Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing Seat

Seat - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Seat. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Seata poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Seata.

Leasing samochodów marki Seat

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Seata w Polsce

Seat to marka, której historia jest nieco podobna do tej, którą przeszła Skoda. Seat, w momencie, kiedy trafił "pod skrzydła" koncernu Volkswagen, rozpoczął swoje "drugie życie". Marka reklamowana jest jako połączenie niemieckiej precyzji i hiszpańskiego temperamentu. Samochody Seat są popularne w naszym kraju, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym, a zdecydowanie najchętniej leasingowanymi Seatami były szlagierowe modele tej marki, czyli Leon i Ibiza. Przy czym Leon zasługuje na szczególne wyróżnienie, gdyż jego rosnąca popularność spowodowała, że trafił on do grona dwudziestu najchętniej leasingowanych i kupowanych przez firmy modeli samochodów osobowych. Seat wiąże także duże nadzieje na dobrą sprzedaż z zupełnie nowym modelem kompaktowego crossovera, którym jest Ateca. Ponadto w ofercie znajdują się także Toledo, Alhambra oraz miejski Mii.

Fabryczny leasing w salonach Seata „dostarcza” Volkswagen Financial Services, znany wcześniej pod nazwą Volkswagen Leasing. Firma ta przyciąga klientów zazwyczaj oferując niski koszt „gołego” finansowania. Niestety nie wygląda to już tak różowo, jeśli chodzi o dodatkowe koszty związane z opcjonalnymi ubezpieczeniami i usługami dodatkowymi. Jeszcze więcej zastrzeżeń można mieć do mało partnerskich zapisów umownych oraz przede wszystkim do kulejącej obsługi klienta. Spółka Volkswagena należy do grona najgorzej ocenianych leasingodawców w Polsce. Dlatego chcącym wyleasingować Seata radzimy zapoznać się z ofertą bankowej konkurencji.

Oferta leasingowa dla marki Seat - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Seata, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Seat, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Po skorzystaniu z Wyszukiwarki otrzymałem dużo ofert, właściwie wszystkie były podobne i moim zdaniem bardzo tanie, dlatego ostateczny wybór firmy leasingowej nie był łatwy. Zadecydowały szczegóły, ale pomocna była także Wasza analiza i wskazówki. Bardzo dziękuję za pomoc."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Seat


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Seat

Niestety znalezienie Seata na rynku poleasingowym jest dość trudne. Wszystko przez to, że jeszcze do niedawna była to marka, którą rzadko wybierali przedsiębiorcy do leasingu. Seat nie jest także wybierany do wynajmu długoterminowego przez firmy posiadające duże floty samochodów, stąd próżno szukać Seatów w ofercie „poflotówek”. Co prawda w naszej bazie ogłoszeniowej od czasu do czasu pojawia się jakiś Seat, ale nie jest to częste zdarzenie.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Seat

Jeszcze doniedawna ciężko było wziąć używanego Seata w leasing. Wszystko przez to, że na rynku wtórnym dominowały oferty sprzedaży od osób prywatnych, które nie mogą wystawić faktury VAT za sprzedawany samochód, co bardzo komplikuje możliwość zawarcia umowy leasingu. Trochę więcej sfinansowano Seatów sprowadzanych z krajów Unii Europejskiej. Obecnie jednak – głównie za sprawą nowego Leona – na rynku aut używanych pojawia się coraz więcej Seatów z fakturą, które można bez problemu brać w leasing. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Seata

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Seatów. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

5 1 1 1 1 1 5.00 (8)

Wzmianki o marce Seat na FmLeasing.pl

Wyprzedaż rocznika 2018

Następujące modele Seata są dostępne w promocyjnej ofercie wyprzedaży rocznika 2018 z rabatami: Leon, Ibiza, Arona, Alhambra i Ateca. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów na Seata z 2018 roku oraz innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 14:43

To nie Seat, to Cupra

Cupra Ateca - nowa marka od 2018 roku

Seat podjął ryzykowaną, ale niewykluczone, że dobrą decyzję (okaże się za kilka/naście lat) wydzielenia odrębnej marki – Cupra, którą będą firmowane najmocniejsze i najbardziej usportowione samochody z Hiszpanii. Pierwszą zaprezentowaną Cuprą jest Ateca – sportowy SUV o mocy 300 KM. Gotowe są już także Cupra Ibiza i Ateca. Pierwsze egzemplarze mają pojawić się w sprzedaży latem 2018 roku. W Polsce Cupry będzie można oglądać na wydzielonych przestrzeniach w salonach Seata – jednak nie wszystkich. Według nieoficjalnych informacji ma być ich około siedmiu.

5 marca 2018, 15:01

Seat Mii wśród najtańszych nowych samochodów

Seat Mii jest ciekawą propozycją dla osób poszukujących taniego nowego samochodu. Jego ceny zaczynają się od ok. 35,8 tys. zł netto. Oznacza to, że przy 5-letnim finansowaniu (10% wpłaty, 1% wykup) miesięczna rata leasingu wyniesie trochę poniżej 600 zł netto. Więcej: Lista najtańszych nowych samochodów - ceny zakupu i wysokość rat leasingowych

01.02.2018 – 12:01
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to największy portal poświęcony leasingowi istniejący od 2009 roku. Ułatwiamy leasingobiorcom wybór finansowania oraz pomagamy ograniczać koszty związane z leasingiem
Dowiedz się więcej