< Inne marki samochodów

Leasing Mercedes-Benz

Mercedes-Benz - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Mercedes-Benz. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Mercedesa, poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Mercedesa.

Leasing samochodów marki Mercedes-Benz

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Mercedesa w Polsce

Jedna z najsłynniejszych marek świata. Synonim auta luksusowego i niezawodnego zarazem. Kwintesencja niemieckiej motoryzacji. Mercedes to jednak nie tylko prestiżowe samochody osobowe, lecz również cieszące się wielką popularnością samochody dostawcze oraz pojazdy ciężarowe i autobusy.

Mercedes-Benz w segmencie samochodów osobowych i dostawczych należy do grona dziesięciu najczęściej wybieranych marek przez polskich leasingobiorców, ale jednocześnie jest najczęściej wybieraną marką klasy premium. Duża w tym zasługa mnogości modeli oferowanych klientom przez Mercedesa, których jest aż ponad 20! Jeżeli chodzi o leasing, to najczęściej wybieranymi modelami jest Sprinter, następnie Klasa C, GLA, CLA, Vito, Klasa E, Klasa A i Klasa S. Oczywiście nie brakuje także chętnych na leasing modeli GLC, GL, Citan, Klasy B, V czy ML.

Fabrycznym finansującym marki jest spółka Mercedes-Benz Leasing, jednak czołowe bankowe firmy leasingowe są zazwyczaj wyżej oceniane przez klientów niż macierzysty leasingodawca Mercedesa. Dlatego zawsze doradzamy naszym użytkownikom, żeby nie zdawali się wyłącznie na ofertę leasingu proponowaną w salonie Mercedesa, ale żeby przy okazji sprawdzali i porównywali ją z warunkami proponowanymi przez inne firmy.

Oferta leasingowa dla marki Mercedes-Benz - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Mercedesa, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Mercedes-Benz, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Wyszukiwarka okazała się bardzo przydatna. Dostałem wiele ofert mailowych oraz miałem wiele kontaktów telefonicznych. Jestem zadowolony ze skorzystania z Wyszukiwarki ponieważ w jednym miejscu znalazłem wiele ofert. Polecam korzystanie z niej uważając ją za bardzo przydatną. Jeśli jeszcze kiedyś będę szukał Leasingu skorzystam z FmLeasing.pl."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Mercedes-Benz


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Mercedes-Benz

Około połowy (nawet trochę więcej) oferty poleasingowej Mercedesa na rynku stanowią pojazdy ciężarowe, użytkowe i dostawcze. Pozostałą część stanowią modele osobowe. Przy czym trzeba pamiętać, że Mercedes nie jest szczególnie popularną marką jeżeli chodzi o wynajem długoterminowy, więc większość aut poleasingowych Mercedesa stanowią auta zwrócone przez leasingobiorców w trakcie umowy lub z windykacji. W naszej bazie można zazwyczaj znaleźć około 30-40 sztuk ogłoszeń sprzedaży poleasingowych Mercedesów.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Mercedes-Benz

UUżywane Mercedesy mają to do siebie, że nie tracą już tak bardzo na wartości. Dla leasingodawców oznacza to mniejsze ryzyko transakcji, stąd wielu z nich chętnie finansuje Mercedesy z rynku wtórnego. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Mercedesa

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych MErcedesów. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Byliśmy pomocni? Doceń i poleć nas

4.8 1 1 1 1 1 4.80 (5)

Wzmianki o marce Mercedes na FmLeasing.pl

Mercedes GLC królem premium, a niedługo facelifting

Mercedes GLC biały po liftingu - widok tyłu

W minionych miesiącach zauważyliśmy spory wzrost zapytań poprzez Wyszukiwarkę na FmLeasing.pl o finansowanie Mercedesa GLC. Okazuje się, że nie jest to przypadek – z danych dotyczących rejestracji w miesiącach styczeń-luty 2019 r. wynika, że GLC/GLC Coupe stał się najchętniej wybieranym modelem w segmencie premium, detronizując Volvo XC60. Tymczasem na targach w Genewie Mercedes zaprezentował model GLC po liftingu, który w polskich salonach ma być dostępny od drugiej połowy 2019 r.

15 mar 2019, 13:56
Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl