< Inne marki samochodów

Leasing Mini

Mini - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Mini. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Mini poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Mini.

Leasing samochodów marki Mini

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Mini w Polsce

Pod tą czteroliterową nazwą kryje się marka samochodu określanego przez wielu mianem kultowego. Samochód ten był produkowany przez 41 lat, co już jest wynikiem, który bardzo trudno pobić. Rok po zakończeniu produkcji, w 2001 roku zaprezentowano nowe Mini. Samochód miał nawiązywać sylwetką do swojego słynnego poprzednika.

W Polsce co roku w leasing branych jest kilkaset sztuk nowych Mini. Najczęściej wybierany jest One/Cooper, następnie Countryman i Clubman.

Fabryczny leasing marce Mini "dostarcza" BMW Financial Services. Ta firma wypada nawet nie najgorzej na tle innych fabrycznych leasingodawców, którzy zazwyczaj zbierają fatalne opinie. Niemniej jednak i tak zalecamy porównanie jej oferty z innymi bankowymi firmami leasingowymi.

Oferta leasingowa dla marki Mini - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Mini, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Mini, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Uważam że Wyszukiwarka Leasingu oraz sama strona internetowa z poradami to super sprawa. Do tej pory od czasu do czasu pracowałem z leasingami i nie zdawałem sobie sprawy że można mieć taką fajną pomoc. Na pewno będę jeszcze korzystał z Państwa pomocy."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Mini


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Mini

Mini to niszowa marka, więc ciężko oczekiwać, że w ofercie poleasingowej znajdziemy wiele tych aut. Mimo wszystko pojawia się ich więcej, niż np. Dacii, której leasinguje się ponad dziesięciokrotnie więcej niż Mini. Skąd ten fenomen? Mini to jeżdżący gadżet i często nie mogą się mu oprzeć osoby, których niekoniecznie stać na jego utrzymanie i spłatę. Dlatego do oferty poleasingowej trafiają Mini z windykacji i dzieje się to częściej niż choćby w przypadku wspomnianej Dacii. Poleasingowe Mini ukazują się oczywiście także w naszej bazie ogłoszeniowej/a>.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Mini

Wiele używanych Mini trafia do polski z rynków Unii Europejskiej i oczywiście one także mogą być leasingowane, podobnie jak modele z polskich salonów.O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Mini

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Mini. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl