< Inne marki samochodów

Leasing Renault

Renault - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Renault. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Renault, poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Renault.

Leasing samochodów marki Renault

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Renault w Polsce

Renault do jedna z niewielu światowych marek, która może pochwalić się XIX-wiecznym rodowodem. Firma ta powstała w 1899 roku we Francji. Co ciekawe, mimo tego, iż koncern zatrudnia aż 130 tysięcy pracowników na całym świecie, to zaledwie jedna piąta produkcji pochodzi z Francji. W kraju tym Renault konkuruje przede wszystkim z koncernem PSA (Peugeot oraz Citroen).

Leasing samochodów Renault jest niezwykle popularnym sposobem zakupu tych aut przez polskie firmy. Od lat Renault należy do grona sześciu najczęściej wybieranych do leasingu i wynajmu marek samochodów w Polsce. Prawdziwym bestsellerem, jeśli chodzi o leasing samochodów tej marki jest dostawczy Renault Master. W pierwszej dziesiątce zestawienia znajdują się jeszcze dwa modele z grupy aut dostawczych: Trafic oraz Kangoo. Samochody stricte osobowe reprezentowane są przez między innymi: Clio, Megane, Laguna, Scenic, Fluence, czy Twingo. To właśnie Clio i Megane są najczęściej leasingowanymi modelami osobowymi marki.

Fabryczne finansowanie marki Renault zapewnia RCI Leasing Polska, czyli spółka kontrolowana przez koncern Renault. Jak na leasingodawcę fabrycznego, którzy najczęściej mają fatalne opinie wśród klientów, RCI wypada całkiem nieźle. Niemniej zawsze doradzamy, żeby negocjować i porównywać oferty otrzymane w salonach, z innymi dostępnymi ofertami leasingu na rynku. Zawsze udaje się dzięki temu sporo zaoszczędzić lub wybrać finansowanie lepsze jakościowo.

Oferta leasingowa dla marki Renault - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Renault, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł skorzystać także z bezpłatnej pomocy w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Renault, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Dziękuję bardzo za super pomoc, dzięki której mogłam zdobyć informacje dotyczące leasingu. Miałam mnóstwo ofert z Wyszukiwarki Leasingu."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Renault


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Renault

Na rynku poleasingowym i poflotowym najwięcej ofert dotyczy Renault Clio, Megane i Master, ale pojawiają się także inne modele tej marki. Choćby w naszej bazie ogłoszeń poleasingowych dostępnych jest najcześciej około 40 do 50, a czasem więcej sztuk poleasingowych i pokontraktowych Renault.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Renault

Jeżeli chodzi o finansowanie używanych samochodów Renault, to w leasing można wziąć zarówno auta poleasingowe, jak i używane Renault kupowane od dealerów, czy z komisów. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Renault

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Renault. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

Byliśmy pomocni? Doceń i poleć nas

5 1 1 1 1 1 5.00 (5)

Wzmianki o marce Renault na FmLeasing.pl

Wyprzedaż rocznika 2018

Następujące modele Renault są dostępne w promocyjnej ofercie wyprzedaży rocznika 2018 z rabatami: Captur, Kadjar, Koleos, Twingo, Clio, Megane, Scenic, Kangoo, Talisman, Espace. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów na Renault z 2018 roku oraz innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 14:41

Twizy, Twingo i Clio na liście najtańszych…

Renault Twizy, Twingo i Clio znalazły się w naszym zestawieniu najtańszych nowych samochodów osobowych. Przy 5-letnim finansowaniu (10% wpłaty, 1% wykup) miesięczna rata leasingu w zależności od modelu wyniesie od ok. 400 do 500 zł netto. Więcej: Lista najtańszych nowych samochodów - ceny zakupu i wysokość rat leasingowych

01.02.2018 – 11:45

Dwa Renault na liście 20 najczęściej leasingowanych samochodów w 2017

Dwa modele Renault znalazły się w rankingu 20 najczęściej leasingowanych samochodów osobowych w całym 2017 roku. Clio znalazł się na siódmym miejscu, a Megane IV rzutem na taśmę załapał się w TOP 20 zajmując ostatecznie dziewiętnastą pozycję.

25.01.2018 - 19:08
Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl