< Inne marki samochodów

Leasing Fiat

Fiat - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Fiat. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Fiata, poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Fiata.

Leasing samochodów marki Fiat

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Fiata w Polsce

Fiat to włoska marka samochodów, które – bez cienia przesady – zmotoryzowały Polaków. Przez kilkadziesiąt lat pojazdy tej marki praktycznie zmonopolizowały krajowe drogi. Obecnie, w skład koncernu Fiat wchodzą takie marki, jak: Abarth, Lancia, Alfa Romeo, Maserati, Ferrari i Zastava. Po fuzji z amerykańskim Chryslerem, to grupy dołączyły jeszcze Dodge, Jeep oraz wspomniany Chrysler.

Wśród polskich firm, leasing samochodów Fiat jest bardzo popularnym rozwiązaniem – jest to siódma najczęściej wybierana marka do leasingu w segmencie pojazdów osobowych i dostawczych. Absolutnym rekordzistą w przypadku Fiata jest dostawczy model Ducato. Tylko ten jeden model jest wybierany do leasingu tak często, jak prawie wszystkie pozostałe modele Fiata razem wzięte. Miejsce drugie i trzecie przypada Fiatom Doblo i Fiorino, czyli także modelom użytkowym. Najbardziej popularnymi modelami osobowymi są Fiaty Panda i 500 (w tym 500X i 500L) oraz Punto i Freemont. Przebojem do rankingu wdziera się także nowy Fiat Tipo, który jest coraz chętniej wybieranym samochodem do leasingu.

Firmą leasingową zapewniającą fabryczne finansowanie klientom wybierającym Fiata jest FCA Leasing. Spółka ta jest jednak bardzo nisko oceniana przez klientów, którzy zdecydowali się na jej ofertę. Świadomi użytkownicy naszego portalu, decydując się na któryś z modeli Fiata, zazwyczaj wybierają finansowanie u innych, sprawdzonych leasingodawców.

Oferta leasingowa dla marki Fiat - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Fiata, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł skorzystać także z bezpłatnej pomocy w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Fiat, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Wyszukiwarka Leasingu FmLeasing.pl była bardzo pomocna w moim przypadku. Umowa została sfinalizowana sprawnie i z klasą. Dziękuję za pomoc."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Fiat


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Fiat

Wśród pojazdów poleasingowych, w przypadku Fiata dominuje przede wszystkim dostawczy model Ducato, aczkolwiek często pojawiają się także modele osobowe, choćby Freemont, Panda, czy 500. W naszej bazie zazwyczaj dostępnych jest około 20 sztuk poleasingowych Fiatów. Z poleasingową ofertą można zapoznać się także na stronie fabrycznego leasingodawcy, czyli FCA Leasing - tutaj bezpośredni link.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Fiat

Leasing używanych Fiatów nie stanowi najmniejszego problemu. Najczęściej finansowanym modelem używanym jest Ducato. O tym, ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Fiat

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Fiatów. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Byliśmy pomocni? Doceń i poleć nas

5 1 1 1 1 1 5.00 (4)

Wzmianki o marce Fiat na FmLeasing.pl

Wyprzedaż rocznika 2018

Następujące modele Fiata są dostępne w promocyjnej ofercie wyprzedaży rocznika 2018 z rabatami: 500, 500L, 500X, Tipo Sedan, Tipo Hatchback, Tipo SW. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów na Fiata z 2018 roku oraz innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 13:07

Cztery modele Fiata na liście najtańszych…

Cztery modele Fiata znalazły się w naszym zestawieniu najtańszych nowych samochodów w kategorii osobowe i typu VAN. Są to: Panda i Punto oraz Fiorino Cargo i Doblo Cargo. Więcej: Lista najtańszych nowych samochodów - ceny zakupu i wysokość rat leasingowych

01.02.2018 – 11:33

Tipo na liście 20 najczęściej leasingowanych samochodów w 2017

Fiat Tipo przebojem wdarł się do rankingu 20 najczęściej leasingowanych samochodów osobowych i na koniec 2017 roku zajął 18 pozycję.

25.01.2018 - 19:41
Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl