.02.2018 – 11:31

Duster na liście 20 najczęściej leasingowanych samochodów w 2017

Dacia Duster znalazła się na trzynastej pozycji (w tym przypadku nie jest to raczej miejsce pechowe) w rankingu 20 najczęściej leasingowanych samochodów osobowych w całym 2017 roku.

25.01.2018 - 19:32
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to największy portal poświęcony leasingowi istniejący od 2009 roku. Ułatwiamy leasingobiorcom wybór finansowania oraz pomagamy ograniczać koszty związane z leasingiem
Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl