Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing Hyundai

Hyundai - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Hyundai. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Hyundaia poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Hyundaia.

Leasing samochodów marki Hyundai

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Hyundaia w Polsce

Hyundai to niezwykle interesująca, południowokoreańska marka samochodów. Warto zwrócić uwagę na nieustający postęp w dziedzinie nie tylko poprawy jakości produkowanych samochodów, lecz również na stylistykę aut, która zdobywa serca klientów na całym świecie. Co ciekawe, Huyndai powstał kilka lat po zakończeniu II wojny światowej jako przedsiębiorstwo budowlane. Do dziś ten rys jest widoczny np. w tym, iż koncern ten produkuje sprzęt budowlany (np. koparki).

W Polsce, auta Hyundai zajmują czternaste miejsce w rankingu samochodów najczęściej branych przez firmy w leasing, wybiera je około 3,5% wszystkich przedsiębiorców korzystających z leasingu samochodów osobowych. Liderem, jeśli wziąć pod uwagę leasing, był model Tucson. Na dalszych pozycjach znalazły się następujące modele z oferty Hyundaia – i30, i20, i40, ix20, Elantra, i10 i Santa Fe. Sporym przebojem wydaje się być także nowy model – Kona.

Firmą leasingową, która ściśle współpracuje z Hyundaiem jest BNP Paribas Leasing Services (nazwa handlowa Hyundai Finance) i to oferta tej firmy jest najczęściej proponowana w salonach tej marki. Oceny tego leasingodawcy są różne. Pod względem standardów i jakości obsługi zazwyczaj lepiej wypadają czołowe firmy bankowe. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą publikacją: Hyundai Finance - duże różnice w koszcie leasingu u dealerów

Oferta leasingowa dla marki Hyundai - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Hyundaia, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Hyundai, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"W przyszłości również skorzystam z oferty/analizy Wyszukiwarki Leasingu, dostałem kilka bardzo konkretnych ofert do porównania, które wysłałem do analizy, która bardzo mi pomogła w wyborze firmy leasingowej. Wyszukiwarka i portal fmleasing są bardzo pomocne w poznaniu zagadnień dotyczących leasingu jak i wyboru oferty."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Hyundai


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Hyundai

Marka Hyundai cieszy się rosnącą popularnością wśród średnich i dużych firm, które potrzebują większych flot pojazdów dla swoich pracowników i kadry menedżerskiej. Dlatego na rynku poleasingowym i poflotowym systematycznie rośnie ilość Hyundaiów, które są wystawiane na sprzedaż po zakończonych kontraktach wynajmu lub po zakończonych umowach tzw. abonamentu. W naszej bazie ogłoszeniowej można zazwyczaj znaleźć od 30 do 40 sztuk aut poleasingowych marki Hyundai.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Hyundai

Z uwagi na atrakcyjną cenę w stosunku do jakości i oferowanego wyposażenia oraz rozsądne koszty eksploatacji i serwisu, marka Hyundai należy do często poszukiwanych samochodów używanych. Leasingiem najłatwiej jest sfinansować używane Hyundaie, na które sprzedający wystawia fakturę VAT. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Hyundaia

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Hyundaiów. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

5 1 1 1 1 1 5.00 (4)

Wzmianki o marce Hyundai na FmLeasing.pl

Wyprzedaż rocznika 2018

Następujące modele Hyundai są dostępne w promocyjnej ofercie wyprzedaży rocznika 2018 z rabatami: i20, i30, Ioniq, i40, Kona, Nowy Tucson, Tucson oraz Santa Fe. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów na Hyundaia z 2018 roku oraz innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 14:11

Planujesz leasing Hyundaia? Porównuj oferty dealerów

Hyundai Finance to nazwa handlowa „fabrycznego” leasingu samochodów tej marki. W rzeczywistości finansującym jest BNP Paribas Leasing Services. Zwróciliśmy uwagę na bardzo duże różnice w kosztach tej oferty pomiędzy dealerami na terenie całego kraju: Planujesz leasing Hyundaia? Porównuj oferty dealerów

4 lipca 2018, 18:42

Lifting i-20ki - w połowie roku w salonach

Nowa Mazda 6 - lifting 2018

Hyundai i20 doczekał się faceliftingu. Odświeżona wersja (przede wszystkim wygląd zewnętrzny) ma pojawić się w sprzedaży w połowie 2018 roku.

2 maja 2018, 14:18

Facelifting Tucsona latem 2018

Hyundai Tucson - lifting 2018

Najczęściej leasingowany model Hyundaia czyli Tucson doczeka się faceliftingu. Odświeżony SUV zostanie zaprezentowany na New York International Auto Show, które odbywają się na przełomie marca i kwietnia 2018. Debiut w Europie nastąpi latem ’18, wtedy też powinien pojawić się w polskich salonach. Poza odmienionym wyglądem, poda maską znajdzie się także nowy silnik diesla 1.6 o mocy 115 i 133 KM.

30 marca 2018, 14:16

i30 Fastback od marca ’18 w salonach

W marcu 2018 w salonach Hyundaia pojawi się pierwsza partia najnowszej generacji i30ki w wersji liftback nazwana mianem Fastback. Najtańsza wersja z silnikiem 1.0 T-GDI 120 KM z manualną szkrzynią biegów ma kosztować 77 tys. zł. Dostępny będzie jeszcze silnik 1.4 T-GDI 140 KM z manualem i automatem. Ten drugi w najwyższej wersji wyposażenia ma kosztować 110 tys. zł. Sporo...

15 lutego 2018, 13:09

Hyundai i10 wśród najtańszych nowych samochodów

Hyundai i10 może być doskonałą propozycją dla osób poszukujących taniego nowego samochodu. Jego ceny zaczynają się od ok. 32,4 tys. zł netto. Oznacza to, że przy 5-letnim finansowaniu (10% wpłaty, 1% wykup) miesięczna rata leasingu wyniesie trochę powyżej 500 zł netto. Więcej: Lista najtańszych nowych samochodów - ceny zakupu i wysokość rat leasingowych

01.02.2018 – 11:37

Tucson na liście 20 najczęściej leasingowanych samochodów w 2017

Hyundai Tucson znalazł się na 17 miejscu w rankingu 20 najczęściej leasingowanych samochodów osobowych w całym 2017 roku.

25.01.2018 - 19:38

Nowy Hyundai Kona w salonach

Mieliśmy okazję oglądać Konę z bliska (tu jej zdjęcie na naszym profilu na instagramie - warto zobaczyć). Trzeba przyznać, że jest to jeżdżący gadżet. Może się podobać...

21.11.2017 - 16:32
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to największy portal poświęcony leasingowi istniejący od 2009 roku. Ułatwiamy leasingobiorcom wybór finansowania oraz pomagamy ograniczać koszty związane z leasingiem
Dowiedz się więcej