< Inne marki samochodów

Leasing Opel

Opel - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Opel. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Opla, poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Opla.

Leasing samochodów marki Opel

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Opla w Polsce

Opel to niemiecki koncern produkujący samochody. Historia firmy sięga końca XIX wieku. Obecnie samochody tej marki cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, lecz również w wielu krajach świata. Marka Opel wchodzi w skład koncernu General Motors.

Pojazdy tej marki są bardzo często leasingowane w naszym kraju. Opel jest piątą najczęściej braną przez polskich przedsiębiorców w leasing marką samochodów, a najczęściej leasingowanym modelem Opla jest Astra. Opel Astra należy ogólnie do ścisłego grona najczęściej wybieranych do leasingu modeli samochodów osobowych. W 2016 roku częściej wybierana była tylko Octavia, Fabia i Golf. Kolejnymi najchętniej wybieranymi przez firmy do leasingu modelami Opli są Corsa i Insignia oraz, trochę rzadziej niż trzy pierwsze, Mokka. Poważny udział w sprzedaży marki Opel do firm leasingowych mają także modele bardziej dostawcze, czyli Vivaro, Combo i Movano.

Oferta leasingowa dla marki Opel - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Opla, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł skorzystać także z bezpłatnej pomocy w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Opel, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing" Ilość otrzymanych ofert dała mi dobry przegląd rynku. Skorzystanie z Wyszukiwarki Leasingu FmLeasing.pl oszczędziło dużo czasu i nie omieszkam uczynić tego ponownie."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Opel


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Opel

Ponieważ, jak już wspomniano, Opel należy do najczęściej wybieranych do leasingu i wynajmu długoterminowego marek samochodów osobowych i dostawczych, dlatego jest także powszechnie dostępną marką na rynku poleasingowym i poflotowym (pokontraktowym). Pod względem ilościowym dominują oczywiście poleasingowe Astry, Corsy i Insignie. W naszej bazie ogłoszeń zazwyczaj dostępnych jest ponad 100 sztuk poleasingowych Opli.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Opel

Opel jest chętnie wybieraną marką na rynku wtórnym. Także firmy często biorą w leasingu kilkuletnie samochody tej marki - powodem jest dobra relacja jakości do ceny w przypadku używanych Opli. W leasing można wziąć zarówno samochody poleasingowe, jak i używane Ople kupowane od dealerów, czy z komisów. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Opla

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Opli. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Byliśmy pomocni? Doceń i poleć nas

5 1 1 1 1 1 5.00 (4)

Wzmianki o marce Opel na FmLeasing.pl

Wyprzedaż rocznika 2018

Następujące modele Opla są dostępne w promocyjnej ofercie wyprzedaży rocznika 2018 z rabatami: Crossland, Grandland X, Mokka X, Astra, Corsa, Insignia, Zafira, Adam. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów na Opla z 2018 roku oraz innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 14:35

Pięć modeli Opla na liście najtańszych…

Pięć modeli Opla znalazło się w naszym zestawieniu najtańszych nowych samochodów w kategorii osobowe i typu VAN. Są to: osobowe Karl, Corsa i Adam oraz societe/dostawcze: Corsa VAN i Combo. Więcej: Lista najtańszych nowych samochodów - ceny zakupu i wysokość rat leasingowych

01.02.2018 – 11:38

Astra na liście 20 najczęściej leasingowanych samochodów w 2017

Opel Astra znalazł się tuż za podium, zajmując czwartą pozycję w rankingu 20 najczęściej leasingowanych samochodów osobowych w całym 2017 roku.

25.01.2018 - 19:24
Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl