Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing SsangYong

SsangYong - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki SsangYong. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu SsangYonga poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową SsangYonga.

Leasing samochodów marki SsangYong

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing SsangYonga w Polsce

SsangYong to południowokoreański producent samochodów osobowych. Współpracował z Daewoo oraz Mercedesem. Trudna do wymówienia nazwa oznacza "2 smoki". Jeszcze do niedawna marka ta kojarzyła się z niezwykle odważną i jednocześnie kontrowersyjną stylistyką nadwozia. Jednak obecny design jest zdecydowanie bardziej klasyczny, a nawet bardzo europejski. Nowe modele zdecydowanie mogą się podobać.

Leasing samochodów Ssangyong nie stanowi najmniejszego problemu w naszym kraju. Najczęściej brany pod uwagę przez leasingobiorców jest model Korando i Tivoli, ale także XLV i Rexton, rzadziej Actyon i Rodius.

W salonach SsangYonga najczęściej można spotkać ofertę Grupy Idea Getin Leasing. Niestety jest to jeden z najniżej ocenianych polskich leasingodawców bankowych. Dlatego niezależnie od oferty tej firmy zalecamy jej porównanie z propozycją bankowej konkurencji. Jednak koniecznie trzeba zwrócić uwagę nie tylko na koszt finansowania (bo te mogą być atrakcyjne), ale przede wszystkim na warunki i zapisy umowne. Użytkownikom FmLeasing.pl możemy pomów w porównaniu poprzez analizę ofert.

Oferta leasingowa dla marki SsangYong - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing SsangYonga, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki SsangYong, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Bardzo dziekuje za pomoc. Wasza wyszukiwarka okazala sie bardzo pomocna w moich poszukiwaniach leasingodawcy. Goraco polecam. Jeszcze raz dziekuje."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe SsangYong


Samochody poleasingowe i poflotowe marki SsangYong

Bądźmy szczerzy, natrafienie na poleasingowego SsangYonga graniczy z cudem. Zwłaszcza jeśli mówimy o pojazdach z windykacji lub poflotowych. Jeśli już to najprędzej na rynku wtórnym pojawiają się modele, które zostały wykupione po zakończeniu umowy i odsprzedawane przez leasingobiorcę. Niemniej zachęcamy do śledzenia także naszej bazy ogłoszeń, nigdy nie wiadomo, kiedy może się w niej pojawić poleasingowy SsangYong.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych SsangYong

Leasing używanych SSangYongów to raczej rzadkość. Oczywiście główną tego przyczyną jest niewielka ilość tych pojazdów na rynku wtórnym sprzedawanych na podstawie faktury VAT, co ułatwia wzięcie leasingu i powoduje, że jest on bardziej opłacalny. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego SsangYonga

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych SsangYongów. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

5 1 1 1 1 1 5.00 (4)

Wzmianki o marce SsangYong na FmLeasing.pl

Wyprzedaż rocznika 2018

Następujące modele Ssangyong są dostępne w promocyjnej ofercie wyprzedaży rocznika 2018 z rabatami: Tivoli, XLV, Korando, Rexton, Rodius. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów na Ssangyonga z 2018 roku oraz innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 14:50
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej