Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing Skoda

Skoda - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Skoda. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Skody, poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Skody.

Leasing samochodów marki Skoda

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Skody w Polsce

Początki marki Skoda sięgają lat dziewięćdziesiątych XIX wieku. Dziś, ta najsłynniejsza czeska marka samochodów należy formalnie do grupy Volkswagena. Samochody marki Skoda są niezwykle popularnym środkiem lokomocji w naszym kraju i to od wielu dziesięcioleci. Fakt ten znajduje odbicie w rankingach najchętniej leasingowanych samochodów w Polsce. Skoda jest tutaj jednym z niekwestionowanych liderów.

Markę Skoda wybiera ponad 10% leasingobiorców. Natomiast Skoda Octavia (sprawdź ceny i koszt leasingu w 2017) jest nie tylko najczęściej wybieranym do leasingu modelem Skody, ale też najczęściej wybieranym modelem spośród wszystkich marek dostępnych w Polsce. Zarówno Octavia, jaki i Fabia oraz Superb, a w ostatnim czasie także Rapid są podstawą wielu flot firmowych w naszym kraju. Pozostałe modele, tj. Citigo oraz Yeti są także chętnie finansowane leasingiem. Podobnie jak zapewne będzie z nowym SUV-em, Skodą Kodiaq.

Fabryczny leasing Skody zapewnia spółka grupy Volkswagena. Jednak jest to jedna z najgorzej ocenianych przez leasingobiorców firm w Polsce. Stosuje także wiele dalekich od partnerskich rozwiązań i zapisów umownych. Decydującym się na Skodę finansowaną poprzez leasing zalecamy wybór alternatywnej oferty innych, najlepiej bankowych, leasingodawców. Tym bardziej, że polskie firmy leasingowe bardzo chętnie finansują markę Skoda – jest to pożądana marka na rynku wtórnym, a co za tym idzie jej finansowanie wiąże się z mniejszym ryzykiem. Dla klienta oznacza to zazwyczaj atrakcyjne warunki leasingu z niską marżą i kosztem.

Oferta leasingowa dla marki Skoda - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Skody, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł skorzystać także z bezpłatnej pomocy w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Skoda, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Cieszę się iż z Waszą pomocą udało mi się szybko i sprawnie sfinalizować przedmiot leasingu. Jestem bardzo zadowolona z Wyszukiwarki Leasingu FmLeasing.pl, szybka reakcja i pełen profesjonalizm. Dziękuję."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Skoda


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Skoda

Skoda jest liderem wśród marek samochodów wybieranych do leasingu i wynajmu długoterminowego. Dlatego na rynku wtórnym znajduje się duża ilość poleasingowych i poflotowych modeli Skody. Również w naszej bazie ogłoszeń można zawsze znaleźć co najmniej kilkadziesiąt sztuk poleasingowych Skód.. Ponadto podajemy link do oferty poleasingowej fabrycznego leasingodawcy Skody, czyli firmy Volkswagen Financial Services - tu >.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Skoda

Skoda jest jedną z najbardziej poszukiwanych marek wśród samochodów używanych. Takie auta oczywiście także można finansować leasingiem. W leasing można wziąć zarówno samochody poleasingowe, jak i używane Skody kupowane od dealerów, czy z komisów. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go lesingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanej Skody

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Skód. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

5 1 1 1 1 1 5.00 (5)

Wzmianki o marce Skoda na FmLeasing.pl

Skoda Scala - można już zamawiać, ale ilość na polski rynek ma być niewielka

niebieska Skoda Scala - tył i bok

Od dziś, tj. od 1 marca 2019 r. można już zamawiać nowy kompaktowy model Skody – Scalę. Najtańsza wersja z silnikiem 1.0 TSI 115 KM kosztuje 66500 zł, natomiast najtańszy diesel 1.6 TDI 115KM – 83150 zł. Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że Scala powinna zacząć pojawiać się w salonach w kwietniu ’19. Niestety podobno na polski rynek Skoda przewidziała zaledwie 550 sztuk Scali i to mówimy o puli na cały rok. To mniej więcej tyle ile leasinguje się Fabii… miesięcznie! Czas oczekiwania na model pod indywidualne zamówienie może wynosić kilka miesięcy.

01 mar 2019, 17:17

Wyprzedaż rocznika 2018

Następujące modele Skody są dostępne w promocyjnej ofercie wyprzedaży rocznika 2018 z rabatami: Fabia, Octavia, Octavia kombi, Superb, Rapid, Rapid Spaceback, Karoq oraz Kodiaq. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów na Skodę z 2018 roku oraz innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 14:46

Nasz test Skody Karoq 1.0 TSI

Skoda Karoq w kolorze zielonym

AHOJ! Dziś prezentujemy napędzaną jedynie na przednie koła Skodę Karoq w wersji Ambition z turbodoładowanym silnikiem trzycylindrowym 1.0 TSI 115KM i skrzynią manualną. Czego można by się spodziewać po, jak by nie było, wciśniętym na siłę podmodelu Skody Kodiaq? Gorszego prowadzenia, mniejszego bagażnika, ciasnego wnętrza, gorszych proporcji i materiałów wykończeniowych? A jednak, Czesi wykazali się polotem i jednocześnie zdrową powściągliwością podczas projektowania. Ta wyrachowana inżynieria mogła się skończyć porażką, a jednak udało się! Więcej: Triumf rozumu. Nasz test Skody Karoq 1.0 TSI

22 czerwca 2018, 17:15

Kodiaq pojawi się w wersji Laurin&Klement

kodiaq-lk

Każdy kto zna trochę najnowszą historię Skody wie zapewne, że najbogatsze wersje wyposażenia poszczególnych modeli tego producenta oznaczane są mianem Laurin&Klement (od nazwisk założycieli Skody). Takiej wersji dorobi się wkrótce Kodiaq, który zostanie zaprezentowany na targach w Genewie. Kodiaq L&K wyposażony będzie w 19-calowe felgi, przeprojektowane zderzaki, ale to wnętrze będzie najbardziej odróżniało ten najwyższy model wyposażenia od pozostałych. Tworzy je mi.in. skórzana tapicerka oraz deska rozdzielcza Piano Black.

Wkrótce po zakończeniu targów model L&K będzie można zamawiać w polskich salonach.

15 lutego 2018, 17:42

Fabia doczeka się wkrótce faceliftingu, co już wiemy?

Nowa Skoda Fabia - lifting 2018

Skoda poinformowała, że na rozpoczynających się 8 marca 2018 roku targach w Genewie zaprezentuje odświeżoną Fabię. Zmiany, w tym drugim najchętniej leasingowanym modelu w Polsce nie będą wielkie, niemniej zewnętrzny wygląd Fabii z pewnością nabierze więcej charakteru za sprawą świateł LED (z przodu i z tyłu). Zmianie ulegnie wygląd deski rozdzielczej, przekątna ekranu infotainment SWING urośnie do 6,5 cala. Fabia dostanie także system ostrzegania o obiekcie w martwym polu i wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego.

Z nieoficjalnych informacji od pracowników dealerów Skody wynika, że cena Fabii po liftingu może nieznacznie wzrosnąć. Pierwsze modele nowej Fabii mają zacząć zjeżdżać z taśmy produkcyjnej na przełomie kwietnia i maja. Na razie Skoda przyjmuje zamówienie jeszcze na dotychczasowy model, ale bardzo możliwe, że już w najbliższych 3-4 tygodniach będzie można składać zamówienia do produkcji na nową odmianę.

Co ciekawe i istotne dla wielu potencjalnych nabywców, z chwilą odświeżenia Fabii z palety dostępnych silników zniknie wysokoprężny 1.4 TDI. Więc pośpieszyć mu się każdy, komu zależy na tym modelu z silnikiem diesla, gdyż nowa Fabia dostępna będzie wyłącznie z silnikami benzynowymi. Będzie to wolnossący 1.0 MPI (w wersji 60KM i 75KM) oraz turbodoładowany 1.0 TSI (95KM i 110KM).

11 lutego 2018, 15:33

Citigo i Fabia na liście najtańszych…

Skoda Citigo i Fabia znalazły się w naszym zestawieniu najtańszych nowych samochodów osobowych. Więcej: Lista najtańszych nowych samochodów - ceny zakupu i wysokość rat leasingowych

01.02.2018 – 12:02

Cztery Skody na liście 20 najczęściej leasingowanych samochodów w 2017

Aż 4 modele Skody znalazły się w rankingu 20 najczęściej leasingowanych samochodów osobowych w całym 2017 roku. Octavia znalazła się na pierwszym miejscu, Fabia na drugim, Superb na dziesiątym, a Rapid na jedenastym.

25.01.2018 - 18:44

Skoda Octavia po faceliftingu. Cennik 2017 i koszt leasingu

To jest pierwszy raz, kiedy publikujemy na FmLeasing.pl artykuł poświęcony konkretnemu modelowi samochodu, ale nie jest to przypadek ponieważ Skoda Octavia jest zdecydowanie najczęściej wybieranym modelem do leasingu i wynajmu długoterminowego w Polsce, a w 2017 roku pojawi się w nowej, pofaceliftingowej wersji. Sprawdźmy jej ceny i koszt leasingu. Więcej: Skoda Octavia po faceliftingu. Cennik 2017 i koszt leasingu

12.01.2017 – 11:01
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to największy portal poświęcony leasingowi istniejący od 2009 roku. Ułatwiamy leasingobiorcom wybór finansowania oraz pomagamy ograniczać koszty związane z leasingiem
Dowiedz się więcej