Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing Lexus

Lexus logo

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Lexus. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Lexusa poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Lexusa.

Leasing samochodów marki Lexus

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

× Lexus z rabatem? Sprawdź co możemy zaoferować: Nowe samochody osobowe z rabatem na FmLeasing.pl

Leasing Lexusa w Polsce

Lexus to japońska marka samochodów należących do segmentu aut luksusowych. Właścicielem marki jest koncern Toyota. Od pewnego czasu Lexus wyróżnia się na tle konkurencji zastosowaniem w swych pojazdach napędu hybrydowego (spalinowo-elektrycznego). Samochody tej marki są relatywnie często leasingowane przez polskie firmy. Obecnie najczęściej wybieranym do leasingu modelem jest Lexus NX. Wybierany jest tak często, jak wszystkie pozostałe modele tej marki razem wzięte. Na drugim miejscu plasuje się model RX, następnie jest IS i CT, a już dalej za nimi UX, ES, LS, RC, LC czy LX.

Fabrycznym leasingodawcą Lexusa jest Toyota Leasing Polska Sp. z o.o., jedna z najbardziej krytycznie ocenianych firm leasingowych działających na naszym rynku. Dlatego naszym użytkownikom zazwyczaj rekomendujemy korzystanie z alternatywnych rozwiązań, tym bardziej, że markę Lexus wybierają przede wszystkim osoby świadome, mające trochę wyższe wymagania jeżeli chodzi o standard usług finansowych.

Musimy koniecznie wspomnieć, że Lexus jest drogą marką, której modele zazwyczaj kosztują powyżej 150 tys. zł, czyli przekraczają możliwy do zaliczenia w podatkowe koszty uzyskania przychodu limit w kwocie właśnie 150 tys. zł. Nowe zasady podatkowe obowiązują od 1 stycznia 2019 roku i szczegółowo opisujemy je tu: Koszty podatkowe leasingu samochodów osobowych (PIT i CIT)

Oferta leasingowa dla marki Lexus - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Lexusa, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Lexus, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Wyszukiwarka jest bardzo pomocna i uwalnia klienta od wyszukiwania najlepszej firmy do leasingu oraz oszczędza cenny czas. Dziękuję za pomoc i na pewno skorzystam ponownie w przyszłości z wyszukiwarki."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Lexus


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Lexus

Powiedzieć o Lexusie, że to niszowa marka byłoby trochę niesprawiedliwością. Jednak nie ma co ukrywać, że pod względem ilości finansowanych samochodów daleko mu do najpopularniejszych producentów. Z tego powodu ilość poleasingowych Lexusów jest bardzo ograniczona. W naszej bazie najczęściej znajduje się zaledwie kilka sztuk poleasingowych Lexusów.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Lexus

Lexus cieszy się dobrą renomą, jeśli chodzi o bezawaryjną i bezproblemową eksploatację. Dlatego polscy leasingodawcy chętnie finansują używane modele tej marki, o ile ich cena nie jest zawyżona i odpowiada rzeczywistej wartości rynkowej. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Lexusa

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Lexusów. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Wzmianki o marce Lexus na FmLeasing.pl

Okazje Lexus z rabatem

FmLeasing.pl współpracuje z dealerami marki Lexus. Jeśli planujesz nabyć nowego Lexusa i nie wiesz jaki aktualnie możesz uzyskać rabat, to możemy przygotować gotową ofertę cenową z rabatem. Więcej: Nowe samochody osobowe z rabatem na FmLeasing.pl

27 kwi 2020, 20:20

Lexus UX w 2019 roku?

Lexus UX

Podczas salonu samochodowego w Genewie zaprezentowano nowego małego SUV-a, czyli Lexusa UX (Urban Explorer). Określany jest mianem miejskiego kompaktowego crossovera. W mediach (m.in. na antyweb.pl) pojawiła się inforamcja, że UX ma trafić do sprzedaży w drugiej połowie 2018 roku. Jednak z nieoficjalnych informacji jakie posiadamy wynika, że bardziej realną datą, kiedy nowy model będzie dostępny dla klientów, jest początek 2019 roku. Niewykluczone jednak, że już po wakacjach u dealerów pojawią się pierwsze modele pokazowe.

15 marca 2018, 10:23
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to największy portal poświęcony leasingowi istniejący od 2009 roku.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór finansowania i pomagamy ograniczać koszty związane z leasingiem.

Dowiedz się więcej