< Inne marki samochodów

Leasing Jeep

Jeep - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Jeep. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Jeepa poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Jeepa.

Leasing samochodów marki Jeep

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

× Jeep z rabatem? Sprawdź co możemy zaoferować: Nowe samochody osobowe z rabatem na FmLeasing.pl

Leasing Jeepa w Polsce

Jeep – w języku polskim nazwa tej amerykańskiej marki samochodów oznacza kwintesencję auta terenowego. Nic dziwnego, wszak firma ta specjalizuje się w produkcji samochodów z napędem na 4 koła. Pierwotnie auta te były wytwarzane na potrzeby armii Stanów Zjednoczonych, później jednak zaczęto produkcję dla odbiorców cywilnych. Podobnie jak szereg innych marek, również Jeep po wielu latach bycia ikoną amerykańskiej motoryzacji, wszedł w skład innego koncernu motoryzacyjnego. W jego przypadku – był to koncern Fiata (FCA).

Mimo stosunkowo wysokich cen, pojazdy marki Jeep znajdują wielu nabywców, którzy chcą wziąć je w leasing. Z danych na temat leasingu samochodów w Polsce wynika, że przedsiębiorcy najczęściej wybierają modele Grand Cherokee, Renegade oraz Cherokee. Te trzy modele wybiera 70% decydujących się na leasing marki Jeep. Pozostałe 30% decyduje się na leasing modeli Wrangler i Compass.

Fabrycznym leasingodawcą Jeepa jest Leasys (do 2019 r. pod nazwą FCA Leasing), czyli spółka będąca częścią koncernu FCA. Niestety jest to bardzo nisko oceniania firma leasingowa i rzeczywiście jej poziom i jakość obsługi nie licuje z marką bądź co bądź prestiżową, jaką jest Jeep, wybieraną głównie przez świadomego i wymagającego klienta. Dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem może być korzystanie z leasingu oferowanego przez dobre firmy bankowe.

Musimy koniecznie wspomnieć, że Jeep jest stosunkowo drogą marką, której modele zazwyczaj kosztują powyżej 150 tys. zł, czyli przekraczają możliwy do zaliczenia w podatkowe koszty uzyskania przychodu limit w kwocie właśnie 150 tys. zł. Nowe zasady podatkowe obowiązują od 1 stycznia 2019 roku i szczegółowo opisujemy je tu: Koszty podatkowe leasingu samochodów osobowych (PIT i CIT)

Oferta leasingowa dla marki Jeep - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Jeepa, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Jeep, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Bardzo dziękuję za pomocne prowadzenie mnie "ścieżką" firm leasingowych. Dzięki podpowiedziom Państwa miałam wybór, a nie - jak wcześniej - "brałam" to, co proponowano mi w salonach samochodowych. Poszerzyłam swoją wiedzę na temat leasingu i firm leasingowych oraz uważnie przyglądałam się przedstawianym ofertom. Bardzo przydatna okazała się analiza ofert, na podstawie której dokonałam wyboru firmy leasingowej."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Jeep


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Jeep

Nie ma co ukrywać, Jeep to nie jest marka, która często trafia na rynek poleasingowy, ale cierpliwi z pewnością znajdą coś dla siebie. W naszej bazie ogłoszeń także pojawiają się Jeepy poleasingowe, a czasem nawet po kontraktach flotowych.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Jeep

Wielu leasingobiorców decyduje się na leasing używanych Jeepów. Czasem są to modele sprawdzone z USA lub Kanady i tu trzeba wiedzieć, że nie każdy leasingodawca jest skłonny udzielić leasingu na samochody z drugiej strony Atlantyku – wynika to z procedur oceny ryzyka. Jednak nadal kilka firm leasingowych finansuje Jeepy importowane spoza Unii Europejskiej, więc znalezienie odpowiedniej oferty nie powinno stanowić najmniejszego problemu. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Jeepa

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Jeepów. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Byliśmy pomocni? Doceń i poleć nas

5 1 1 1 1 1 5.00 (5)

Wzmianki o marce Jeep na FmLeasing.pl

Okazje Jeep z rabatem

FmLeasing.pl współpracuje z dealerami marki Jeep. Jeśli planujesz nabyć nowego Jeepa i nie wiesz jaki aktualnie możesz uzyskać rabat, to możemy przygotować gotową ofertę cenową z rabatem. Więcej: Nowe samochody osobowe z rabatem na FmLeasing.pl

29 kwi 2020, 20:02

Wyprzedaż rocznika 2018

Następujące modele Jeep są dostępne w promocyjnej ofercie wyprzedaży rocznika 2018 z rabatami: Renegade, Compass, Grand Cherokee. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów na Jeepa z 2018 roku oraz innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 14:16

Grand Cherokee 6.4 V8 SRT8 za 10 tys. zł brutto miesięcznie

Jeep Grand Cherokee 6.4 V8 SRT8, czyli terenowy pocisk z silnikiem o mocy 468 KM kosztuje blisko 400 tys. złotych brutto. Jest to jednocześnie jeden z ciekawych pomysłów na samochodów dla kogoś, kogo stać na miesięczną ratę leasingową w kwocie 10 tys. złotych z VAT. Dotyczy to klasycznego leasingu z niskim wykupem (1%) i udziałem własnym na poziomie 10%. Trzeba dodać, że po odliczeniach podatkowych realna wysokość raty wyniesie ok. 7,3 tys. zł, czyli optymalizacja podatkowa to około 2,7 tys. zł miesięcznie. Oczywiście przy dłuższym okresie finansowania i/lub wyższym czynszu inicjalnym wysokość raty będzie mniejsza. Więcej w artykule: Stać cię na ratę w wysokości 10 000 zł miesięcznie? Zobacz jaki samochód możesz wyleasingować

5 września 2016, 21:05
Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl