Leasing Nissan samochody użytkowe

Nissan - samochody ciężarowe

Nissan to japońska marka samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych, która powstała w 1911. W latach trzydziestych pojazdy nosiły nazwę Datsun, którą w pewnym momencie historii firmy zastąpiła istniejąca do dziś nazwa Nissan. Warto wspomnieć o ścisłej współpracy Nissana z francuskim Renault, która rozpoczęła się w 1999 roku i trwa do dziś.

W Polsce najczęściej spotykanym modelem ciężarowym jest Nissan NT400 Cabstar – samochód występujący w wersji skrzyniowej, kontenerowej, jako chłodnia, a nawet podnośnik koszowy. Z kolei wśród dostawczych samochodów tej dalekowschodniej marki warto wymienić Nissana NV200, Primastar oraz Interstar. Natomiast w kategorii większych ciężarówek – model Atleon. Jak widać, gama pojazdów występujących na polskich drogach jest nieco większa niż w przypadku Toyoty, dlatego też można przypuszczać, że leasing samochodów dostawczych i ciężarowych Nissan jest zjawiskiem stosunkowo częstym. Z pewnością przyczynia się do tego renoma japońskiego producenta.

Leasing samochodów ciężarowych marki Nissan

dostępny jest w 33 firmach leasingowych

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl