Leasing maszyn przemysłu paliwowo-energetycznego dostępny jest w 8 firmach leasingowych

Leasing maszyn przemysłu paliwowo-energetycznego - charakterystyka oferty

Maszyny przemysłu paliwowo-energetycznego wyróżniają się na tle innych transakcji leasingowych kwotami zawieranych umów. Zazwyczaj zamykają się w setkach tysięcy, a nawet milionach złotych. Dlatego tylko nieliczne firmy leasingowe mają wystarczający know-how aby podejmować ryzyko finansowania tak dużych transakcji. Dotyczy to zarówno finansowania urządzeń rafineryjnych, dla górnictwa i elektrowni, czy choćby urządzeń wykorzystywanych do produkcji energii odnawialnej.

Przedsiębiorstwa, które będą chciały skorzystać z leasingu tego typu środków trwałych będą musiały nie tylko udokumentować swoją zdolność kredytową, ale także przekonać przyszłego leasingodawcę o swojej silnej i względnie bezpiecznej pozycji w branży.

Niektóre z możliwych do sfinansowania maszyn przemysłu paliwowo-energetycznego: kotły grzejne, parowe, wodne, dautermowe, turbiny parowe, wodne, maszyny parowe, tłokowe, silniki, prądnice, przetwornice prądu, agregaty wytwórcze i przetwórcze, Maszyny i urządzenia elektroenergetyczne, elektrownie wiatrowe, podziemne samojezdne maszyny górnicze: wiercące, kotwiące, ładująco-odstawcze, systemy wiercenia, wiertnice, wysięgnikowe systemy kruszenia i rozbijania skał, lokomotywy kopalniane, systemy wentylacyjne, kruszarki i przesiewacze, instalacje rafineryjne, zbiorniki, rurociągi

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl