Leasing Szczecin

Na FmLeasing.pl informujemy o firmach leasingowych aktywnych w Szczecinie. Nasza Wyszukiwarka Leasingu ułatwia otrzymanie ofert bezpośrednio od „szczecińskich” leasingodawców. Podajemy także nazwy firm, które wybrały Szczecin na swoją siedzibę, a także mają tu swoje oddziały. Przy czym zaznaczyć trzeba, że są także firmy leasingowe, które formalnie nie mają placówek w Szczecinie, ale nadal obsługują ten teren, choćby przez doradców mobilnych i autoryzowanych przedstawicieli, ewentualnie przez oddziały macierzystych banków.

Leasing w Szczecinie

oferuje 28 firm leasingowych

Szczecińskie firmy leasingowe

W dzisiejszych czasach, z punktu widzenia klienta, który poszukuje dobrej oferty leasingowej, nie ma większego znaczenia, gdzie znajduje się placówka firmy leasingowej. Dlaczego? Opisaliśmy ten mechanizm dokładnie w poradniku Czy lepiej jest wybrać leasingodawcę, którego oddział jest w pobliżu?

Od tej reguły mogą być jednak wyjątki. Tak jest w sytuacji, kiedy chcemy wziąć w leasingu samochód bądź inny pojazd, który wymaga rejestracji i zależy nam koniecznie, aby miał on szczecińskie tablice rejestracyjne. Oto lista firm leasingowych, które posiadają zgłoszone do KRS siedziby lub oddziały w Szczecinie, a co za tym idzie mogą tu rejestrować samochody oddawane klientom w leasing: Alior Leasing, BMW Financial Services, BZ WBK Leasing, Europejski Fundusz Leasingowy (EFL), FCA Leasing, Getin Leasing, Idea Leasing, Impuls-Leasing, ING Lease Polska, Masterlease, Millennium Leasing, mLeasing, Pekao Leasing, PKO Leasing, Raiffeisen-Leasing, SG Equipment Leasing.

Oferty firm leasingowych ze Szczecina

Skorzystaj z Wyszukiwarki Leasingu, jeżeli interesuje cię oferta leasingowa firm działających w Szczecinie. Dzięki niej wyślesz jedno zapytanie, które trafi bezpośrednio do oddziałów leasingodawców ze Szczecina. Handlowcy tych firm skontaktują się z tobą i prześlą swoją ofertę.

Otrzymaj ich oferty bez pośredników


Wsparcie i analiza ofert

Każdy szczecinianin (i nie tylko) po skorzystaniu z Wyszukiwarki otrzyma także wsparcie, m.in. bezpłatną analizę otrzymanych ofert i warunków umownych.

Opinia o wyszukiwarce leasingu FmLeasing"Wyszukiwarka była pomocna w uzyskaniu konkurencyjnych ofert i możliwości ich porównania. Ponadto użyteczne były pozostałe informacje na temat oceny ofert i tego na co należy zwracać uwagę. Dziękuję serdecznie za pomoc."

Warunki leasingu i porady

Oferty leasingu i wynajmu

Informacja o warunkach leasingu u polskich leasingodawców, w tym rodzaje leasingu, warianty związane z okresem i wysokością wpłaty, przebieg i czas trwania procedury i wymagane dokumenty. Wszystko z podziałem na konkretne grupy środków trwałych, m.in. leasing samochodów osobowych i dostawczych, pojazdów ciężarowych, maszyn i urządzeń, sprzętu IT i medycznego, itd.

Porady

Posegregowane tematycznie porady, zarówno dla osób starających się o leasing i poszukujących dobrej oferty, renomowanego leasingodawcy, jak i wskazówki i wyjaśnienia wątpliwości skierowane do obecnych leasingobiorców. Polecamy zwłaszcza zbiór porad umożliwiających umiejętny wybór oferty leasingowej.

Szczecin oczami leasingodawców

Informacje ogólne

  • miasto w północno-zachodniej Polsce (woj. zachodniopomorskie)
  • była stolica województwa szczecińskiego
  • ponad 400 tysięcy mieszkańców
  • trzecie miasto w Polsce pod względem powierzchni

Fakty gospodarcze, które mogą zainteresować szczecińskich leasingobiorców

  • ośrodek turystyczny, akademicki, kulturalny
  • bliskość Niemiec, Morza Bałtyckiego
  • port morski
  • stocznie jachtowe, remontowe
  • podstrefa Szczecin Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec
  • podstrefa Szczecin Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Wyszukiwarka i Kalkulator oraz Poleasingowe

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl