Leasing Lublin

Na FmLeasing.pl informujemy o firmach leasingowych aktywnych w Lublinie. Nasza Wyszukiwarka Leasingu ułatwia otrzymanie ofert bezpośrednio od „lubelskich” leasingodawców. Podajemy także nazwy firm, które wybrały Lublin na swoją siedzibę, a także mają tu swoje oddziały. Przy czym zaznaczyć trzeba, że są także firmy leasingowe, które formalnie nie mają placówek w Lublinie, ale nadal obsługują ten teren, choćby przez doradców mobilnych i autoryzowanych przedstawicieli, ewentualnie przez oddziały macierzystych banków.

Leasing w Lublinie

oferuje 27 firm leasingowych

Lubelskie firmy leasingowe

W dzisiejszych czasach, z punktu widzenia klienta, który poszukuje dobrej oferty leasingowej, nie ma większego znaczenia, gdzie znajduje się placówka firmy leasingowej. Dlaczego? Opisaliśmy ten mechanizm dokładnie w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej reguły mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcemy wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd, który wymaga rejestracji i zależy nam koniecznie, aby miał on lubelskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Lublinie, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing: Alior Leasing, BMW Financial Services, BZ WBK Leasing, Europejski Fundusz Leasingowy (EFL), FCA Leasing, Getin Leasing, Idea Leasing, Impuls-Leasing, ING Lease Polska, Masterlease, Millennium Leasing, mLeasing, Pekao Leasing, PKO Leasing, Raiffeisen-Leasing, SG Equipment Leasing.

Oferty firm leasingowych z Lublina

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli interesuje cię oferta leasingowa firm działających w Lublinie. Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów leasingodawców z Lublina. Handlowcy tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoją ofertę.

Otrzymaj ich oferty bez pośredników


Wsparcie i analiza ofert

Każdy Lublinianin (i nie tylko) po skorzystaniu z Wyszukiwarki otrzyma także wsparcie, m.in. bezpłatną analizę otrzymanych ofert i warunków umownych.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Jestem bardzo zadowolona z Wyszukiwarki Leasingu i moim zdaniem jest ona bardzo przydatna dla osób potrzebujących ofert leasingowych."

Warunki leasingu i porady

Oferty leasingu i wynajmu

Informacja o warunkach leasingu u polskich leasingodawców, w tym rodzaje leasingu, warianty związane z okresem i wysokością wpłaty, przebieg i czas trwania procedury i wymagane dokumenty. Wszystko z podziałem na konkretne grupy środków trwałych, m.in. leasing samochodów osobowych i dostawczych, pojazdów ciężarowych, maszyn i urządzeń, sprzętu IT i medycznego, itd.

Porady

Posegregowane tematycznie porady, zarówno dla osób starających się o leasing i poszukujących dobrej oferty, renomowanego leasingodawcy, jak i wskazówki i wyjaśnienia wątpliwości skierowane do obecnych leasingobiorców. Polecamy zwłaszcza zbiór porad umożliwiających umiejętny wybór oferty leasingowej.

Lublin oczami leasingodawców

Informacje ogólne

  • miasto w południowo-wschodniej Polsce
  • stolica województwa lubelskiego
  • niemal 350 tysięcy mieszkańców

Informacje gospodarcze o Lublinie, które mogą zainteresować leasingobiorców

  • wskaźnik bezrobocia – około 9% (2015 r.)
  • możliwości biznesowe: Podstrefa Ekonomiczna należąca do Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec
  • sąsiedztwo Lubelskiego Węzła Kolejowego
  • ośrodek uniwersytecki

Wyszukiwarka i Kalkulator oraz Poleasingowe

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl