Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing Porsche

logo Porsche

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Porsche. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Porsche poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Porsche.

Leasing samochodów marki Porsche

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

× Porsche z rabatem? Sprawdź co możemy zaoferować: Nowe samochody z rabatem na FmLeasing.pl

Leasing Porsche w Polsce

Porsche to niemiecka marka samochodów, która może być doskonałym przykładem na to, że nie trzeba produkować ogromnych ilości samochodów, by być marką znaną i cenioną na całym świecie. Firma została założona w 1931 roku. Dziś produkuje luksusowe samochody, głównie sportowe, na czele z kultowym 911, choć ma w swej ofercie również modele z gatunku SUV. I właśnie te ostatnie są najczęściej branymi w leasing przez polskie firmy. Absolutnym liderem pod tym względem jest Macan, kolejny w kolejce najpopularniejszych jest Cayenne. Trzecim najczęściej finansowanym jest Panamera następnie 911-ka oraz 718 Boxster/Cayman

Fabryczne finansowanie Porsche realizowane jest przez polski oddział Volkswagen Leasing. Niestety jakość usług tej firmy nie przystaje do segmentu premium, w którym „operuje” Porsche. Niepartnerskie rozwiązania umowne, wyższe od przeciętnych opłaty dodatkowe w TOiP oraz byle jaka obsługa posprzedażowa powoduje, że Volkswagen Leasing wypada w ogólnej ocenie znacznie poniżej przeciętnej rynkowej i jest daleko w tyle za czołową, bankową konkurencją. Atutem firmy jest niewątpliwie możliwość zaproponowania niskiego kosztu finansowania w ramach sprzedaży pakietu, czyli samochodu razem z finansowaniem. To powoduje, że firma przyciąga do siebie wielu klientów z polecenia dealerów. My jednak doradzamy zawsze zapoznać się z ofertą bankowej konkurencji. Może okazać się, że leasing będzie równie tani, ewentualnie minimalnie droższy, za to zupełnie innej jakości. Warto – jeżdżąc prestiżowym samochodem – mieć także leasing z nieco wyższej półki.

Musimy jeszcze odnotować, że Porsche jest drogą marką, której modele kosztują zdecydowanie powyżej 150 tys. zł, czyli przekraczają możliwy do zaliczenia w podatkowe koszty uzyskania przychodu ustawowy limit w kwocie właśnie 150 tys. zł. Nowe zasady podatkowe obowiązują od 1 stycznia 2019 roku i szczegółowo opisujemy je w publikacji: Koszty podatkowe leasingu samochodów osobowych (PIT i CIT).

Oferta leasingowa dla marki Porsche - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Porsche, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Porsche, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Cieszę się iż z Waszą pomocą udało mi się szybko i sprawnie sfinalizować przedmiot leasingu. Jestem bardzo zadowolona z waszych usług, szybka reakcja i pełen profesjonalizm. Dziękuję."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Porsche


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Porsche

Porsche nie pojawia się zbyt często w ofercie poleasingowej, ale czasem można znaleźć coś ciekawego. Najczęściej są to przejęcia aktywnych umów, ewentualnie auta po kontraktach najmu długoterminowego, rzadziej - co zrozumiałe w przypadku tej marki - są to samochody z windykacji. Najczęściej w ogłoszeniach poleasingowych pojawiają się Macany i Cayenne. W naszej bazie ogłoszeniowej można czasem znaleźć nawet po kilka poleasingowych Porsche.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Porsche

Do niedawna to model Cayenne był królem leasingu używanych Porsche. Powoli detronizuje go jednak Macan - są to zdecydowanie najczęściej leasingowane używane Porsche. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Porsche

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Porsche. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Wzmianki o marce Porsche na FmLeasing.pl

Okazje Porsche z rabatem

FmLeasing.pl współpracuje z dealerami marki Porsche. Jeśli planujesz nabyć nowe Porsche i nie wiesz jaki aktualnie możesz uzyskać rabat, to możemy przygotować gotową ofertę cenową z rabatem. Więcej: Nowe samochody osobowe z rabatem na FmLeasing.pl

28 kwi 2020, 22:29

Nie zamówisz już Porsche z silnikiem diesla

Luty 2018 roku był ostatnim miesiącem, kiedy można było jeszcze zamówić Porsche z silnikiem wysokoprężnym. Od teraz nie jest to już możliwe – firma nie przyjmuje zamówień do produkcji na auta z tym silnikiem. Producent podkreśla, że nie oznacza to definitywnego wycofania się ze stosowania diesla w przyszłości, ale nie oszukujmy się… o ile nie nastąpi jakiegoś rodzaju technologiczny przełom, to ciężko spodziewać się powrotu „ropniaków” do takiej marki jak Porsche.

26 lutego 2018, 20:40

718 GTS, Panamera 4 Executive, 911 3.0 Carrera Coupe - między innymi te modele wyleasingujesz za 10 tys. zł brutto

Między innymi takie perełki marki Porsche można sfinansować leasingiem przy wysokości raty "zaledwie" 10 tys. złotych brutto. I to nadal mamy na myśli klasyczny leasing z niskim wykupem (1%). Trzeba dodać, że po odliczeniach podatkowych realna wysokość raty wyniesie ok. 7,3 tys. zł, czyli optymalizacja podatkowa to około 2,7 tys. zł miesięcznie. Więcej w artykule: Stać cię na ratę w wysokości 10 000 zł miesięcznie? Zobacz jaki samochód możesz wyleasingować

5 września 2016, 21:49
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to największy portal poświęcony leasingowi istniejący od 2009 roku. Ułatwiamy leasingobiorcom wybór finansowania oraz pomagamy ograniczać koszty związane z leasingiem
Dowiedz się więcej