Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych

< Inne marki samochodów

Leasing Subaru

Subaru - samochody

Na FmLeasing.pl informujemy o specyfice leasingu samochodów marki Subaru. Dzięki tej stronie dowiesz się o warunkach i specyfice leasingu Subaru poznasz przybliżoną wysokość raty i koszt finansowania, a dodatkowo masz możliwość złożenia jednego zapytania ofertowego do wielu firm leasingowych wykorzystując naszą Wyszukiwarkę Leasingową. Dowiesz się także jak wybrać najlepszą ofertę i jak ustrzec się typowych błędów przy wyborze leasingodawcy. Ponadto możesz zapoznać się z ofertą poleasingową Subaru.

Leasing samochodów marki Subaru

dostępny jest w 22 firmach leasingowych

Leasing Subaru w Polsce

Subaru to japońska marka samochodów. Mało kto wie, że należy ona obecnie do koncernu Toyoty. Historia marki sięga lat pięćdziesiątych XX wieku. Firma specjalizuje się w samochodach z napędem na 4 koła. Nazwa marki odzwierciedla to, co znajduje się na atrapach chłodnicy każdego z samochodów Subaru, czyli gwiazdy z gwiazdozbioru Plejady.

Najchętniej branym w leasing samochodem Subaru jest pojazd, który zadebiutował jeszcze w latach dziewięćdziesiątych – Forester. Drugie miejsce dzierży Legacy, zaś trzecie należy do aut z nowej serii Subaru, która charakteryzuje się nazwami dwu- i trzyliterowymi, w tym przypadku chodzi o model XV.

Spore grono nabywców tej marki tworzą pasjonaci motoryzacji, którzy zamierzają używać swoich aut także bardziej sportowo i wyczynowo. Mogą to być np.: amatorskie rajdy terenowe lub zawody na torze popularne wśród choćby użytkowników Subaru Imprezy. Dodatkowo właściciele Subaru sięgają często po tuning. Dlatego już na etapie wyboru leasingu należy ustalić z finansującym warunki tak, żeby nie uniemożliwiały one takiego właśnie sposobu użytkowania samochodu (chodzi m.in. o odpowiednie ubezpieczenie, zgodę na modyfikacje itp.)

Oferta leasingowa dla marki Subaru - Kalkulator i Wyszukiwarka


Wyszukiwarka Leasingu

Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie o leasing Subaru, które trafi bezpośrednio do wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą ci oferty, bez pośredników i sam wybierzesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Po skorzystaniu z Wyszukiwarki będziesz mógł otrzymać także bezpłatną pomoc w analizie ofert i warunków umownych.

Kalkulator Leasingowy

Skorzystaj z niego jeżeli chcesz zapoznać się z przybliżoną ratą oraz przeciętnym kosztem leasingu oferowanym aktualnie przez czołowych leasingodawców. Jest to prosty sposób, żeby poznać koszty finansowania nie tylko samochodów marki Subaru, ale także aut każdego innego producenta.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Dziękuję za wsparcie jakie uzyskałam z waszego portalu, jestem zadowolona. Wyszukiwarka pomogła mi zorientować się w ogólnych zasadach leasingu oraz ofertach leasingodawców (w ciągu 1 dnia otrzymałam 6 ofert). W przyszłości zamierzam dalej korzystać z tego serwisu."

Czego się wystrzegać?

Wątpliwa atrakcyjność ofert leasingu w salonach samochodowych i komisach
Nie licz na dobrą ofertę leasingu w salonie lub w komisie jeżeli jesteś nieświadomym klientem.
Dowiedz się więcej >

Leasing fabryczny może przysporzyć wielu problemów. Dlaczego jest tyle skarg?
Fabryczni leasingodawcy nie mają bodźca, żeby szanować raz pozyskanych klientów, ponieważ poprzez sieć swoich dealerów mają stały ich dopływ.
Dowiedz się więcej >

Oferta leasingu wyraźnie tańsza niż inne?
Nie ma nic za darmo. Niektórzy leasingodawcy przyciągają klientów pozornie atrakcyjnymi ofertami.
Dowiedz się więcej >

Samochody poleasingowe Subaru


Samochody poleasingowe i poflotowe marki Subaru

Subaru nie jest marką zbyt często występującą w ofercie poleasingowej. Jeśli już, to najczęściej pojawia się Forester. Raczej próżno szukać poleasingowej Imprezy… Do naszej bazy ogłoszeń także trafiają czasami pojedyncze modele Subaru.

Zalety samochodów poleasingowych

Dobry stan techniczny, czasem nawet gwarancja, wiarygodny sprzedający, ocena rzeczoznawcy, faktura VAT. Dowiedz się więcej z Przewodnika poleasingowego

Leasing samochodów używanych Subaru

Polscy leasingodawcy trochę nieufnie podchodzą do finansowania tych modeli Subaru, które słyną także spoza drogowego użytkowania, nauczeni doświadczeniem, że takie auta mają często bogatą historię szkodową… Dlatego ważne jest, żeby używany Subaru był kupowany z pewnego źródła. Poza tym jednym niuansem marka ta uchodzi za bezawaryjną i ma stosunkowo niską utratę wartości, a to wszystko działa na korzyść i pozwala na uzyskanie leasingu z niskimi kosztem. O tym ile maksymalnie lat powinien mieć samochód, żeby można było sfinansować go leasingiem, na jaki okres czasu i wszystkie szczegóły oraz specyfikę leasingu samochodów używanych znaleźć można w naszym kompleksowym poradniku - Leasing samochodów używanych - wszystko na ten temat >

Oferty leasingu w przypadku używanego Subaru

Oczywiście Wyszukiwarka Leasingu sprawdzi się nie tylko przy wyborze leasingu dla nowych, ale także używanych Subaru. Wysyłasz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do firm oferujących leasing samochodów używanych.

Wyszukiwarka Leasingu

5 1 1 1 1 1 5.00 (4)

Wzmianki o marce Subaru na FmLeasing.pl

Wyprzedaż rocznika 2018

Subaru jest jedną z marek dostępnych w wyprzedażach rocznika 2018. Wysokość rabatów dla rocznika 2018 zależy od indywidualnych negocjacji z poszczególnymi dealerami. Szczegóły dotyczące promocji dla tej i innych marek dostępne są w artykule: Wyprzedaż rocznika 2018 - wszystkie marki (aktualizowana lista)

07 stycznia 2019, 15:08
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej