< Inne marki samochodów

Leasing Honda

Honda - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Honda. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Hondy poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Hondy.

Leasing samochodów marki Honda

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Hondy w Polsce

Przeciętny polski kierowca Hondy z pewnością nie zdaje sobie sprawy, że ten znany japoński koncern motoryzacyjny jest największym na świecie producentem silników (ponad 25 mln sztuk rocznie!) Honda to również samochody osobowe, motocykle, skutery, a także maszyny rolnicze i budowlane.

Samochody tej marki produkowane są również poza Japonią – w Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii. Dane dotyczące leasingu samochodów Honda w Polsce (dla firm) przedstawiają się następująco: najczęściej wybierany jest model CR-V, następnie Civic, HR-V oraz Jazz. Trzeba jednak zauważyć, że Honda nie należy do marek zbyt często wybieranych przez przedsiębiorców. Wyjątkiem jest CR-V i Civic, które zdecydowanie biją na głowę wszystkie pozostałe modele pod względem ilości zawieranych umów leasingu.

Fabryczne finansowanie klientom sieci dealerskiej zapewnia EFL w ramach programu Honda Financial Services. Firma ta należy do względnie dobrze ocenianych leasingodawców, aczkolwiek zawsze zalecamy zapoznanie się z ofertą innych, lepiej ocenianych firm leasingowych przed podjęciem decyzji o wyborze finansującego.

Oferta leasingowa dla marki Honda - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Hondy, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Honda, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Dzięki wyszukiwarce znalazłam swój pierwszy w życiu leasing. Wcześniej miałam sporo obaw co do leasingu, bo różne rzeczy człowiek słyszał, ale jak się okazało nie taki diabeł straszny jak go malują. Wszystko dzięki waszemu wsparciu, poradom i wyjaśnieniu w przystępny sposób na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu oferty. Warto było skorzystać z wyszukiwarki i już polecam ją znajomym."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Honda


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Honda

Z przykrością trzeba stwierdzić, że poleasingowych Hond praktycznie nie ma na rynku. Nie jest to także marka flotowa, więc próżno jej szukać w ofercie pojazdów pokontraktowych. W naszej bazie ogłoszeń poleasingowych Hondy pojawiają się bardzo rzadko, a jeśli już to są to najczęściej CR-V, czasem Civic.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Honda

Na polskim rynku najczęściej leasingowanym używanym modelem Hondy jest CR-V. Ten model stosunkowo często na rynku wtórnym sprzedawany jest na podstawie faktury VAT co ma kolosalne znaczenie przy leasingu. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Hondy

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Hond. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Byliśmy pomocni? Doceń i poleć nas

4.1666666666667 1 1 1 1 1 4.17 (6)

Wzmianki o marce Honda na FmLeasing.pl

EFL finansującym w programie Honda Financial Services

Na mocy zawartej pod koniec marca 2019 r. umowy generalnej z Hondą, Europejski Fundusz Leasingowy będzie dostarczał „fabryczne” finansowanie do salonów marki – dotyczy ono samochodów oraz motocykli. Wśród dostępnych produktów jest leasing, pożyczka leasingowa, wynajem krótko- i długoterminowy oraz kredyt 50/50. Umowa została zawarta na okres 3 lat. Warto wspomnieć, że dotychczasowym partnerem finansowym Hondy była firma Idea Getin Leasing (wcześniej Getin Leasing).

23 kwi 2019, 15:04

Wyprzedaż rocznika 2018

Następujące modele Hondy są dostępne w promocyjnej ofercie wyprzedaży rocznika 2018 z rabatami: Civic 4D i 5D, HR-V i CR-V. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów na Hondę z 2018 roku oraz innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 14:07

Nowy CR-V od października ‘18 w salonach

Wnętrze nowej Hondy CR-V

Poznaliśmy cennik najnowszej generacji CR-V - najtańsza wersja będzie kosztowała 109900 zł brutto. Według oczekiwań polskich dealerów piąta odmiana ceerfałki powinna pojawić się w salonach w połowie października 2018 roku. Na razie dostępne będą dwie wersja silnika benzynowego 1.5 VTEC turbo o mocy 173 KM i 193 KM. W 2019 roku do oferty dołączyć ma hybryda, nie będzie natomiast diesla…

3 września 2018, 11:55
Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...