Leasing Kraków

Na FmLeasing.pl informujemy o firmach leasingowych aktywnych w Krakowie. Nasza Wyszukiwarka Leasingu ułatwia otrzymanie ofert bezpośrednio od „krakowskich” leasingodawców. Podajemy także nazwy firm, które wybrały Kraków na swoją siedzibę, a także mają tu swoje oddziały. Przy czym zaznaczyć trzeba, że są także firmy leasingowe, które formalnie nie mają placówek w Krakowie, ale nadal obsługują ten teren, choćby przez doradców mobilnych i autoryzowanych przedstawicieli, ewentualnie przez oddziały macierzystych banków.

Leasing w Krakowie

oferuje 30 firm leasingowych

Krakowskie firmy leasingowe

W dzisiejszych czasach, z punktu widzenia klienta, który poszukuje dobrej oferty leasingowej, nie ma większego znaczenia, gdzie znajduje się placówka firmy leasingowej. Dlaczego? Opisaliśmy ten mechanizm dokładnie w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej reguły mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcemy wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd, który wymaga rejestracji i zależy nam koniecznie, aby miał on krakowskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Krakowie, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing: Alior Leasing, BMW Financial Services, BZ WBK Leasing, Europejski Fundusz Leasingowy (EFL), FCA Leasing, Getin Leasing, Idea Leasing, Impuls-Leasing, ING Lease Polska, Masterlease, Millennium Leasing, mLeasing, Pekao Leasing, PKO Leasing, SG Equipment Leasing.

Oferty firm leasingowych z Krakowa

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli interesuje cię oferta leasingowa firm działających w Krakowie. Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów leasingodawców z Krakowa. Handlowcy tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoją ofertę.

Otrzymaj ich oferty bez pośredników


Wsparcie i analiza ofert

Każdy krakowianin (i nie tylko) po skorzystaniu z Wyszukiwarki otrzyma także wsparcie, m.in. bezpłatną analizę otrzymanych ofert i warunków umownych.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Oferty otrzymane za pośrednictwem Państwa serwisu były bardzo przydatne ponieważ ustaliły pewien poziom "atrakcyjności" oferty do której musiał dorównać wybrany leasingodawca. Jestem więc wdzięczny za pomoc w wyborze - de facto otrzymane kalkulacje pomogły wybrać optymalną pod wieloma względami propozycję leasingową."

Warunki leasingu i porady

Oferty leasingu i wynajmu

Informacja o warunkach leasingu u polskich leasingodawców, w tym rodzaje leasingu, warianty związane z okresem i wysokością wpłaty, przebieg i czas trwania procedury i wymagane dokumenty. Wszystko z podziałem na konkretne grupy środków trwałych, m.in. leasing samochodów osobowych i dostawczych, pojazdów ciężarowych, maszyn i urządzeń, sprzętu IT i medycznego, itd.

Porady

Posegregowane tematycznie porady, zarówno dla osób starających się o leasing i poszukujących dobrej oferty, renomowanego leasingodawcy, jak i wskazówki i wyjaśnienia wątpliwości skierowane do obecnych leasingobiorców. Polecamy zwłaszcza zbiór porad umożliwiających umiejętny wybór oferty leasingowej.

Kraków oczami leasingodawców

Informacje ogólne

  • miasto w południowej Polsce (woj małopolskie)
  • była stolica Polski
  • była stolica województwa krakowskiego
  • drugie miasto w kraju pod względem liczby ludności
  • czołowy ośrodek kulturalny, edukacyjny, naukowy i turystyczny Polski

Informacje, które mogą zainspirować leasingobiorców

  • stopa bezrobocia – około 4% (2009 r.)
  • rynek nowoczesnych powierzchni biurowych
  • kluczowy port lotniczy w kraju
  • najlepsze miasto na świecie do lokowania inwestycji z sektora BPO

Wyszukiwarka i Kalkulator oraz Poleasingowe

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl