Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing Land Rover

Land Rover logo

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Land Rover. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Land Rovera poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Land Rovera.

Leasing samochodów marki Land Rover

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

× Land Rover z rabatem? Sprawdź co możemy zaoferować: Nowe samochody z rabatem na FmLeasing.pl

Leasing Land Rovera w Polsce

Land Rover to marka, której miłośnikom aut z napędem 4x4 nie trzeba przedstawiać. Niektóre modele tej brytyjskiej marki osiągnęły status samochodów kultowych. Co ciekawe, udało im się to, mimo braku zmian w kolejnych wersjach danego modelu (tak było na przykład w przypadku Defendera). Land Rovery wykorzystywane są nie tylko przez osoby cywilne, lecz również przez różnego rodzaju służby czy wojsko. W chwili obecnej marka wchodzi w skład indyjskiego koncernu Tata. Produkcja samochodów opatrzonych logo z drapieżnym kotem odbywa się jednak nadal na terenie Wielkiej Brytanii w ramach sojuszu z Jaguarem.

Polskie firmy chętnie biorą w leasing samochody terenowe tej marki. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się leasing Land Rovera Velar, w dalszej kolejności wybierane są: Discovery Sport, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Discovery i Range Rover.

Dodajmy, że Land rover jest drogą marką, której modele zdecydowanie przekraczają cenowo możliwy do zaliczenia w podatkowe koszty uzyskania przychodu limit w kwocie 150 tys. zł. Nowe zasady podatkowe obowiązują od 1 stycznia 2019 roku i szczegółowo opisujemy je tu: Koszty podatkowe leasingu samochodów osobowych (PIT i CIT).

Oferta leasingowa dla marki Land Rover - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Land Rovera, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Land Rover, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Cieszę się, że Wyszukiwarka Leasingu umożliwiła nam dotarcie do kilku naprawdę dobrych i wyraźnie tańszych niż w salonie ofert leasingu, a do tego otrzymaliśmy od FmLeasing.pl dużo merytorycznego wsparcia zwłaszcza w zakresie wyjaśnienia zawiłości nowych przepisów podatkowych. Dzięki temu możemy spać spokojnie i cieszyć się naszym nowym Discovery"

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Land Rover


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Land Rover

Najczęściej spotykanymi modelami Land Rovera wśród samochodów poleasingowych są Discovery i Range Rover Evoque. Inne modele pojawiają się rzadziej. Zatem poszukując innego modelu Land Rovera z rynku poleasingowego (lub cesji) trzeba zazwyczaj uzbroić się w cierpliwość. W naszej bazie ogłoszeniowej można zazwyczaj znaleźć od kilkunastu, czasem więcej poleasingowych Land Roverów i tutaj też dominują wspomniane wcześniej modele.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Land Rover

Używane Land Rovery można z powodzeniem sfinansować leasingiem. Dotyczy to zarówno samochodów sprzedawanych w Polsce, np.: z sieci dealerskiej lub z komisu, ale także aut sprowadzanych z innych krajów europejskich. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Land Rovera

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Land Roverów. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Wzmianki o Land Roverze na FmLeasing.pl

Okazje Land Rover z rabatem

FmLeasing.pl współpracuje z dealerami marki Land Rover. Jeśli planujesz nabyć nowego Land Rovera i nie wiesz jaki aktualnie możesz uzyskać rabat, to możemy przygotować gotową ofertę cenową z rabatem. Więcej: Nowe samochody osobowe z rabatem na FmLeasing.pl

04 maj 2020, 19:58
Joomla SEF URLs by Artio
Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...